Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ÖSS >:(  (Okunma sayısı 30529 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 12, 2007, 10:05:35 ös
Yanıtla #90
  • Ziyaretçi

Siz niye kişisel alıyorsunuz olayı bana gönderdiğiniz mesajlardaki kişilere diyorum olayın ÖSS ylede alakası var sapma falan olduğuda yok  şu zamanda Türkiye de belki tam konuşulup vakit kaybedilecek konuyken Türkiye nin gündemi başka şeylerle dolu ayrıca yerici cevaplar vererek karşınızdakini amiyane tabilr morartmaya çalışmayın komik bir durum oluyor bu mesajıma da karşılık vermeyin lütfen ikili tartışmaya döner...

Haziran 12, 2007, 10:24:35 ös
Yanıtla #91
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Siz niye kişisel alıyorsunuz olayı bana gönderdiğiniz mesajlardaki kişilere diyorum olayın ÖSS ylede alakası var sapma falan olduğuda yok  şu zamanda Türkiye de belki tam konuşulup vakit kaybedilecek konuyken Türkiye nin gündemi başka şeylerle dolu ayrıca yerici cevaplar vererek karşınızdakini amiyane tabilr morartmaya çalışmayın komik bir durum oluyor bu mesajıma da karşılık vermeyin lütfen ikili tartışmaya döner...
Haklisiniz... ikili tartismaya donmesini kesinlikle istemem. Sadece
Alıntı
Türkiye de belki tam konuşulup vakit kaybedilecek konuyken
neden IHL'nin niye tam tartisilacak konu (veya diger sorunlardan onemli) oldugunu aciklarsaniz, egitim sorununu tartismiz oluruz.

Saygilar ;)
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 12, 2007, 10:29:22 ös
Yanıtla #92
  • Ziyaretçi

Türkiye de belki tam konuşulup VAKİT KAYBEDİLECEK KONUYKEN dedim her seçim döneminde İHL lerle çok vakit kaybederiz o bakımdan söyledim bu dönemde Allah tan yok diyeceğim lakin bu dönemde şehitleri konuşuyoruz daha acı bir olayı İHL ler benim gözümde kutsaldır İHL mezunu değilim hatta İHL karşıtları yetiştiren bir okuldan mezunum ama ben istisna çıkmışım işte neden kutsal sorsuna cevabım uzun olur ve konu o zaman sapar ama herkese tavsiyem hayatlrında bir kez at gözlüklerini gözlerinden çıkarsınlar kişisel demiyorum İHL lere kötü bakanlara bir tane herhangi bir tane son sınıf İHL öğrencisiyle 1 saat muhabbet etsinler ne demek istediğimi anlayacaklar...

Haziran 12, 2007, 10:43:57 ös
Yanıtla #93
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Anladim... Vakit kaybedilecek kismina dikkat etmemisim ;) Zaten konu IHL'nin senin icin neden kutsal oldugu filan degil. Saniyorum sen IHL INSAN yetistirir demeye calisiyorsun ;) Bilirim.
Neyse konu sapmasin.

Haziran 16, 2007, 12:30:58 ös
Yanıtla #94

arkadaslar oyle yada boyle sonucta yarın yaklasık 1.600.000 kısı sınava gırcek tum sınava gırecek olan oss adaylarına basarılar dılıyorum allah herkesın emeklerını bosa cıkarmasın herkesın gonlune gore versın
:::saygılar:::

Haziran 17, 2007, 11:05:58 öö
Yanıtla #95
  • Ziyaretçi

şu anda snavda ki arkadaşlara başarılar diliyorum şans yanınızdan eksik olmasın

Haziran 18, 2007, 06:26:33 ös
Yanıtla #96
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Gec olsa da herkese bol sanslar :)

Haziran 18, 2007, 06:27:49 ös
Yanıtla #97
  • Ziyaretçi

Bayağı bir geç olmuş. :)

Haziran 18, 2007, 06:39:30 ös
Yanıtla #98
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Gec olsun, guc olmasin :)