Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Herkese Merhaba  (Okunma sayısı 9701 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 03, 2009, 04:33:30 ös
Yanıtla #20
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin lucifer,

Masonlar.org yoneticileri tarafimizdan secilerek yetkiler verilmis kisilerdir. Yoneticiler, forum duzenini, saygisiz kisilere karsi dahi saygi ile saglamakla yukumludurler.

Size soylenmis olan, forumun duzenini korumak amaci ile yapilmis oldukca kibar bir ricadir. Eminimki sizde, Masonlar.org yonetimine secilmis bir bayanin bu kibar ricasini kirmayacak kadar centilmen bir beyfendisinizdir. Beklenen olgunlugu gosterebilecek itibara sahip oldugunuzu dusunuyor mesajlarinizdaki harflerin kuculecegini umuyorum.

Saygilarimla

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 03, 2009, 04:45:11 ös
Yanıtla #21
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

SN NUEVA.

O SİZİN KENDİ DÜŞÜNCENİZ OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTERİMKİ OYLE BIR KONUSMA TARZI ICERISINDE DEĞİLİM KESİNLİKLE NEDEN USTUNUZE BU SEKILDE ALMA GEREĞİ DUYDUNUZ ANLAMAMIŞ DURUMDAYIM. BEN SADECE SORUMUN DIKKAT CEKEBILMESI İÇİN YOĞUN BUYUK HARF KULLANDIM
SU ANKİ MESAJIN BUYUK HARF KULLANIMINI MERAK EDERSENIZ BUNUN SEBEBIDE SIZIN MESAJI DIKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUMANIZ İÇİNDİR.
SAYGILARIMLA

Sayin lucifer,

Genel teamul olarak buyuk harflerle yazilan yazilar bagirma anlami tasimaktadir, dolayisi ile Sayin Nueva'nin kendi dusuncesi degil, genelin gorusudur. Bagirmak gibi bir niyetinizin olmadigini biliyoruz ama yine de dikkat ederseniz kendi adima sevinirim.

Sevgi ve Saygilarimla,
Bakmak yetmez, gormek gerek...

Şubat 03, 2009, 04:57:28 ös
Yanıtla #22
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn Mason
Öncelikle tabikide Sn Nuevanın bana iletmiş olduğu mesajı kibar bir ricadan dolayı iletildiğinin farkında olduğumu belirterek bende kendısıne bir okadar kibar bir şekilde mesaj atmaya çalıştım attığım cevapta hiç bir art nıyet olmamakla beraber hiç bir kasti dusuncede yoktur.
tabikide masonlar.org yönetimine seçilmiş bir kişiye hatta bu guzel ve onemli forumdaki diğer arkadaşlara karşı hiç bir şekilde kırıcılıkla yaklaşma gıbı bır dusuncem olmamıştır.fakat yalnış bir şekildede anlaşıldığımı dusunerek ve;
genede yalnış yaptığımın bılıncıne sizlerin eleştırılerıyle farkına varıp sn Nuevadan ve diğer butun herkesten özürlerimi sunarım.
saygılarımla,

Şubat 03, 2009, 04:58:12 ös
Yanıtla #23
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn Mason
özür yazımda unuttuğumun farkına vararaktan sormuş olduğum soruyla ilgili yardımcı olmanız durumunda beni çok sevındırırsınız.
saygılarımla,