Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: F1  (Okunma sayısı 12077 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 09, 2007, 08:49:43 öö
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Son yarışta McLaren ilk ikiyi alarak markalarda puan farkına gitti. Alanso ise Raikonen'ün önündeki yerini az farkla korudu.

McLaren-Alanso - Ferrari-Raikonen çekişmesi keyifli olmasını umuyorum.

Nisan 12, 2007, 07:49:48 öö
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

Öyle ama ferrari bu son yarışta massanın hatası üzerine stratejileri berbat oldu. Farkettiysen massa startda ferrariler boş depoyla başladı massa da yerini kaybedince iyi tur zamanları atamadı. Üstüne çimleri ziyaret etti sonra planlar alt üst oldu. Neyse bu hafta Bahreyn bakalım ne olucak ?
''Kızıl elmada buluşalım''

Nisan 13, 2007, 03:01:51 öö
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Hakkinen zamanında F1'e bakardım doğrusu :) sonrasında ise farkında olmadan bıraktım!..

Nisan 14, 2007, 02:20:11 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

ben o zamanda bakmazdim ama hakinen ve shumaer in ismini ve shumaher in muzigini hatirliyorum. bir ara bayagi populerdi. heryerde  o caliyordu.

Nisan 18, 2007, 12:57:58 ös
Yanıtla #14
  • Uzman Uye

Bu da yeni yaptýðým bir vidyo sonuna bi bakýn

« Son Düzenleme: Nisan 18, 2007, 01:10:49 ös Gönderen: MASON »

Nisan 19, 2007, 03:07:53 ös
Yanıtla #15
  • Uzman Uye

Yeni 2 klip yaptim

« Son Düzenleme: Nisan 19, 2007, 04:11:25 ös Gönderen: MASON »

Nisan 19, 2007, 04:03:34 ös
Yanıtla #16
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn.Alaaddin,
Sitemizdeki foruma eklemiş oldugunuz ilk klip,içeriğindeki konusmalar nedenıyle kaldırılmıştır.Bu konuda daha seçiçi ve hassas olmanız dileklerimle....

La_Merica
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 19, 2007, 04:10:43 ös
Yanıtla #17
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Alaaddin,

Sanirim ilk video yu, sessiz olarak izlediniz ve neler konusuldugunu farkina varmadiniz. Bu tarz argo ve kufur sayilabilecek konusmalara bu sitede asla yer verilmez. Sitenin en eski uyelerinden biri olarak, bunu sizinde bildiginizden eminim. Gozunuzden kacmis oldugunu dusunuyorum. Daha dikkatli olursaniz sevinirim.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 19, 2007, 07:50:08 ös
Yanıtla #18
  • Uzman Uye

Kusura bakmayın böyle bir sürü vidyo var üzgünüm.

Nisan 20, 2007, 12:22:31 ös
Yanıtla #19
  • Uzman Uye

Aslında koymak istediğim vidyo o değildi hepsi birbirine benziyor karıştırmışım