Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: IŞIĞI BULMAK  (Okunma sayısı 2198 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 15, 2017, 05:07:58 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Eger görebilmek istiyorsan önce ya ayağa kalkip işiği acmalisin ya da güneşin doğmasini beklemelisin.

Ama güneş doğmuşsa işiği açmanin bir manasi olmaz, güneş gökyüzünden gittikten sonra açmalisin işiğini.Güneş seni nasil aydinlattiysa sende ay işiginin karanlik biraktigi kisimlari kendi işiğini açıp aydinlatmalisin

Belki gün doğumunu yakalayamayip uyuyakalmis olabilirsin ama unutma güneş her zaman doğmakta ve umudu da her sabah ışığıyla birlikte sana göstermektedir.

« Son Düzenleme: Mart 15, 2017, 05:11:29 ös Gönderen: RANA »
Ad majorem Dei gloriam
Ab uno disce omnes

Mart 15, 2017, 05:18:53 ös
Yanıtla #1

"Asla umudumu kaybetmek ve hayata küsmek gibi bir durumum olmadi.Çünkü ertesi gün güneşin yine doğacagini biliyordum."
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mart 15, 2017, 05:25:40 ös
Yanıtla #2

Ümitsizler köyüne gitme; ümitler var, karanlığa doğru yürüme; güneş ler var.....Mevlana....Tek cümlede çok güzel ifade etmiş.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mart 15, 2017, 08:17:20 ös
Yanıtla #3

Ey beyaz adam,bize ışığı vaat ettin ama biz zaten gündüz feneri olucak kadar siyahız.Deniz fenerleri gündüz anlamsızca yanar gece olmayınca; bizler ise gündüz ışıldarız sizin beyaz derilerinizin karanlığında.

Afrika Atasözü idi sanırım - -  ;)
« Son Düzenleme: Mart 15, 2017, 08:20:03 ös Gönderen: Tik-Tak »
Sen Özelsin

Mart 16, 2017, 06:59:21 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Düğmeye bastın mı IŞIK oluşur ...
Saygılar  ::)
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus