Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Site Bakimi ve Onarimi  (Okunma sayısı 10055 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 24, 2008, 12:40:53 ös
Yanıtla #20
  • Uzman Uye

''Kızıl elmada buluşalım''

Şubat 24, 2008, 02:00:23 ös
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

Sn. MASON,
Maalesef hafızam bana şuan ihanet ediyor ve hatırlayamıyorum. 12 yada 13 Şubat tarihlerinde siteye erişimde sıkıntılar başlamış idi. 3 Şubat ile 12 Şubat arasında 10' dan fazla konu ve 300' ü aşkın mesaj yazmadığımı tahmin ediyorum sadece. Benim ki sadece bir tahmin, ısrarımı da bağışlayın.
Benim ünvan diye kastettiğim sizinde bildirdiğiniz gibi ismimin altındaki yıldızlar. Ben 5 yıldızıda almıştım 1000 mesajı aştığım için. 3 Şubat öncesi almamış olsamda yinede sanki bir eksiklik var gibi geliyor ama en iyi siz bilirsiniz Sn. MASON.
Saygılarımla,

Şubat 24, 2008, 02:08:59 ös
Yanıtla #22
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Alıntı
Maalesef hafızam bana şuan ihanet ediyor ve hatırlayamıyorum. 12 yada 13 Şubat tarihlerinde siteye erişimde sıkıntılar başlamış idi. 3 Şubat ile 12 Şubat arasında 10' dan fazla konu ve 300' ü aşkın mesaj yazmadığımı tahmin ediyorum sadece.

Sayin blossom,

Site bakimina baslangic tarihi degil, bakimin tam olarak bitis tarihine (22 subat) kadar olan sure icerisindeki mesajlar silinmistir. 3 subat - 22 Subat arasi olan butun forum verileri silinmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 24, 2008, 02:17:44 ös
Yanıtla #23
  • Ziyaretçi

Alıntı
Maalesef hafızam bana şuan ihanet ediyor ve hatırlayamıyorum. 12 yada 13 Şubat tarihlerinde siteye erişimde sıkıntılar başlamış idi. 3 Şubat ile 12 Şubat arasında 10' dan fazla konu ve 300' ü aşkın mesaj yazmadığımı tahmin ediyorum sadece.

Sayin blossom,

Site bakimina baslangic tarihi degil, bakimin tam olarak bitis tarihine (22 subat) kadar olan sure icerisindeki mesajlar silinmistir. 3 subat - 22 Subat arasi olan butun forum verileri silinmistir.

Saygilarimla
Sn. MASON,
Biliyorum söylediğiniz gibi olduğunu. O yüzden aralığı baz alarak konuştum. Bakım onarım esnasında silenen konularımı hatırlıyorum (çoğunu). Benim kastetmeye çalıştığım 3 Şubat öncesi idi. Tarihleri ve konuları hatırlayamadığım için sanırım bir manası olmayacak söylediklerimin...
Teşekkür ederim ilginize ve nezaketinize. Umarım ısrarla sorarak sizi rahatsız etmemişimdir. Eğer öyle oldu ise, özürlerimi kabul ediniz.
Saygılarımla,

Şubat 24, 2008, 02:19:17 ös
Yanıtla #24
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin blossom,

25 aralik kayit tarihinizden bu yana 1000 mesaj sayisina ulasmis olmaniz, ayda 300 den fazla mesaj attiginiz anlamina gelir. Bu nedenle 19 gunluk bir sure icerisinde 250 mesaj atmis olma ihtimalinizin yuksek oldugunu dusunuyorum. Konu hakkinda daha detayli yardimci olabilmek isterdim. Ancak diger uyelerden ayni konuda hicbir sikayet olmamasi, kendi forumda yaptigim arastirma ve sistem verilerinin tekrar incelenmis olmasi nedeni ile tarafimizda herhangi bir sorun gormuyorum.

Sorulariniz yada hakkinizi aramaniz asla rahatsiz etmedi. Bunlari elbette sormaniz ve aciklama beklemeniz gerekir. Sizi anlayisla karsiliyorum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 24, 2008, 02:27:02 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

Sn. MASON,
19 günlük değil, 9 günlük bir süreçte 300 mesaj yazmam gerekiyor. Zira, site erişiminde sıkıntılar başladığı andan itibaren çok fazla mesaj yazmadım. Silinme hususundaki duyurularınız hasebiyle böyle yaptım.
Sayılar ile aram iyidir sizin gibi ama sanırım hafızam bana ihanet ediyor bu aralar :) Ben çok teşekkür ederim ilgi gösterdiğiniz için. Gerçekten çok düşünceli, dikkatli, nazik bir muhteremsiniz. Beni onure ettiniz...
Saygı ve Sevgilerimle,