Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Begendim/Begenmedim Tuslari  (Okunma sayısı 2022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 01, 2011, 02:47:02 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Her yazilan mesajin sol kisminda "Begendim/Begenmedim" seceneklerini gorebilirsiniz. Foruma yeni eklenen bu ozellik kisilerin yazdigi mesajlarin diger uyeler tarafindan degerlendirilerek kisiye toplam bir puan verilmesini saglamaktadir. Ziyaretciler haric, seyirciler dahil butun uyeler bu ozelligi kullanabilmektedir. Kisilerin toplam puanlari ayrica profillerindede yazmaktadir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.