Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: dön bak aynaya...!  (Okunma sayısı 1996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 01, 2009, 10:34:53 ös
  • Ziyaretçi

Aidiyet duygusu çok  farklı alanlarda yaşadıgımız bir hazdır;Bu tuttugun takım,mensubu oldugun din,calıştıgın kurum...vs 29 yaşında Şirket kredilerinden sorumlu bir Bankacıyım.Diyarbakır doğumlu fakat yaşamının buyuk bölümünü Ankara,İzmir ve Antalya'da okul nedeniyle geçirmiş bekar biriyim. Bazı şeyler mutlu ama sıradan bir hayat için yeterlidir size! Ben dönüp baktıgımda mutlu ama yetersiz bir hayat görüyordum! Bişeyler eksikti daima ve çeşitli kuruluşlarda görev alarak puzzle'da eksik kalan parcayı tamamlamaya calısıyordum. Ve o arayışlardır beni buralara getiren... Dönüp aynaya baktıgımda huzurlu,mutlu ve hayatı GERÇEKTEN yaşayan birini görme isteği

Teşekkürler

Mart 02, 2009, 04:08:35 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Merhaba Sayin REfarGO. Hosgeldiniz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 02, 2009, 07:08:30 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

REfarGO  Hosgeldiniz

Mart 02, 2009, 02:11:51 ös
Yanıtla #3
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. REfarGO   hoşgeldiniz.

Mart 02, 2009, 05:33:39 ös
Yanıtla #4