Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İsmailağa böyle dedi: Fakirler günahkar zenginler değil  (Okunma sayısı 2332 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 13, 2022, 09:44:38 ös
  • Uzman Uye

İsmailağa böyle dedi: Fakirler günahkar zenginler değil
13 Ağustos Cumartesi 2022 16:29 - Son Güncelleme:13.08.2022 16:34
İsmailağa cemaatinin hocalarından Ahmed Polat, "Fakirliğin, yoksulluğun nedeni günahlarımızdır, rabbimize olan nankörlüğümüzdür" dedi.

https://www.odatv4.com/guncel/ismailaga-boyle-dedi-fakirler-gunahkar-zenginler-degil-247403

A-A+

İsmailağa Cemati hocalarından Ahmet Polat, yaptığı yorumla sosyal medyada gündem oldu.

Ahmet Polat, fakirliğin nedeninin "günahlar" olduğunu öne sürdü.

Ahmet Polat konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Fakirliğin, yoksulluğun genel nedeni bizlerin günahlarıdır. Yapmış olduğumuz hatalardır, kusurlardı. Rabbimize olan nankörlüğümüzdür. Allah diyor ki şükrederseniz artırırım ama nankörlük ederseniz benim azabım şiddetlidir."

Odatv.com

Bu foruma taşımak istemezdim lakin çıldırdım . Allahın belaları , Kan emici ...
Daha fazlasına forum izin vermez. Allah adına fetva veriyor ,beyinsiz. İnsanlarla alay ediyorlar ...

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ağustos 29, 2022, 01:33:56 öö
Yanıtla #1

Ağustos 29, 2022, 02:40:58 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Yazmakta olduğum kitabımda veciz söz olarak belirttim. -Din, en büyük sömürü aracıdır- diye. Özellikle geri kalmış ülkelerde bunu çok fazla görebiliriz.
     Biat kültürü yok olmadıkça daha farklı gelişmeleri göreceğiz.
      Sevgiler -saygılar.
"Vur ama dinle beni"

Ağustos 29, 2022, 09:29:52 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Yazın Üstadım yazın;  bunların çirkefliğini yazın . Sözüm gerçek ALLAH dostlarına değil. Onlar zaten kendilerini belli etmezler .Çıkar peşinde koşmaz ,hak yemez ,tecavüz etmez ...

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus