Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Üyelik silinişi.  (Okunma sayısı 5863 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 14, 2016, 10:50:02 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Selam mason kardeşlerim.Siz kardeş diyorsunuz ya! Bu siteden üyeliğimin silinmesi talebinde bulundum.Ve en azından kardeşim olsaydınız benim bu ricamı KIRMAZDINIZ herneyse ben daha güzel bir yol buldum hemde siteye girer girmez karşıma çıktı.Size hakaret etsemde siteden çıkarılabileceğimi biliyorum.Karar sizin make your choise....Her ne kadar içimden gelmesede Saygılar...

NOT:Saygı karşılıklı güzeldir.Kardeşlik karşılıksızdır kardeşler arasında çıkar olmaz...İyilik yapılır gün gelir karşılığı ödenir.
Hakikate inanıyorsan tesadüflere inanmayı bırak gerçekleri   G<ör

Ekim 14, 2016, 11:14:35 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Her masonun kendine has özgür iradeleri vardır.Yorumlarınızı bekliyorum.Yeniüylerde dahil.
Hakikate inanıyorsan tesadüflere inanmayı bırak gerçekleri   G<ör

Ekim 15, 2016, 09:50:22 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hiç bir paylaşımda bulunmazsanız zaten senede bir silinme işlemi yapılıyor...

Ekim 15, 2016, 02:20:53 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Üyeliğinizi kullanmazsanız Samuray arkadaşımızın dediği gibi birkaç ayda bir toplu silme işlemi yapılıyor. Yapmanız gereken forumdaki çıkış tuşuna basmak ve bir daha üyelik girişi yapmamak. Bu kadar basit :)
“Tehlikeli bir dönemde yaşıyoruz, insan kendine hükmetmeyi öğrenmeden doğaya hükmetmeyi öğrendi.” Albert Schweitzer

Kasım 09, 2016, 10:11:31 öö
Yanıtla #4

Merhaba ,

Düzenli olarak yazıları okumaya çalışıyorum. Burada ki yazıların çoğunluğunu da okumadan yorum yapmaktan hep çekindim. Çünkü burada yorumları yargılama durumunu gözlemledim. Kendi fikirlerimi ve düşüncelerimi buradaki yazılarla pekiştirmeye ve geliştirmeye çalışıyorum.
   Platformda çok fazla yargılayıcı yorumlar gördüm. Bu hususta farklı fikirlere ve düşüncelere (her ne kadar basit veya altı boş kalsada) yapılan yargılayıcı yorumlar hakkında sizlerin düşünceleri nelerdir? Saygılarımla.

Şubat 07, 2017, 02:32:26 ös
Yanıtla #5

Merhaba,

Benim problemim ise tam tersi..bazen uzun süre giremiyorum işlerimin yoğunluğu nedeniyle. Ve tekrar üyeliğimin aktive edilmesi için talepta bulunuyorum.
Bir de tabii belirtmeden geçemeyeceğim bir husus daha var. Sitede okunacak o kadar çok şey var ki insanın adeta gözleri kamaşıyor. Esasında burada "kamaşma" kelimesinin hem mecaz hem de gerçek anlamından bahsediyorum. Sitenin arka plan rengi siyah olması nedeniyle sanırım,okurken gözlerim çok yoruluyor normal olarak. Ben de fiziki olarak kitap tercih ediyorum daha çok. Ve netice itibariyle siteden uzaklaşabiliyorum uzun süre.

Tüm saygımla..

Şubat 07, 2017, 02:47:14 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Merhaba,

Benim problemim ise tam tersi..bazen uzun süre giremiyorum işlerimin yoğunluğu nedeniyle. Ve tekrar üyeliğimin aktive edilmesi için talepta bulunuyorum.
Bir de tabii belirtmeden geçemeyeceğim bir husus daha var. Sitede okunacak o kadar çok şey var ki insanın adeta gözleri kamaşıyor. Esasında burada "kamaşma" kelimesinin hem mecaz hem de gerçek anlamından bahsediyorum. Sitenin arka plan rengi siyah olması nedeniyle sanırım,okurken gözlerim çok yoruluyor normal olarak. Ben de fiziki olarak kitap tercih ediyorum daha çok. Ve netice itibariyle siteden uzaklaşabiliyorum uzun süre.

Tüm saygımla..

Sayın @veritasmanus

Aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

https://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=19802

Sevgi ve saygılarımla
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Şubat 07, 2017, 02:59:23 ös
Yanıtla #7

Sayın Risus,

Çok teşekkür ederim. İnceliyorum.

Saygı ve selamlarımla.

Mayıs 09, 2017, 11:54:23 öö
Yanıtla #8
  • Yeni Katilimci
  • *

Merhaba,

Konu başlığı dikkatimi çekti ve okumak istedim. Siteye üyeliğim çok yeni. Sitenin her köşesini, yapılan yorumları, sorulan soru ve verilen cevapları incelemeye çalışıyorum. Bu sebeple paylaşımda bulunma konusunda biraz geride kalıyorum. Ancak hemen hemen her gün giriş yapıp takip ediyorum. Paylaşım yapılmaması durumunda üyeliğin silinmesi durumu söz konusu mudur? Bu konuda yardımcı olacak birisi olursa sevinirim.

Saygılarımla...
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2017, 12:08:35 ös Gönderen: Hakikat »

Mayıs 09, 2017, 12:05:33 ös
Yanıtla #9

Merhaba Syn Hakikat,

Bildiğim kadarıyla söylüyorum;paylaşım yapılmadığında değil fakat foruma uzun süre girilmediğinde önce bir ikaz mail'i,eğer yine girilmemişse üyelik silinmesi gerçekleşiyor. Deneyim kazandığım için belirtmek istedim. :)

Halihazırda tabii; sadece okumak,araştırmak ve bilgilenmek amaçlı burada olan dostlar ve kardeşler de vardır muhakkak.

Saygılarımla.