Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Lanetli ırk?  (Okunma sayısı 56945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 29, 2007, 01:52:53 ös
Yanıtla #160
  • Ziyaretçi

SELAMLAR

yüksek makamda bulunan  muntazam bir kardeşin söylemi vardır   işini  okadar gizli yapki okyanusa açılmayı bekleyen nehir gibi ol( yahudilerde bır donemde artık kendilerini okyanusa açıp  okyanusdan dahada fazla büyümektedirler.)

yahudilik  her saniye hızlı bir şekilde ilerlemektedir  gerek dolaylı gerekse birebirde bunun  sebebi ap açık bellidirki kurtuluşda burada gizlidir!

ayrııca bunların sebebi yahudileri büyültmekden kaynaklanmadığı kesindir  bunlar bu sonuçlar ancak çalışmalarla ,çabayla,mücadeleyle,sabırla  elde edilecek sonuçlardır.

SAYGILAR

Ekim 29, 2007, 02:00:00 ös
Yanıtla #161
  • Ziyaretçi

SELAMLAR

yüksek makamda bulunan  muntazam bir kardeşin söylemi vardır   işini  okadar gizli yapki okyanusa açılmayı bekleyen nehir gibi ol( yahudilerde bır donemde artık kendilerini okyanusa açıp  okyanusdan dahada fazla büyümektedirler.)

yahudilik  her saniye hızlı bir şekilde ilerlemektedir  gerek dolaylı gerekse birebirde bunun  sebebi ap açık bellidirki kurtuluşda burada gizlidir!

ayrııca bunların sebebi yahudileri büyültmekden kaynaklanmadığı kesindir  bunlar bu sonuçlar ancak çalışmalarla ,çabayla,mücadeleyle,sabırla  elde edilecek sonuçlardır.

SAYGILAR
Evet , Çok çalışıyorlar ve oldukça zekiler. Ama bu onların cennetlik olduğunu göstermez. Kurtuluş felan hikaye bunlar.

Ekim 29, 2007, 02:05:36 ös
Yanıtla #162
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Şuna açıklık getirelim en azından ben Yahudilerin lanetli v.s. olduklarını düşünmüyorum zekilik v.s. gibi şeylerin ırklara, dinlere has unsurlar olmaadığını düşündüğüm için zeka seviyeleri hakkında yorum yapmayacağım davalarına da çok sadıkdırlar en başından beri anlatmak istediğim şu bazı şahıslar devamlı suretle dünyayı yöneten sermayenin Yahudi olduğunu çok etkin bir güç olduklarını söylüyor doğru olabilir lakin onlarda yönetiliyor bu da işin esprisini götürüyor Yahudiler siyonistlerin yaptıklarını sahiplenip onların peşlerinden koştukça felaketleride kaçınılmaz çünkü bu gün ortadoğuda yapılanlar hiç bir dinin menfaatine değil...
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ekim 29, 2007, 02:20:29 ös
Yanıtla #163
  • Ziyaretçi

LuckyEye2   yahudilere vaad edilmiş topraklar vardır  bu topraklar onlar için çok önemli ve verimli topraklar vardır  bu topraklara genel olarak mezapotamya dememiz açıklayıcı olacağını düşünüyorum

Kimi günlemler vardır, belleklerden silinmez  6 Mayıs 1972, 15 Mayıs 1948, 19 Mayıs 1919 bunlardan biri Ayak basacağınız her yer sizin olacak  Sınırlarınız çölden Lübnan’a, Nil’den Toros Dağlarına ve Fırat Irmağından Akdeniz’e kadar uzanacak  Hiç kimse size karşı koyamayacak. Tanrınız RAB, size verdiği söz uyarınca, ayak basacağınız her yere dehşetinizi, korkunuzu saçacak.  (Tevrat’ın Tesniye bölümünden)

Ekim 29, 2007, 02:55:12 ös
Yanıtla #164

Ve Mezopotamyadan Mısır'a kadar.... vaadedilmiş topraklar Saygıdeğer Klmtrs; öyleki ilerleyen Tanrı'nın Gücü'nün önünde hiçbir şey duramıcaktır_

SAYGILARIMLA

« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 02:57:24 ös Gönderen: SEVİL »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 29, 2007, 03:16:00 ös
Yanıtla #165

Okyanusa açılmak benim de beklediğim buydu; bu arada çok Değer verdiğim ve Hayatım için çok büyük bir öneme sahip olan bir Kişi'nin tavsiyesinin (İyi Şanslar) ne manaya geldiğini şimdi anladım.
TEŞEKKÜR EDERİM.....   
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 29, 2007, 10:08:44 ös
Yanıtla #166
  • Ziyaretçi

Şuna açıklık getirelim en azından ben Yahudilerin lanetli v.s. olduklarını düşünmüyorum zekilik v.s. gibi şeylerin ırklara, dinlere has unsurlar olmaadığını düşündüğüm için zeka seviyeleri hakkında yorum yapmayacağım davalarına da çok sadıkdırlar en başından beri anlatmak istediğim şu bazı şahıslar devamlı suretle dünyayı yöneten sermayenin Yahudi olduğunu çok etkin bir güç olduklarını söylüyor doğru olabilir lakin onlarda yönetiliyor bu da işin esprisini götürüyor Yahudiler siyonistlerin yaptıklarını sahiplenip onların peşlerinden koştukça felaketleride kaçınılmaz çünkü bu gün ortadoğuda yapılanlar hiç bir dinin menfaatine değil...
Sevgili Lucky bence sizin hakkınızda yazılanlar doğru siz hiç Yahudi tanımamışsınız.
İnanınki Yaklaşık 12 senedir Yahudilerin yanında çalışıyorum.Tonla tanığım olmasada ,bayağı tanıdığım var.Bir tane zekasıza rastlamadım.Üstelik bu tanıdığım yahudiler alt tabakadan,Üst tabakayı düşünemiyorum
saygılar........

ayrıca söylediğim perde modeli Pentagramlı değil gönye pergellidir.
Ben o kişinin seviyesini düşürmek neyetinde değilim ,lütfen o adamı bana bulaştırmayın

Ekim 29, 2007, 10:24:50 ös
Yanıtla #167
  • Ziyaretçi

Yahudiler siyonistlerin yaptıklarını sahiplenip onların peşlerinden koştukça
Siyonizm nedir sevgili luck :)siyonizm denilen akım  fanatik Yahudi milliyetçiliğidir.
Türkiyedeki ülkücülük yada Almanyadaki nazizm gibi milliyetçi bir akımdır.
Siyonizmin peşinden kim koşar tabiki fanatik Yahudiler.
Bana inanmıyorsan git bir Yahudiye sor

Ekim 29, 2007, 10:28:36 ös
Yanıtla #168
  • Ziyaretçi

Söz dinlemezliğin cezası korkunçtur ve Yahudilere has olan bu özellik gereği hepimiz buna birebir şahit olacağız. Tanrı'nın Gücü; Onlar'ın Üzerindedir çünkü!

bak işte bu doğru kendim şahit olmasaydım inanmazdım

Ekim 29, 2007, 10:32:36 ös
Yanıtla #169
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Türkmen sen anlama zorluğu çekiyorsun buna kannat getirdim ben Yahudiler zekasızmı dedim hey Yarabbim!!! İyiki Yahudilerin yanında çalışıyorsun bu kadar idrak yolu enfeksiyonu çeken adamı niye topllarsınız ki burada....

Ayrıca Türkmen şu an ülkücülerin yaptıklarını Türklere mal edebilirmisiniz?Ülkücülerle Türkleri bir görebilirmisiniz Siyonistlerle Yahudiler arasındaki farkda burdadır Türkemn umarım anlamışsınız sanmıyorum amaneyse ben üstüme düşeni yapayım...
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...