Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598710 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 30, 2014, 02:09:55 ös
Yanıtla #660
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

01- Isim ve Soyad*:
    A****** Hermes
02- Yaşamakta olduğunuz ülke ve şehir*:
    Türkiye - Bursa
03- Doğum Tarihiniz*:
    *****.1995
04- Eğitim Durumunuz*:
    Mesleki açık öğretimde son sınıftayım okuyorum
05- Çalıştığınız Firma ve Konumunuz*:
    bu sene staj görücez allahın izniyle
06- Cep telefon numaranız*:
    vermesem olmaz mı be usta masonluk nedir ona bakcam belki olurum çünkü büyüyle psişik güçlerle ilgileniyorum, araştırıyorum yapamıyorum daha büyü falan ama yapmaya çalışıyorum yani mason aday adayıyım
07- Masonluk hakkindaki bilgileriniz*:
    Valla doğruyu söylemek gerekirse, rihannadan duyduk, nicki minajdan duyduk, duyduk yani, illuminati sizinmiş galiba, neler oluyor falan bi öğrenelim dedik, belki dedik kadim sırları biliyorlarsa eğitirler falan.. NOT: şeytana vs. tapmam bunu unutun. ben büyü yaparım psişik güçlerle onu bunu rahtsız ederim ama kimseye tapmam ben, çünkü bana göre varlık birdir. Tüm kutsal kitaplarda farklı adlarla hitap edilmiştir bu varlığa. islam Allah demiştir, başkası yehova demiş galiba vs. vs. ya işte derdimi biliyonuz ben evrensel sırları öğrenip, uçmayı kaşık bükmeyi, onu bunu öldürmek isteyen bi mason aday adayıyım..
08- Dusunceleriniz*:
    üst tarafta anlattım usta derdimi, 18 yaşımı doldurdum 4 ay sonra 19um dolacak daha ehliyet almadım, peder beni bildiğin asker gibi yetiştiriyo, işten gelince hazır ola falan geçiriyo sinir oluyorum ama ne yapıcan, hoş geldin demeyince delleniyo vs. vs.
09- Uyesi oldugunuz diger topluluklar:
    Ben kimseye üye olmam onlar bana üye olsun.
10- Bildiginiz yabanci diller:
    İngilizcede çok kullanılan kelimeleri biliyorum, genelde şarkı sözlerini çevirmeye çalıştığımda %65 gibi bir çeviri yapıyorum ama haberleri çevirmeye çalışınca çok bilmediğim kelimeleri kullanıyo yabancılar genelde o yüzden haberleri çevirecek ingilizcem yok.
11- Internet kullanim bilgileri*:
    Bu yaz full time internetteyiz usta yapcak bişey yok
12- Sahibi olduğunuz websiteler?:
    Sitem daha önce vardı ama şimdi yok, php falan öğrendim geçen sene, 7 aydır falan script falan kodlamıyorum unutmuş olabilirim, bilgisayardan iyi anlarım genel olarak, bi aralar hack e merağım vardı, hack mack yapıyoduk ama başkalarının paylaştığı şeyleri yöntemleri kullanarak yapıyoduk, hiç kendim bir hack tekniği bulamadım çünkü hepsini bulmuşlar, bulacak başka bişey bırakmamışlar.
13- Sitemizi nereden buldunuz?*:
    siteyi googleden gördüm
14- Neden uye olmak istiyorsunuz?*:
    Evrenin nasıl bir yer olduğunu birde sizden duyayım istedim, bir arkadaşım dedi büyü, telekinezi vs. masonlar biliyor bende kayıt olayım belki banada öğretirler dedim
15- Sunduklariniz ve beklentileriniz?*:
    Ne verebilirim ki? 19 yaşını doldurmak üzere ola nbir gencim ben, ne kendi üstüme bir evim var ne arabam, daha ehliyetim bile yok ki, babamdan aldığı paralarla gezen bir gencim ben, yani ne verebilirim bilmiyorum :D ama beklentim kadim sırları öğrenmek.. Yani allah ismiyle işaret edilen bir olan varlığımızı oluşturan varlığı nasıl anlatıyorsunuz neler biliyorsunuz evren yaratılış hakkında vs. öğrenmek istiyorum
16- Baska sitelerdeki gorevleriniz:
    başka site yokki görevim olsun :D
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 30, 2014, 05:14:14 ös
Yanıtla #661
  • Uzman Uye

Tek kelime ile CAHİL , lakin kendisi de farkında değil ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Temmuz 01, 2014, 12:54:46 öö
Yanıtla #662
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Fazlasıyla genç... İnsanların fikirlerinin ve davranışlarının en fazla değişebileceği zamanlarda... Belki bundan 5 yıl sonra bu yazılar hala burda durursa kendini eleştirecek... Ama çok şeker bir dürüstlüğü var... Benim hosuma gitti :)
Concordia Res Parvae Crescunt

Temmuz 01, 2014, 01:39:28 öö
Yanıtla #663
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Cevapları oldukça komik,

Öncelikle saygı yoksunu demek daha doğru. Sonrasında hadsiz de denebilir, Cahil de denebilir, tecrübesiz de.

Nosce te Ipsum

Temmuz 07, 2014, 08:29:50 öö
Yanıtla #664
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Tarafimiza gonderilen bazi Tweetler

« Son Düzenleme: Temmuz 07, 2014, 07:02:39 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 07, 2014, 05:57:26 ös
Yanıtla #665
  • Yeni Katilimci
  • *

İlk tweet bir hayli ilginç :) Arkadaş konuyu çok yanlış anlamış :)
Cogito ergo sum.

Temmuz 08, 2014, 04:24:54 öö
Yanıtla #666
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Bu paylasimlsrin bir anlami varmı? Bilsemki dagarvigimiz gelişecek kelam ederiz. Sn.Mason cevapta vermiyor öylesine paylaşıyor ve sanirim bu iş uzun bir süre devam edecek.Sn.masonun  isini kolaylastirmak lazım sevgili aziz nesin 1982 yili idi sanirim ülkede referandum ile anayasa yi kabul edip kenan evrenide cumhurbaskani yapinca o meshur soxu söyler 'yanilmisim bu ulkenin %92 si salakmis' eger aziz nesini izliyorsaniz bence oran hala aynı sonuc alamazsınız yalvaritim artık vazgeçin sn.mason.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Temmuz 21, 2014, 03:54:13 öö
Yanıtla #667
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ben en çok 1, 3 ve 5. resimlere güldüm. Çok komikler :)
Nosce te Ipsum

Temmuz 21, 2014, 09:33:42 ös
Yanıtla #668
  • Ziyaretçi

Alperenler geliyor, Yeniçeriler geliyor diye bağırarak büyük harflerle tweet atmış.  :-\ Adımdan utanıyordum, iyice utandım açıkçası.

Temmuz 23, 2014, 08:44:34 ös
Yanıtla #669

Burada haklarında konuşalım diye komiklik yapmaya çalışanları olabilir :)
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana