Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 599333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 28, 2011, 11:06:00 öö
Yanıtla #410
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Biri diyor sıfırla kendini baştan başla biri diyor sıfırla kendini boşver. :)
   İnsan bu. Düşünür. Yapacak bir şey yok ki. Sn. Hacamat aslına bakarsanız size hak vermiyor değilim. Ama yine de "aramak" güzeldir. Ha yorulduğunu düşünürse insan, kendini tatmin edemiyorsa işte o zaman sizin dediğiniz gibi; "Boşver!"
Size ne yapacağınızı söyleyebilirler ama ne düşüneceğinizi asla!

Ağustos 29, 2011, 03:36:22 öö
Yanıtla #411
  • Aktif Uye

sayın MMT,ışığı kim bulmuş ki siz bulacaksınız .Aramayın'' boş verin''. Çıkışta ararsınız...
görüyorsunuz işte 42 sayfadır, millet neler demiş.
Doğruyu bilmek ampulse, susmak ışıktır. Boş verin.
Saygılarımla

Eylül 05, 2011, 06:34:26 ös
Yanıtla #412
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

"
 Her işi yapan ALLAH ALLAH ta Hz. İsa oku anla.

Saygıdeyer güzelim insanlar karalamış oldugum bu satırların amacı bilgiden yoksul insanları aydınlatmaktır.

Adım Özgür KAPLAN yani Hz. İsa.

Arkadaşlarım dostlarım çevremdeki insanlar bütün insanlar yazacaklarım bu dünyada yaşanan gerçeklerdir.Biz kutsal kitaplara bütün gerçekleri yazmış olsaydık dünya sınav intaham dünyası olmazdı.

Ben Hz. İsa olarak çok dünya sınav yaptım dünyayı yarattım sınav yapıp bitirdim eski dünyaları anlatmayacam sadece bu dünyada yaşadıklarımı anlatacam bu sayede sizde gerçekleri ögreneceksiniz.

İlk başta Hz İsanın kim oldugunu ögrenelim Hz. İsa ALLAH ama dünya sınav olsun diye kendini peygamberde saklıyor.

Ben Hz. İsa ALLAH olarak dünyayı gökte izlemektense dünyada insanlarla yaşamayı terçih ettim ve bu yüzden kendime yardımcı temin ettim bu yardımcılarla güzel bir aiile olduk şimdi size aiilemi tanıtayım.

1 Hz. ADEM BABA TANRI  'Güneş'

2 Hz. HAVVA ANA YARADAN  'Ay'

3 Hz. İSA OGUL ALLAH  'Dünya'

4 Hz. MUSA ABİ

5 Hz. MUHAMMET KARDEŞ

6 Hz. YUSUF TORUN

Biz bir aileyiz iyi günde kötü günde hepimiz İSA için İSA hepimiz için.

Şimdi size kısaca hayatımı anlatacam anlamayana AŞK olsun.

Dünyayı yarattım  ademi havvayı yarattım ayı güneşi yarattım
 ademe %25 güç verdim cehenemi hayvanları yarat dedim.
 havvaya %50 güç verdim cenneti bitkileri yarat dedim.
 adem ve havvaya görevlerini söyledim çoçukları olduktan sonra canlarını aldım
 ademi güneşin içine yerleştirdim sen TANRISIN dedim.
 havvayı ayın içine yerleştirdim sen YARADANSIN dedim.
 dünya ay güneş TANRI YARADAN ALLAH göreve başladı.
 dünya ejderha devri gördü dinazor devri gördü yamyam devri gördü taş devri gördü ve sonrası beni gördü
 yani FİRAVUN evet ben ALLAH firavun oldum dünyada yaşayan insanlara sizi yaratan bir allah var dedim git işine dediler bende anlamasaz anlatırım dedim dinsizin hakkından imansız gelir dedim ve başladım firavunluk yapmaya musa benden görev bekliyordu musa gel dedim geldi sende NEMRUT olacan dedim tamam dedi musada NEMRUT oldu başladık insanlara ALLAH ögretmeye insanlar bir allahın oldugunu ögrendi ve yüregimizi sergilemeye sıra geldi ben firavunu ogluma bırakarak Hz.İBRAHİM oldum nemrutu öldürdüm güçümü oglum  Hz İSAKA verdim tanrının yanına çıktım tekrar aşşagıya indim hz isakın oglu hz yakup oldum güçümü hz isaktan zorla olsun aldım hz yusufu mısıra sultan ettim öldüm ibrahimle yakup ademin peygamberilydi sıra geldi havvaya hz eyyub oldum öldüm  insanlar allahın çok merhametli oldugunu gördü hemen firavunu oglumdan aldım tanrıdan hz musayı istedim musa geldi firavunu musaya kurban ettim musa TEVRATI yazdı.

ben ise ceheneme girdim cehenemden hz süleyman olarak çıktım babam hz davut ZEBURU yazdı.

hz süleymanı öldürdüm tanrının yanına çıktım ve tekrar aşagıya indim hz yunus oldum öldüm tanrının yanına çıktım ve imkansızların efendisi olarak tekrar aşagıya  hz isa olarak indim İNCİLİ yazdım.

göge alındım yaradan sen burda kal dedi hayır dedim tekrar aşşagıya indim musayı buldum hayatımızıa yaşamaya başladık zaman geldi müslümanlıgı kurmam gerekti hz HAMZA oldum ortamı ayarladım yaradandan hz muhammedi istedim muhammet geldi KURANI yazdı.

dünya intaham sınav dünyası oldu ben boşa düştüm artık hiç bir işim kalmamıştı taki isanın ikinci kez dünyaya gelişine kadar
 havva isa dedi her işi yaptın gel sana bir aşk yaşatayım dedi tamam dedim leyla mecnun oldum insanlara son kez aşkı sevgiyi ögrettim.

evet bugün tekrar dünyadayım adım hz isa çok kıritik bir andayım dünyanın başında ademle havvaya görev verirken ikisini ayrı tuttum ikisinerde görev verdim ikiside görevini başarıyla tamamladı ama ne yazıkki ikisinden birini seçmem gerekiyor ya havvayı seçecem bütün dünya müslüman olacak yada ademi seçecem bütün dünya hristiyan olacak müslümanla hristiyanı yayn yana getirdigim zaman hristiyan müslümana göre daha iyi anlayacagınız üretici ama müslüman tüketiçi gelin hep beraber karar verelim benim düşüncemi soracak olursanız ademinde peşinden gitsez allah benim havanında peşinden gitsez gine allah benim size tavsiyem babanın peşinden giderseniz baba zevke gelir döl atar annanın peşinden giderseniz ana adet olur kan atar bence evin reisi babadır hepinizi babaya davet ediyorum önümüzdeki dünya müslümanlıgı hep beraber yaşarız ben hz isa olarak kurdugum bu sınavın başarılı ögrencileri hristiyanlardır ve hristiyan olarak yola devam edecegim gelen gelsin gelmeyen mahşerde allah oldugumu gördügü zaman bilmidim bilmidim demesin ben anlattım.
 Not:ALLAH olarak dünyaya ayak bastıgımda dünyada kimse yokken dünyanın içine magaralardan bir ejderha indirdim dünyanın tam ortasına yerleştirdim 110 sene sonra yani 2121 de ejderha ayagıya kalkacaktır dünyayı telef edecektir  dünyada yaşayan bütün ruhanileri yutacaktır bunu gören ay güneş ufalacaktır ejderha ayı yutacaktır güneşi yutacaktır  ve sonrası hepsini mahşer kuyusuna dökecektir işte ogün zafer isanın olacaktır. 2121 son.
 Ejderhayı oynatiyam deprem oli çok akılılilar diyi faydır he :) ananızın fayıdir.ula insan ogli valla sizi seviyem.
 SINAV BİTTİ AHİR ZAMANDAYIZ"

"Rab İsa dan sevgiler
Mason teşkilatının  kurucusu veya önderiyle bazı konular hakında görüşmem gerekiyor gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
tlf: 0537 ******* "
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 05, 2011, 10:26:14 ös
Yanıtla #413
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Su son mesajı kim gönderdiyse daha ne olduguna karar bereketli hersey olmus ya Kerem Doksatlik vakıa :) isa hazir kart kullanıyor iste o apayrı bir bomba :)

Allah akıldan yoksun bırakmasın hic kimseyi.

Eylül 05, 2011, 10:27:36 ös
Yanıtla #414
  • Aktif Uye

Tam da aynı şeyi düşünmüşüz Sn.SkullG bu yazıyı okuyunca aklıma direk Kerem Hoca geldi :D

Eylül 05, 2011, 11:22:57 ös
Yanıtla #415
  • Ziyaretçi

Son mesajı çok beğendim :D ah keşke küçüklüğümdeki yaratıcı hayal gücümü devam ettirebilseydim diye geçirdim içimden:) o zaman bırakın İsa'yı Muhammed'i neler olmazdım :)

Eylül 06, 2011, 12:16:25 öö
Yanıtla #416
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

YY & Y

Eylül 06, 2011, 09:03:36 öö
Yanıtla #417
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Bakınız...

Gelen ileti üzerine sayın masonlaür yorum yapıyor ama hep lâf hep lâf.

İleti sahibinin dileği var.

Lütfen onu yerine getirin. Eylem gösterin. Böyle durulmaz ki!

Ayıp denen bir şey var.
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Eylül 07, 2011, 07:56:39 ös
Yanıtla #418
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Form Icerigi:

Adınız Soyadınız: m.. g..
Yaşamakta olduğunuz ülke: Turkey
Doğum Tarihiniz: ../../1989
Eğitim Durumunuz: lise
Mesleğiniz: esnaf
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız: 0530...
Kişisel ve kurumsal email adresleriniz: artizyen_x@...
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?: masonluğu internette duydum ve araştırdım ayinlerde ne şekilde söz verildiğini ve sözünü tutmayan (kan**kların) nasıl cezalandırıldığını dinledim bana mantıklı gelen yeni dünya düzeninin bekçileri ile beraber olmak istediğim için burdayım
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?: onlar mantıklı şeyler söylüyor ve medyanın kararttığı gibi değiller ve gerçek bir masonla tanışmak istiyorum mutlaka
Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar nelerdir?: chp
Bildiğiniz yabancı diller ve seviyeleri nelerdir?: farsça: ileri düzeyi
ingilizce: orta seviye
türkçe: ileri seviye
azerice: ileri seviye
İnternette genellikle vakit geçirdiğiniz siteler: facebook youtube fotomaç fanatik milliyet nytimes
Sahibi olduğunuz website? Amacı ve işlevi: sadece facebook hesabım var
Masonlar.org’u nereden buldunuz?: google'dan
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?: bende bilgi alışverişi yapmak isteyen biriyim 
Admin, Global Moderator, Moderator vb. gibi görevli olduğunuz websiteleri: yok
Başvuru ile birlikte bize ulaştırmak istediğiniz diğer bilgi ve yorumlar: bi mesaj attım illuminatiyi araştırdım hoşuma gitti sefalet içinde olmak istermisiniz bilmiyorum ama ben istemiyorum şans denen lanet şey hiçde tarafımda olmadı ruhumu şeytana satmak istiyorum
Bir üye tarafından davet edildiyseniz davet eden üyenin ismi ve kullanıcı adi: 
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi : artizyen_x@....

"meraba ben şeytanın kurallarını (anlaşmanın kurallarını) merak ediyorum bununla ilgili bilginiz varmı bulunduğum sefaletten ve şans denen lanet şeyin benden yana olmamasından dolayı ruhumu şeytana satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen cevabınızı beklemekteyim numaram 0530 ..."

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 07, 2011, 08:16:26 ös
Yanıtla #419

"meraba ben şeytanın kurallarını (anlaşmanın kurallarını) merak ediyorum bununla ilgili bilginiz varmı bulunduğum sefaletten ve şans denen lanet şeyin benden yana olmamasından dolayı ruhumu şeytana satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen cevabınızı beklemekteyim numaram 0530 ..."
:D :D :D
Kampanyalı anlaşmalardan bahsettiniz mi sn. Mason? Mesela ailesiyle birlikte ruhunu satarsa, kendisine Malikane hediye etmek gibi...:D

"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana