Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Tapatalk Uygulamasi Kaldirilmistir  (Okunma sayısı 1312 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 09, 2016, 08:36:12 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

SMF forum sistemi zaten mobil aygitlar ile uyumlu oldugundan dolayi Tapatalk uygulamasi artik sitemiz tarafindan kullanilmamaktadir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 10, 2016, 04:11:17 öö
Yanıtla #1
  • Yeni Katilimci
  • *

Sayın Mason;

Bu duruma şahsım adına üzüldüm. Forumda ki yazıları okurken daha rahat oluyordu tapatalk. Çoğunlukla telefondan giriş yapıp makaleleri okumak daha rahat oluyordu. Ama anlıyışla karşılayıp mevcut durumada uyum sağlıyacağız artık. (Bir an korku saldı içini tapatalktan giriş yapamayınca banlandım diye üzüldüm )

Bilginize.
"Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız." (Mimar Sinan Dergisi S. 7, Sf. 14)