Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Seyirciler  (Okunma sayısı 3697 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 21, 2008, 10:47:17 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Sklikla "Seyirci" statusune alinmis olan uyeler hakkinda bana kisisel olarak sorulan sorulara bazi cevaplar vermeyi uygun goruyorum. Seyirci statusundeki kisiler forumda yanlizca birer "seyirci" lerdir. Normal uyelerin gorebildigi her konuyu gorebilir. Arama yapabilir. Ozel mesajlarini okuyabilir vs.

Bu statudeki uyelere, seyirci olmalari nedeni ile yakin bir gecmise kadar "Kim nerede" bolumunu gorme hakkida sunulmustu. Ancak verilen yetkiyi yanlis ve art niyetli amaclar dahilinde kullanmalari nedeni ile artik kendilerinden bu yetki alinmistir. Seyirci statusundeki uyeler artik "Kim Nerede" bolumunu gorememektedir. Kisiler ayrica profillerindeki hicbir bilgisini degistirememektedir.

Yine ayni uye statusundeki bazi kisilerin, diger uye profillerinden edindigi (msn, email vb.) diger uyelere ait olan iletisim bilgilerini yanlis ve kotu amaclar dahilinde kullanmalari nedeni ile suandan itibaren seyirci statusundeki kisiler uye profillerinide goruntulemekten men edilmistir. Kisiler artik yanlizca forumda normal uyelerin goruntuleyebildikleri mesajlari ve kendisine gelen ozel mesajlari okuyabilmekte fakat hicbir mesaja cevap yazamamaktadir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2008, 11:03:16 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 21, 2008, 07:14:25 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Teşekkürler Sayın MASON bu açıklama için.

Saygılarımla,

Mayıs 21, 2008, 08:38:38 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

"kim nerede" fonksiyonu uzun zaman once tarihe gomuldu saniyordum?

Mayıs 21, 2008, 08:58:02 ös
Yanıtla #3

Ben hangi fonksiyondan bile bahsedildigini bilmedigim icin oyle baiyorum sadece :)
Spes mea in Deo est

Mayıs 28, 2008, 11:07:32 öö
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Seyirci statusundeki kisilerden "Uye listesini gorebilme yetkisi" de geri alinmistir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 12, 2008, 10:25:54 öö
Yanıtla #5
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Seyirciler artik "Cevirim ici" uyeler kisminda siyah renkte gorulmektedir.

Haziran 12, 2008, 10:38:03 öö
Yanıtla #6
  • Skoç Riti Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Tamda konu ile ilgili bir açıklama bekliyordum.
Teşekkürler Sn.Mason.
Saygılarımla
stilus absentis...

Haziran 13, 2008, 12:32:55 öö
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Seyirciler daha sonra aramıza dönebilecekler mi ?

Haziran 13, 2008, 10:43:46 öö
Yanıtla #8
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Seyirciler daha sonra aramıza dönebilecekler mi ?

Sayin alpacino,

Bir kisiyi cezalandirmaktansa egitmek (yada egitmeye calismak) daha dogrudur. Bu nedenle topluluga uyum saglayamayan bir kisiyi dislamak, atmak yada silmektense onu bir kutuphaneye kitlemenin daha dogru oldugu kanaatindeyim. Kisi kitaplari okursa eminimki topluluga uyum saglayarak geri donebilir. Ancak oradaki kitaplardan ucak yaptigi surece kapi acilmayacaktir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Haziran 13, 2008, 10:45:58 öö Gönderen: MASON »