Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ÖSS >:(  (Okunma sayısı 30679 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 11, 2007, 04:38:31 ös
Yanıtla #30

ossden daha buyukm sorunlar var dogru ama oss egırım sıstemı ıel ılgılı ve dıkat edılmesı bır durum
ayrıca sn tuana kabala konusunda oldukca bılgılı bır ınsandır ancak zamnı yok ınceledıgı zaman sıze cevapları verecektıe merake tmeyınız
tatsızlıgın olaganca devm etmesı lafı hıcde hos degıl sızı bu konuda konıyırum burda kısme tatsızlıgın olusmasını ıstemez bence bı ıstegınızden vazgecınız burası boyle bır yer degıl
uyarım bn bastan sonra zaten uyarı alırsınıztatsızlıgın olusmasını ıstıyorsanız
:::saygılar:::

Haziran 11, 2007, 04:43:23 ös
Yanıtla #31
  • Ziyaretçi

evet sizin cevaplama tarzınızı biliyorum kaç kitap okuşmuşum kaç kişiyle görüşmüşüm falan bildiklerimini bir kısmını o konuya yazdım herkese saldırgan bir şekilde cevap veriyorsunuz kabalayada o tarzda cevap vereceğiniz kesin olduğu için tatsılık devam edecer Türkçesi iyi olanlar benim demek istediğimi anlar bana uyarı muyarı gelmez kınama gelsede farketmez

Haziran 11, 2007, 04:44:49 ös
Yanıtla #32

evet sizin cevaplama tarzınızı biliyorum kaç kitap okuşmuşum kaç kişiyle görüşmüşüm falan bildiklerimini bir kısmını o konuya yazdım herkese saldırgan bir şekilde cevap veriyorsunuz kabalayada o tarzda cevap vereceğiniz kesin olduğu için tatsılık devam edecer Türkçesi iyi olanlar benim demek istediğimi anlar bana uyarı muyarı gelmez kınama gelsede farketmez
bu mesaj bana mı tuanaya mı ona gore cvp yazcam

Haziran 11, 2007, 04:51:16 ös
Yanıtla #33

hmm tuanaya yazmıssınız
sızı bır konuda bn uyarayım sn luckeye
goruslerını farklı olsa bıle ben saygı gosterıyorum farkındaysanız
ancak tatsızlıgın sırmesını ıstemenız forumun kurallarına aykırıdır bılzer burda tatsızlık olussun dıye bılgı paylasımı yapmıyoruz eger tatsızlık devam etsın dusuncenızle tatsızlık cıkarsa kım olursanız oluj uyarı alırsınız bana uyarıo falan gelmaz demeyın
not:sn luckeye sıznlı kısısel bır sorunum yoktur

Haziran 11, 2007, 04:53:32 ös
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

Sn. just_McCann darılmayın benimde sizin kişisel problemim yok ama sizin Türkçeniz bayağı kötü yahu demek istediğimi yukarıda anlattımya psikopatmayım ben tatsızlık devam etsin isteyeyim hey Allah'ım :)

Haziran 11, 2007, 04:57:38 ös
Yanıtla #35

sn luckeye turkcem ıyıdır sadee eskı turkce kelımelerını bılmem onuj dısında turkcemden gayet memnunum ama yanlıs anlamıs olabılrım bu turkcemın bozuk oldugu anlamına gelmez
tatsızlık cıkarmayı dusunmuyormussunuz yanı hmm buna sevındım sızın adınıza

Haziran 11, 2007, 05:11:15 ös
Yanıtla #36
  • Aktif Uye

bence adminler üyeleri yeterince (haddinden fazla) uyarıyor,bir de üyeler zırt bırt diğer üyeleri uyarmasa ne güzel olacak..
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Haziran 11, 2007, 05:12:42 ös
Yanıtla #37
  • Ziyaretçi

Haziran 11, 2007, 05:18:08 ös
Yanıtla #38

sn hiario sn luckeye bana ben tatsızlıgın surmesını ıstıyorum dedı bunu dıyen kım olursa olsun bn uyarırım cunku forumda tatsızlıgın cıkmasını ıstemyıorum gercı turkcem bozukmus yanlıs anlamısım ama bn tattsızlık cıkmasın bu dusuncenızden vacgecın yoksa sızı uyarırlar dedım bn zaten admınler uyarırı demek ısedım ayrıca zırt pırt kım uyarıyo9r yada gereksız yere kım uyarıyoır???
kusura bakmayın ama bn saygısızlık gordugum onda karsımdakı kım olursa olsun uyarırım herseyı admınden beklelemek lazım ayrıca sn admın geregınden fazla uyarmıyor onun sabır anlayısına sasırıyorum
ama bnm sabrım o kadar  fazla degıl
saygılar...
« Son Düzenleme: Haziran 11, 2007, 05:20:23 ös Gönderen: just_McCann »

Haziran 11, 2007, 05:23:23 ös
Yanıtla #39
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Cok elestirilen Amerika'nin sistemini getirseler keske.
Egilimleri uzerine GMAT, veya SAT adli sinavlara giriliyor, ve oradan aldiginiz puana gore universitelere basvurabiliyorsunuz. Universiteler derecenize gore sizi kabul ediyor veya etmiyor.

Universite secme, siralama yapma derdi de ortadan kalkmis olur.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.