Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Turnuvaya baslanmadan once herkesin satranc kayitlari sifirlansin.

Katiliyorum.
11 (64.7%)
Katilmiyorum.
4 (23.5%)
Yorumsuz (Gecersiz Oy)
2 (11.8%)

Toplam Oy Verenler: 13

Oylama kapandı: Mart 08, 2008, 09:26:32 öö

Gönderen Konu: Masonlar.org Satranc Turnuvasi  (Okunma sayısı 60024 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 17, 2008, 09:12:39 öö
Yanıtla #70

:) Bütün Arkadaşlara Başarılar Diliyorum.

İyi Şanslar;)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 17, 2008, 09:23:06 öö
Yanıtla #71
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn MASON
sartanç turnuvasında kımınle oynayacağımın eşleşmesıne ulasamadım. satranç bolumune gırdım fakat orada bır kaç tane uyenın karsısında ısmım yazıo acaba bılgı verebılırmısınız.
Saygılarımla.

Mart 17, 2008, 09:32:19 öö
Yanıtla #72
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin lucifer,

Eslesme yok. Herkes herkes ile 2 mac yapacak. Butun oyuncular birbiri ile 2 mac yaptiktan sonra puanlamaya gore devam edilecek. Oynayacaginiz kisi ile iletisim kurarak mac gunu ve saatini belirlemeniz gerekiyor.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 17, 2008, 09:40:21 öö
Yanıtla #73
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn Mason

Yanı lig usulü oylemi.

Saygılarımla

Mart 17, 2008, 09:46:04 öö
Yanıtla #74
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Dogru. Puanlamayi sistem kendisi otomatik olarak yapacak.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 17, 2008, 09:48:12 öö
Yanıtla #75
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn MASON

Peki ben kendı ekranımda Sn LUCKY EYE, Sn VERİTAS, Sn KİRLANGİC, Sn ALPACİNO uyelerını gorebılmekteyım. diğer uyelerı gorememekteyım ben sadece bu kişilerlemı ılk maclarıomı yapıcam ben bıraz forumdan uzak kaldığım için tam olarak bir şey anlayamadım

Saygılarımla

Mart 17, 2008, 09:51:42 öö
Yanıtla #76

Sevgili Lucifer; bana kalırsa iyice öğrenmeden başlamayın derim :) Malum en ufak bir hatanızda Satrançta iyi olmanıza rağmen, Oyunu kaybetmenize yol açabilir. Bu da üzücü olur, tabi  

Başarılar;)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 17, 2008, 09:58:54 öö
Yanıtla #77
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin lucifer,

"Kendi ekraniniz" ifadesi ile ne anlatmaya calistiginizi anlayamadim. LuckyEye isimli uye satranc oyuncularindan birisi degildir. Kendisi forumda "seyirci" statusundedir.

Turnuvaya katilacaklarin isimleri bir onceki sayfada yayinlanmisti. Bu listeden 2 kisi islerinin yogunlugu nedeni ile cikmak istedigini iletti ve suanda turnuvaya katilacak kisiler su sekilde belirlendi:

1- skullG

4- lucifer
5- hiario
6- alaaddin
7- Veritas 
8- Omnia Tempus Alit
9- crazyphysics
10- Lux_e_Tenebris
11- MASON

Bu kisilerin herhangi birisine teklif gonderebilirsiniz. Kisi musait ise oyuna baslayacaktir. Degilse musait olacagi zamani size bildirecektir. Herhangi bir uye ile oyuna baslayabilirsiniz. Maclarin herhangi bir siralamasi soz konusu degildir. Butun oyuncular ayni anda dahi oynayabilecegi gibi, zamanlari uygun olmamasindan dolayi geciken uyelerin maclarida olabilir. Ancak herhangi bir oyuna baslamadan once bir onceki sayfada yazilmis olan kuralalra bir defa daha bakmanizi rica ediyorum. Hicbir oyun 5 saati gecemez.

Saygilarimla

Mart 17, 2008, 10:05:16 öö
Yanıtla #78
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn Sevil

bende sizin dusunduğunuz gibi dusunmustum. ıyıce emın olmak ıstıyorum kurallardan
basarı dilekleriniz için tesekkurler

Sevgilerimle

Mart 17, 2008, 10:09:47 öö
Yanıtla #79
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn MASON

ekranımdan kastım yanı satranç bolumundekı yazan kısımDI. SATRANÇ KISMINDAKI BENIM BOLUMUM BUTONUNDA bıldırdığınız lısteye gore Sn Omnia Tempus Alit ve Sn kirlangic izleyici olmak kaydıyla Sn veritas ismi iki kere yazılmıs alt alta ve Sn alaaddin bir kere ismi yazılmak uzerede ıkı yarısmacı bulunuyor. kastetiğim bolum bu

Saygılarımla