Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Diger Websitelerde Masonlar.org  (Okunma sayısı 22945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 23, 2009, 01:25:37 ös
Yanıtla #40
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Masonlar.org sitesini hack edildiginin iddasi:
http://cyber-mirror.org/wiev_mirr0r/?id=16167

Not: Bahsedilen sayfa hack edilmis bir sayfa degil, hata sayfasidir.
"Boyle bir listeleme yoktur" yazmaktadir.

o zaman onu şöyle yapalım :D
http://www.masonlar.org/mailman/edithtml/zuhahah-muhahaha-hehehee-kikikiki-yihyihyih

Şubat 12, 2018, 08:48:43 öö
Yanıtla #41

İnsanların yazdığı paylaşımlardan insanların nasil karakterde olduğunu hisseder anlarım...Masonlar organizasyon sitesini neden heklemek istiyorki.Nekadar garip düşünceli insanlar var. Masonlar gördüğüm en anlayışlı insanlar.Şuana kadarda Masonlar kadar sabırlı,erdemli kişilikte insanlar görmedim.Dışardan okuyan  insanlara biraz araştırıp,siteyi izlemeleri ve Masonların düşüncelerini okumalarını tavsiye ederim. Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Şubat 12, 2018, 08:53:58 öö Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Şubat 15, 2018, 04:22:14 öö
Yanıtla #42

Mesajı Yazan: bozkurt44
Konu: vatan hayinleri masonlar
--------------------------------------------------------------------------------
mustafa kemal ATATÜRK Türkiyeyi karanlığa (kötü söz kullanımı yasaktır)ürecek masonları hiç sevmezdi günümüzde bazı masonlar devletimizde kaçakçılık ve karaborsada yönetiyorlar bunların önde gidenlerin den biri doğan yayın holdingin sahibi aydın doğan bunca kanalları var iken vergi kaçakçılığı yapıyor devlet bütçesinde kara borsadan ilaçlar sokuyor ve yahudilerilen iş birliği yapan bir müslüman olamaz masonluğun islam da yeri yoktur
Arkadaşlar Dinimiz,Peygamberimiz ve Kitabımız hakkında saçma sapan yazılar yazan bu şerefsizler herhalde Türkiyeden.Her nereden olursa olsun şerefsiz her yerde ve her zaman şerefsizdir,hele Dinime,Peygamberime ve Kur'anıma dil uzatırlarsa.Hacker arkadaşlara yine görev düşüyor.Hadi Bakalım Hackerlıktan anlayan arkadaşlar bu siteninde işini ALLAH rızası için bitirin.
site ise şu:
www.masonlar.org.tr hackerlere duyurulur allah rızası için bu siteyihacleyin milliyetçi Türkiede bu olmaz ülküdaşlarıma duyurulur

-------------
oğuzhan karaca 
Mesaj Tarihi: 04.Ocak.2007 Saat 21:31

http://forum.turkdirilisi.org/forum_posts.asp?TID=7646

Herkese saygı ve sevgiler, ünlü bir laf vardır ''yiğidi öldür hakkını yeme'', uzun zamandır bu sitedeyim bu iddaaların birine bile rastlamadım. sitenin amacı ''masonluk masonlardan öğrenilmelidir'' bu yönde misyonu ve vizyonu olan bir sitemiz var, bana göre iftira atarken bile aklımızı kullanmamız gerekirdi masonluğu insanlara tanıtmak için kurulmuş bir forumda bu iddalar doğrultusunda  ortam oluşturmak zaten saçma site yöneticileri saf veya cahil değildir mantıken kendilerini tepki çekecek bir duruma sokmazlar.Tek saf ve cahil kendileri nedense bu kafa yapısındaki insanlarda  şöyle bir inanış var
hakkında hiçbir şey bilmedikleri masonluntan öyle korkuyorlar ki ayakları taşa takılsa bu taşı masonlar koydu diyorlar.
Benim merak ettiğim konu şu, masonlar.org veya localar bu gibi saldırılar konusunda benim bildiğim kadarıyla sessiz kalmayı tercih ediyor neden  bu tür kişilere haddini bildirmiyor açıklarsanız sevinirim  teşekkürler