Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: bonjour  (Okunma sayısı 1614 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 22, 2013, 07:59:03 öö
  • Ziyaretçi

herkese selamlar  öncelıkle belırtmek ısterımkı foruma  kabul edıldıgım ıcın buyuk sevınc duyuyorum ve tesekkurlerımı ıletıyorum.forumdakı samımı ve pozıtıf hava daha ılk gunden benı etkıledı.butun forum uyelerıne saygı ve sevgılerımı ıletıyorum.

Mayıs 22, 2013, 08:48:47 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Merhaba Sayin maddmann. Hosgeldiniz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 22, 2013, 10:17:50 öö
Yanıtla #2
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın maddmann

Hoşgeldiniz.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Mayıs 22, 2013, 10:00:15 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Hosgediniz sayin maddmann sefalar getirdiniz.
Isminizin manasi ne diye sorarak hemen sohbete baslayalim.

Saygilarimla

Mayıs 23, 2013, 01:46:53 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

hb herkese degerlı uyelerımız. madman anlamını soracak olursanız anlamından zıyade madman dıye bır yabancı dızı var serısını cok buyuk keyıfle ızledıgım sempatı duydugum başarılı bır dızı ondan aklıma geldı sızede tavsıye ederım ızlemenızı.