Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Adnan Oktar'in MASON adami var midir?  (Okunma sayısı 29092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 29, 2008, 03:33:37 ös
Yanıtla #10
  • Uzman Uye

Alıntı
Adnan Oktar ın adamları içerisinde de bir çok MASON var...

Mason ların şeytana taptıkları ve keçi kanı içtiklerinin iddia edilmesi kadar komik ve asılsız bir iddia dır bu.Bırakın düzenli olanları düzensiz olanlar bile en azından aklı başında insanlardır.Akli dengesi yerinde olmayan birinin müridi olabileceklerini düşünmek mantıkla bağdaşmaz.

Bahsi geçen şahısın yaptığı konuşmalar izlenirse (çok dikkatle izlemeye bile gerek yok) zaten akli dengesinin ne kadar yerinde olduğu kolaylıkla anlaşılacaktır.Kişinin bence cezai ehliyetinin olmaması gereklidir.

Saygılarımla,

Sevgili Blossom,

Sn Mystic gayet acik konustu. Herhalde siz bir harici olarak bir MASON uyenin bu beyanina itimad ediyorsunuzdur ve ONE'nin Mystic'in bu aciklamasindan sonra da bir harici olarak da curuyen iddiasinin iftira olarak tarihe gectiginin farkindasinizdir...

Muhabbetle

Mart 29, 2008, 03:37:09 ös
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

. Şurada konuştuğumuz konu HKEMBL' ye büyük hakarettir.

Burada konustugumuz konu neden HKEMBL'ye hakaret olsun? Dikkat ederseniz ben ONE'nin beyani icin ayni sozu kullanmistim sizden once. Herhalde ONE'in bu iftirasi kadar cirkin degildir benim onun iddiasinin reddedildigi beyani gormeyi istiyor olmak icin actigim bu konu..!

Muhabbetle

Mart 29, 2008, 03:40:04 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Sevgili Blossom,

Sn Mystic gayet acik konustu. Herhalde siz bir harici olarak bir MASON uyenin bu beyanina itimad ediyorsunuzdur ve ONE'nin Mystic'in bu aciklamasindan sonra da bir harici olarak da curuyen iddiasinin iftira olarak tarihe gectiginin farkindasinizdir...

Muhabbetle

Sevgili Kırlangıç,

O nedenle ben yorumumu yapmadım, çünkü bu yorumu en iyi yapacak bir Masondur diye düşündüm. Saygı duyarak yorum yapmaktan kaçındığım içindir, bilir kişi gibi olmak istemedim. Ben sadece burası her ne kadar özgür bir platform alsa dahi bir tehlikeyi bir harici olarak ifade etmek istedim. Kimsenin avukatlığına da soyunmadım. Çok eski ve saygıdeğer bir cemiyete vere(bile)ceği zararlardan bahsettim.

Saygılarımla,

Mart 29, 2008, 03:40:58 ös
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

. Şurada konuştuğumuz konu HKEMBL' ye büyük hakarettir.

Burada konustugumuz konu neden HKEMBL'ye hakaret olsun? Dikkat ederseniz ben ONE'nin beyani icin ayni sozu kullanmistim sizden once. Herhalde ONE'in bu iftirasi kadar cirkin degildir benim onun iddiasinin reddedildigi beyani gormeyi istiyor olmak icin actigim bu konu..!

Muhabbetle

Kişisel algılamayınız, size değil sözüm. Yanlış anladınız beni Sevgili Kırlangıç...

Mart 29, 2008, 03:41:20 ös
Yanıtla #14
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. kirlangic,

sn. blossom da sizinle aynı görüşü paylaşmış ve böylesi bir iddianın iftira olacağını söylemiş , yoksa sizin böyle bir konu açmanız hakaret olarak telakki etmemiş... ben öyle anladım en azından...

Mart 29, 2008, 03:44:12 ös
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

Sn. kirlangic,

sn. blossom da sizinle aynı görüşü paylaşmış ve böylesi bir iddianın iftira olacağını söylemiş , yoksa sizin böyle bir konu açmanız hakaret olarak telakki etmemiş... ben öyle anladım en azından...

Teşekkür ederim Sn. skullG, anlatabildiğime sevindim. Bana düşmemek ile birlikte, bir harici olarak öğretiye duyduğum saygıdan ötürü bir tehlikeyi arz ettim sadece... Aynen ifade ettiğiniz gibi düşüncelerim.

En Derin Saygı ve Sevgilerimle,

Mart 29, 2008, 03:51:27 ös
Yanıtla #16
  • Uzman Uye

Sanirim cumlenizin onunde ve sonunda bunu destekleyen bir ifadeniz olmadigi icin boyle anlamisim. Kusura bakmayin..

Muhabbetle

Mart 29, 2008, 03:57:09 ös
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi

Sanirim cumlenizin onunde ve sonunda bunu destekleyen bir ifadeniz olmadigi icin boyle anlamisim. Kusura bakmayin..

Muhabbetle

Kusura bakılacak birşey yok Sevgili Kırlangıç, net üzerinden iletişim ne kadar sağlıklı olabilir ki?

Mart 29, 2008, 05:50:29 ös
Yanıtla #18
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn Kırlangıç başta olmak üzere diğer ilgili arkadaşlara;
sn . Mason un açmış olduğu  MASONLUK, SEYTANDAN BILGI VE TALIMAT ALAN BIR ORGUTLENMEDIR konu başlığına yapmış olduğum yoruma sn. Kırlangıcın içindeki şüphe eklenince sn. Kırlangıç da böyle bir başlık açma ihtiyacı hissetti..
ama bakıyorum da konuya hakim olması beklenen sn Mason harici diğer arkadaşların büyük bir ilgisi var....
sn . Mason forumun raitingini artırmak için mi sessiz kalıyo, yoksa konuşmak mı istemiyor? en doğru olan bunu kendinin cevaplaması ..

ben Adnan Oktar ın adamları içinde Masonlar var demekle ne Masonluğa hakaret etmeye çalıştım(nasıl bir hakaret oluyor onu da sn. Kırlangıc a sormak gerek) nede asılsız bir iddayı savunuyorum..

bizzat Adnan Oktar ın sağ kolu diyebileceğim bir BAV cıdan duydularımı aktardım...
kimmiş bu BAV cı diyecek olursanız bu konunun insiyatifimde kalmasını düşünüyorum...
32. 33. derece Masonlarınız var, herhalde biliyorlardır kim olduğunu

saygılar
Gerçeğin çölü

Mart 29, 2008, 06:50:22 ös
Yanıtla #19
  • Ziyaretçi

Sahibine donmeyen hain bumerang,suruden ayrilip kotu yola dusen bahtsiz kuzu,