Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Youtube'da yine rezalet  (Okunma sayısı 3587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 17, 2007, 04:44:36 ös
  • Ziyaretçi

Youtube'da yine rezalet 17 Mayıs 2007

Ender TÜRKKAN/MARMARİS (Muğla), (DHA)

Youtube'da, Atatürk, Türkiye, Türk bayrağı ve Türk askerlerine hakaretler içeren onlarca video yayımlanmaya başlandı.

3 Mart 2007 tarihinde, ‘Stavreatos’ adıyla bir Yunan'ın yolladığı Atatürk'e hakaret eden 33 saniyelik video, Türk halkının yoğun öfkesiyle karşılaşmış, sanal dünyada Türk- Yunan savaşına yol açmıştı.

5 gün sonra İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi, görüntülerin yer aldığı Youtube'a erişim yasağı koymuştu. Tepkiler üzerine de video, 9 Mart 2007 tarihinde yayımdan kaldırılmış ve Yunanlı kullanıcının üyeliğine son verilmişti. Ancak Youtube, takma adla başka bir kullanıcının aynı videoyu siteye yeniden yüklemesine engel olmamıştı.

YouTube'ta daha önce gelen tepkiler üzerine yüklendikten kısa süre sonra yayından kaldırılan, Atatürk'e, Türkiye'ye, Türklere ve Türk bayrağına yönelik videolar da tekrar yayına girdi.

Takma adla yayımlanan 1 dakika 17 saniyelik görüntülerde ise son bir ayda milyonlarca Türk vatandaşının mitinglerde ellerinde salladığı, evlerine asarak sahip çıktığı Türk bayrağına büyük terbiyesizlik sergileniyor.

Mayıs 17, 2007, 05:25:14 ös
Yanıtla #1

Şimdi bu terbiyesizliklere aynı ölçüde cevap vermek isteyen arkadaşlarımız olacaktır ben bu forumdaki kişilerden böyle bir hareket beklemiyorum ancak şunuda unutmayalım komşuda bir şuursuz kişiliksiz insan müsfettesi böyle bir hareket yaptı diye öfkelenmek tabi haklı olduğumuz bu durumda hakkımız ancak umarım Türkiye'den de birileri çıkıp böyle bir hareket ile cevap vermez! ''Kim bu cennet vatan için olmazki feda'' ancak bize Atamızdan miras kalan ahlak hiçbir milletin sembolleri ile alay etmemek küçük düşürücü tavırlar içine girmemek üzere verildi.

Saygılarımla.

Mayıs 17, 2007, 05:40:03 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Şimdi bu terbiyesizliklere aynı ölçüde cevap vermek isteyen arkadaşlarımız olacaktır ben bu forumdaki kişilerden böyle bir hareket beklemiyorum ancak şunuda unutmayalım komşuda bir şuursuz kişiliksiz insan müsfettesi böyle bir hareket yaptı diye öfkelenmek tabi haklı olduğumuz bu durumda hakkımız ancak umarım Türkiye'den de birileri çıkıp böyle bir hareket ile cevap vermez! ''Kim bu cennet vatan için olmazki feda'' ancak bize Atamızdan miras kalan ahlak hiçbir milletin sembolleri ile alay etmemek küçük düşürücü tavırlar içine girmemek üzere verildi.

Saygılarımla.
Kesinlikle haklısınız. O Stavreatos olayıda hatırladığım kadarıyla çocuk bulunduğunda küçük biriydi. Üstelik annesi onun böyle birşey yapmayacağını ve bilmediğini söyleyerek. Türk milletinden özür de dilemişti. Bu olayında bir komplo olduğunu söylüyordu. (bildiğiniz gibi gerçek hackerlar basit şekilde herşey yapabiliyor) Ben o olayda ta en başta fetullahçılardan şüphelenmiştim yeni olayda onların terbiyesizlikleri ve çirkeflikleri olabilir. Bunlar Yunan ismiyle de, ermeni ismiylede girebilirler. ;) Akılları sıra Cumhuriyet Mitinginin öcünü alıyor olabilirler...

Saygılarımla!..

Eylül 21, 2017, 04:40:44 öö
Yanıtla #3

Simdi okuyunca hatirladim,
Tamamıyla planlanmış ve Atatürkçülük, Cumhuriyet gibi cok onemli değerlerimizi hedef alan seylerdi o gunleride geride biraktik. Ne mutlu Türküm diyene...