Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: AKP'nin çakma profesörleri.  (Okunma sayısı 5642 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 28, 2011, 02:59:17 ös
  • Seyirci
  • Aktif Uye

-Hemşirelik'ten Prof.'luk alan Genel cerrah..
-Sağlık yüksek Okulundan Prof.'luk alan KKb'ci...
-Şimdiye kadar 1 saat bile ders vermemiş rektör.
-Bir kişi; 2 ayrı hastanede başhekim, 2 klinikte şef, üstüne üstlük üniversitede profesör.
-Çakma Prof.'lar dekan, başhekim, il sağlık müdürü hatta tedavi hizmetleri genel müdürü...
-Yök'ten atanan, üniversiteye hiç gitmeyen yada ayda 1 gün uğrayan hekimler...
-Hem okuldan hem bakanlıktan maaş alanlar..
-En acısı bunları anlayacak zekaya sahip olmayan bir halk.

Saygılarımla...
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Nisan 28, 2011, 05:32:17 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Sn Prometheus,

Bu kisilerin isimlerini yayinlarsaniz bizler de aydinlanmis oluruz.

Nisan 28, 2011, 10:38:53 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Dinlerin ve cemaatlerin çekişmesi ne kadar acı, boş ve bilimselliğe yakışmayan, bilimsel etiğe ve mesleki etiğe uymayan işlerle uğraştırıyor bizi.

Nisan 29, 2011, 12:32:10 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Açılan başlığın kaynağı dayanağı ne ki?

Nisan 29, 2011, 02:17:51 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

ATO başkanı Dr.Bayazıt İlhan'ın açıklamasıdır. 30 Mart 2011 tarihli Aydınlık gazetesinde isim listesini ve daha fazlasını görebilirsiniz.

Saygılarımla...
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Nisan 29, 2011, 11:32:12 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Bir zamanlarda yök eski başkanı İhsan Doğramacıda Profesör ünvanını haketmeyen insanlara dağıtmış,  malesef bu nedenle gelişmiş ülkelerde bizleri sahtekar olarak bilmekteler. Sayın Doğramacı bu ünvanı dağıtmak yerine neden profesörlerimizin az olduğu sorununun temeline inse ve çözüm üretmeye çalışsa veya çalışanları desteklese memleketimiz için daha faydalı olmaz mıydı. Hala bu nedenle teknoloji ve bilim alanında medeni ülkelerin 40-50 sene gerisindeyiz.

Saygılarımla :)
« Son Düzenleme: Nisan 29, 2011, 11:39:15 ös Gönderen: Escalation »

Nisan 30, 2011, 10:12:07 öö
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

AKP-nin cakma profesorlerinden baska savcilari, polisleri, yargiclari da var.  Her alana yayilmis durumdalar.Kendi imparatorluklarini kurdular.Iste sivil darbe budur.
Saygilarimla
1283 - leriz biz.

Nisan 30, 2011, 01:29:30 ös
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sayın Eser, sorun akp nin pis oyunları değil, onlar gibi vatan hainleri her zaman olacaktır, olmuştur da. Hatta o vatana hainlerini bile şimdi kahraman ilan ediyorlar. menderes gibi özal gibi hatta abdulhamit gibileri şimdi kahraman gibi anılıyor. Dediğim gibi vatan hainleri belli, asıl sorun hala akp diyebilen zihniyettir. Ülkemiz asıl bu gaflet ve dalalet içinde olanlardan çekmiştir.

Saygılarımla...

Nisan 30, 2011, 06:19:16 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayin Prometheus aynen katiliyorum.
Saygilarla.
1283 - leriz biz.

Mayıs 01, 2011, 05:14:07 öö
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Sayın Eser, sorun akp nin pis oyunları değil, onlar gibi vatan hainleri her zaman olacaktır, olmuştur da. Hatta o vatana hainlerini bile şimdi kahraman ilan ediyorlar. menderes gibi özal gibi hatta abdulhamit gibileri şimdi kahraman gibi anılıyor. Dediğim gibi vatan hainleri belli, asıl sorun hala akp diyebilen zihniyettir. Ülkemiz asıl bu gaflet ve dalalet içinde olanlardan çekmiştir.

Saygılarımla...

Peki sayin Prometheus bu sorundan sizce nasil kurtulabiliriz, bu dini cemaatlerin cekismesi nasil biter %100 anlamda insanlari psikolojiye ve laiklige mi yonlendirmeliyiz. Turkiyede ve ortadoguda bu dini camiyalarin it dalasi ne zaman, nasil bitebilir. Bu ulke vatandaslari ne yapmamilar ki bu bosa sarfedilen efor kaybolsun.