Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SEYYAHIN YOLCULUKLARI  (Okunma sayısı 10483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 01, 2008, 01:28:48 öö
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

Ben şiirin sahibine neden bunun yapıldığını anlamıyorum açıkçası...

Nisan 01, 2008, 11:07:24 öö
Yanıtla #21
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

arkadaşlar herşey birbirine karışmış durumda...

algısal kopukluklar yaşanıyor gibime geliyor...

öncelikle sn. blossom bana karşı yapılmış herhangi bir şey yok... kaldı ki şiirin site dışında paylaşılmamasını isterken, şiirin herhangi bir yerde yayınlanmış olduğunu da bilmemekteydim. ne bana ne de şiire karşı yapılan bir şey yok... sadece islamcı bir siteye yorum olarak eklenmiş pek önemli de değil açıkcası... birisi tarafından koyulmuş ve masonlar.orgun sadece girişini görebilen birisi olduğu da aşikardır ki çünkü sitenin türkçe giriş sayfasındaki yayınlandığı şeklini aynen kopyalarak aktarmıştır.

sitenin sahibi ben olmadığıma göre de sitenin girişinde değişiklik yapmam, bir şeyler eklemem ya da çıkarmam bir yazı yazmam vs. imkan dahilinde olmayacağı hepiniz tarafından aşikar olması gerekir. özelde devamlı sorulan sorulara istinaden bu ifademin bir cevap olacağını ümit ediyorum.

sitenin girişinde şiirimin yayınlanıyor olmasından ötürü duyduğum onur ve haz bana yeterlidir. sizlerinde ucu bucağı olmayacak bir tartışma yerine şiirden haz duymanızı dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla.

Nisan 01, 2008, 11:24:15 öö
Yanıtla #22
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Mesajlarinizi kisiye degil siire (konuya) bazli olarak yazmaniz daha dogru olur.
Sayin skullG www.Masonlar.org`un hukuk danismanlarindandir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Ekim 10, 2009, 02:20:03 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 01, 2008, 01:50:04 ös
Yanıtla #23
  • Ziyaretçi

Sn. skullG, sizden izinsiz yayınlanan şiiriniz için bunu ifade ettim. Ama tabii giriş sayfasında bunun yayınlanmasından ötürü bu tip durumları engellemek mümkün değildir. Siz rahatsız olmadıktan sonra bizim söyleyecek tek bir sözümüz olamaz...

Nisan 01, 2008, 01:51:33 ös
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

Sayin Uyeler,

Mesajlarinizi kisiye degil siire (konuya) bazli olarak yazmaniz daha dogru olur.
Sayin skullG www.Masonlar.org`un hukuk danismanlarindandir.

Saygilarimla

Sayın MASON,

Linke istinaden yazılan ifadelerdir bunlar. İster istemezde şiir ile alakalıdır. En azından benim bakış açım bu idi. Geri kalanları özelden sormayı tercih ederim zaten.

Saygılarımla,
« Son Düzenleme: Ekim 10, 2009, 02:20:44 ös Gönderen: MASON »

Nisan 01, 2008, 04:57:38 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

Bu şiiri kim koydu sorusuna yanıt olarak benim aklıma şu geliyor ; sitedeki islamcılardan biri, yoksa bu yayınları başka kim bilecek?

Nisan 01, 2008, 05:09:17 ös
Yanıtla #26
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu şiiri kim koydu sorusuna yanıt olarak benim aklıma şu geliyor ; sitedeki islamcılardan biri, yoksa bu yayınları başka kim bilecek?

Sayın santander,

Bari müslüman deyin...İslam kelimesini kunduracı,taksici v.s. gibi meslek gruplarını betimler şekilde kullanmanız hoş kaçmıyor ve doğru bir kullanım şekli değil.Hıristiyan ada Hıristiyancı demiyorsunuzdur herhalde ?
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 01, 2008, 05:11:23 ös
Yanıtla #27
  • Ziyaretçi

Sitedeki müslümanlar dersem herkes ben müslümanım der islamcı dersem islamın azılı savunucusu manasına gelir -siz daha iyi bilirsiniz- tabirimde hata göremedim

Nisan 01, 2008, 07:04:04 ös
Yanıtla #28
  • Ziyaretçi

Tekrar ilk olarak şunu ifade edeyimki yanlış anlamalara mahal vermeyeyim; kimsenin avukatı değilim. Sn. Santander, bu şiiri verilen linke kimin koyduğunu bilmediğimize göre herhangi bir kesimi zan altında bırakmanın manası nedir? Kuşku duymak normaldir ama zan altında bıraktığınızın farkındasınız umarım...

Eylül 14, 2008, 11:33:59 öö
Yanıtla #29
  • Ziyaretçi

Syn:skull G
bu şiiri siteye üye olmadan öncede görmüş ve tam anlamıyla çarpılmıştım, devamına nereden ulaşabilirim, devamı var mı, olağanüstü bir yaklaşımı var, göstergeleri müthiş, saygılarımla.