Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Gerçek Nedir.?  (Okunma sayısı 2483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 29, 2019, 10:35:19 ös
Yanıtla #10
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Bizim cephede bir fire daha var desenize.
Tebrikler sn.surgeus
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Nisan 29, 2019, 10:51:43 ös
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

Tebrikler Sn. surgeus ...
Darısı diğer arkadaşlara .
Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Nisan 30, 2019, 02:31:10 öö
Yanıtla #12
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayın @ANARCHOSA sitede “Mason” olarak tanınınca keşke Mason(!) olunabilse ben de kendimi tebrik(?) ederdim. Diğer tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim ama Mason sıfatı almanın tebrik edilecek bir şey olmadığını düşünüyorum maalesef. Büyük bir iddia Mason olmak. Samimi olarak söylemek gerekirse ben bu sözlerin herkesin diline dolanmış bir klişe olduğunu zannederdim. Hakikat bu değil imiş. Konu ile bağlamam gerekirse tekris olmam evet bir gerçek, gerçekten Mason olabilmek ise ulaşmaya çalışacağım hakikat.

Nisan 30, 2019, 11:03:49 öö
Yanıtla #13
  • Uzman Uye

Alıntı
Konu ile bağlamam gerekirse tekris olmam evet bir gerçek, gerçekten Mason olabilmek ise ulaşmaya çalışacağım hakikat.

Bu ne tevazu . Demek Masonluk böyle bir şey ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Nisan 30, 2019, 11:12:11 öö
Yanıtla #14
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Nosam33

Zor birşey hakkikatı bulmak gibi kimsenin cesaret edemeyip inemediği okyanus dibine inmek gibi

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Nisan 30, 2019, 11:21:03 öö
Yanıtla #15
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Sayın @ANARCHOSA sitede “Mason” olarak tanınınca keşke Mason(!) olunabilse ben de kendimi tebrik(?) ederdim. Diğer tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim ama Mason sıfatı almanın tebrik edilecek bir şey olmadığını düşünüyorum maalesef. Büyük bir iddia Mason olmak. Samimi olarak söylemek gerekirse ben bu sözlerin herkesin diline dolanmış bir klişe olduğunu zannederdim. Hakikat bu değil imiş. Konu ile bağlamam gerekirse tekris olmam evet bir gerçek, gerçekten Mason olabilmek ise ulaşmaya çalışacağım hakikat.

Değerli Surgeus Kardeşim;

İletinizdeki tevazu bile sizin Mason olduğunuzun önemli kanıtıdır. Tekrardan yolunuz açık, ışığınız bol olsun.

Saygılarımla ve sevgilerimle

* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.