Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Ittihatci ve Hamlet  (Okunma sayısı 2734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 28, 2007, 01:52:38 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Ittihatci ve Hamlet uye isimli kisiler, kisisel tartismalari ile ahengi ve huzuru bozmalarindan dolayi uyelikten ihrac edilmislerdir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2007, 01:55:30 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 28, 2007, 02:40:32 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Ama, uygun zaman geldiğinde yine giriş haklarını verirsiniz değil mi?

Hamleth'in girmesinde nötr olsam da, İttihatçı'ya biraz daha torpil geçmenizi isterdim. Ne de olsa beni buraya musallat eden o. Çok iyi çocuktur... Bazen benden bile kötü diplomat olabiliyor; ancak çok nadiren...

Saygılarımla...

Mayıs 28, 2007, 02:22:23 ös
Yanıtla #2

sıyete ıkı gun gırmedım neler olmus ya oıncelıkle sn ıttıhatcı ara ara gırcem sıteye dıyecem ama galıba yazdıklarımı okuyamıyacaksın.sn hamlet ve ıttıhatcı cok sevdıgım ıkı arkadasımdı.hamletın ve ıttıhatcının uyelıklerının sılınmesıne cok ama cok uzuldum.umarım bır gun yenıden aramıza katılırlar.belkı hamletın uyelıgı ıkıncı defa sılındı dıye bır daha uye olması cok zor ama ıttıhatcı bnce gerı donmelı.ayrıca ıttıhatcının basta tarıh olmask uzere bır cok konuda bızlerı aydınlatan yazıları var hamletde sıteye ayrı bır renk verıyordu.ama hamlet bnce artık zor uye olur.sn ıttıhatcının gerı donmesınde yanayım.umarım tekrar aramızda olur
saygılarımla!..

Mayıs 30, 2007, 07:53:05 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Valla ben yazilanlarin cogunu okudum. Basliklarda yazilanlara bakilirsa ittihatci adli yazar direk sahsi saygisizliga goturmus isi. Yazilarini vs.cokbegeniyorum aslinda kendisinin, ama ayni seyi bana yapsa ben de isyan ederdim.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.