Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Özde Ermeni Katliami  (Okunma sayısı 31003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 06, 2007, 12:40:13 öö
Yanıtla #10
  • Uzman Uye

Ağustos 06, 2007, 12:43:29 öö
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Yalan uyduruk dolu Pkk sitelerine ve başka bir maşa Diaspora sitelerine bakmam. Ayrıca İsrail dahi ermeni soykırımını tanımamışken sen nasıl bşr davranış içindesin? Yahudi olduğuna eminmisin? O kadar gözleriniz yaşarıyorsa ermeniler tarafından hunharca katledilen Türklere bakınız. Kayıplar tek taraflı değildir.

Ağustos 06, 2007, 12:52:18 öö
Yanıtla #12
  • Uzman Uye

Yalan uyduruk dolu Pkk sitelerine ve başka bir maşa Diaspora sitelerine bakmam. Ayrıca İsrail dahi ermeni soykırımını tanımamışken sen nasıl bşr davranış içindesin? Yahudi olduğuna eminmisin? O kadar gözleriniz yaşarıyorsa ermeniler tarafından hunharca katledilen Türklere bakınız. Kayıplar tek taraflı değildir.
PKK sitelerini bakmıyorsan yazdığım yazının pkk sitesine ait olduğunu nerden biliyorsun ;D

ne yapalım iki taraf içinde ağlayalımmı?
Neden kızyorsunki adamlar lübnan filistin için göz yaşı döküyor ve adı manevi değer oluyor.

bende ermeni ve kürt halkı için dökeceğim :'(
Sen bir Türk olarak beni kollayacağına söz verirmisin,Beni dost edinirmisin bir müslüman olarak o zaman benim tutumum daha farklı olur.
sevgili Leon lafım sana değil anlayan anladı.
seni iyi bir dost bilirim zaten

Ağustos 06, 2007, 12:55:52 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Çünkü bu gibi yazılar pkk adına altındaki kişilerin yazılarından başka birşey olamaz çünkü zır cahillik. Bunları yazan acaba kürtmü? Bilmiyormu ki yıllar önce ermeniler silahlanıp doğuıdaki kürtrleri ve Türkleri katletmişlerdir. Onları kim kurtarmıştır?

İki taraf içinde ağlayın demiyorum yalnız sen tk taraflı bakıyorsun olaylara zira o dönem katliam yapan ermenilerdir.

Ağustos 06, 2007, 12:56:35 öö
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Shemuel kardeşim böyle tip alıntılar provakatifliğe yöneliktir. Olmaması gereken tartışmaları karşılıklı olarakta doğurur. Sonrada diyoruz ki niye olmaması gereken şeyler yaşanıyor işte bu gibi sebepler yüzünden. Yazacağınız birşeyler varsa güzel fazla uzun olmadan ama öz bir şekilde yazın tartışılır-tartışırız ama özellikle yazının kaynağı olan yerin zaten ne olduğu belli. Benim sizin değerlerinize bir saldırım olmadığı gibi sizinde bizlerin değerlerine yalan kaynaklarla saldırmamanızı beklerdim.

Ağustos 06, 2007, 01:03:46 öö
Yanıtla #15
  • Uzman Uye

Shemuel kardeşim böyle tip alıntılar provakatifliğe yöneliktir. Olmaması gereken tartışmaları karşılıklı olarakta doğurur. Sonrada diyoruz ki niye olmaması gereken şeyler yaşanıyor işte bu gibi sebepler yüzünden. Yazacağınız birşeyler varsa güzel fazla uzun olmadan ama öz bir şekilde yazın tartışılır-tartışırız ama özellikle yazının kaynağı olan yerin zaten ne olduğu belli. Benim sizin değerlerinize bir saldırım olmadığı gibi sizinde bizlerin değerlerine yalan kaynaklarla saldırmamanızı beklerdim.
Yanlış anlama kardeşim sana sebebini anlattım amacım provakatiflik değildir.sen samamiyetimi biliyorsun

Ağustos 06, 2007, 01:05:49 öö
Yanıtla #16
  • Aktif Uye

Adamlar dediğiniz gurubun içereisinde yer aldıgım için söylüyorum .sn samuel ben insani açıdan olayları degerlendirdiğimde lübnana ve filistrindeki ölümlere üzüldüğüm  kadar dönem içerisinde ezilen ve zulüm gören her halktan ve her ırktan insan için  üzülürüm .benim için zulmün gerekçesi yoktur kimin tarafından hangi maksatla yapıldıgı zerre kadar önem tasımamaktadır...  ne alman nazizmine kurban giden yahudilerin nede sizin'' olur böyle yanlışlıklar'' olarak tanımladıgınız olayda  hayatını kaybeden lübnanlı vatandaşların   nazarımda hiçbir farkı yoktur
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ağustos 06, 2007, 01:07:02 öö
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi

Evet özel mesajını okudum kardeşim. Seni anlıyorum ama dediğim gibi neyse cevabı özel mesajda yazdım. Samimiyetinden şüphem yok. ;) Ama bu gibi şeylerede gerek yok. Ben diğer kişileride zaten tasvip etmiyorum ki. ;)
« Son Düzenleme: Ağustos 06, 2007, 01:08:33 öö Gönderen: LEON COMANDANTE »

Ağustos 06, 2007, 01:24:11 öö
Yanıtla #18
  • Uzman Uye

Adamlar dediğiniz gurubun içereisinde yer aldıgım için söylüyorum .sn samuel ben insani açıdan olayları degerlendirdiğimde lübnana ve filistrindeki ölümlere üzüldüğüm  kadar dönem içerisinde ezilen ve zulüm gören her halktan ve her ırktan insan için  üzülürüm .benim için zulmün gerekçesi yoktur kimin tarafından hangi maksatla yapıldıgı zerre kadar önem tasımamaktadır...  ne alman nazizmine kurban giden yahudilerin nede sizin'' olur böyle yanlışlıklar'' olarak tanımladıgınız olayda  hayatını kaybeden lübnanlı vatandaşların   nazarımda hiçbir farkı yoktur
tamam birde Toplu olarak katledilen Yahudiler için fotograf albümü hazırlarsan gerçektende ayrım yapmadığına inanırım
Ama şu anda neye inanıyorum biliyormusun bu tür duygu sömürüsü yapan resimlerle Yahudi düşmanlığı yapılmaya çalışılıyor.

Ağustos 06, 2007, 01:33:32 öö
Yanıtla #19
  • Aktif Uye

bakın sevgili kardesim birincisi henüz bu forma resim eklenmedimeklemek niyetimdede degilim o resimleri ekleyen sn skulg   eger zataliniz yahudi katliamı  fotoroflarıı eklerseniz emin olunki sisin yaptıgınız üslula bir hitler esbirisi fırlatmam .onun yerine bu insanlık ayıbı karsısında üzüntülerimi dile getiririm .ayrıca sizin söylediginiz üzere o  fotograflarla bir yahudi düüşmanlıgı yaratılıyorsa .yazdıgınız alaycı yorumlarla buna enbüyük katkıyı siz yapıyorsunuz .eger bir yahudiyim ve bir israil vatandasıyım diyorsanız ozaman onların adına bu yanlışlık için üzüntülerinizi dile getirinki haklı çıkasınız...
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..