Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Avatarda Hareketli Gif Kullanimi  (Okunma sayısı 6409 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 20, 2011, 05:07:19 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Avatarinizda hareketli gif kullanmak icin resimi bir baska siteden cekmeniz gerekmektedir. Bilgisayarinizdan yukleyeceginiz bir hareketli gif avatarinizda hareketli olarak gorunmeyecektir. Ancak bir baska adreste bulunan gif`in adresini girerek avatarinizin hareketli gorunmesini saglayabilirsiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 20, 2011, 01:47:43 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Ben bu konuda çok tereddüt yaşadım. Değerli bir arkadaşın eleştirisi üzerine benimle büyük oranla örtüşen bir avatar buldum Sayın Mason.

Şubat 20, 2011, 05:52:38 ös
Yanıtla #2

Benim de avatar degisikligi problemim bulunmakta ( tabi hareketli degil) .. bu konuda yardim edebilir misiniz lutfen?

Saygilarimla
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Şubat 20, 2011, 05:57:37 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Yardımcı olmak isterim ama nasıl.

Benim de avatar degisikligi problemim bulunmakta ( tabi hareketli degil) .. bu konuda yardim edebilir misiniz lutfen?

Saygilarimla

Şubat 20, 2011, 05:59:04 ös
Yanıtla #4

Yardımcı olmak isterim ama nasıl.

Saygilarimla

Tesekkur ederim ama sanirim avatar degisikligi yaparken su ibareler yeralmakta :

Profilinize yapılan değişiklikler kaydedilirken şu hatalar oluştu:
•Seçtiğiniz avatar ya çok büyük ya da bir avatar değil.
.

Birden fazla ve degisik avatarlari secmeme ragmen..

Ilgilendiginiz icin ayrica tesekkuler:)

Şubat 20, 2011, 07:12:34 ös
Yanıtla #5

Benim sorun hala devam ediyor.

Şubat 20, 2011, 07:25:46 ös
Yanıtla #6
  • -M-
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sn İsabella, hatadada belirtildiği gibi yüklemek istediğiniz resimin boyutu forum tarafından kabul edilen boyuttan daha yüksek olduğu için resimi yüklemenize izin verilmemiş. Resimin boyutunu küçültüp tekrar deneyebilirsiniz.

Saygılar
İmza -M-

Şubat 20, 2011, 10:06:53 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Selam,

Bende kendi avatarımı kendi fotoğrafımla yenilemek istiyorum. Gif formatlı ve oldukça küçük yapmama rağmen başarılı olamadım. Mutlaka "avatar" olmak zorunda mı? Kısaca nasıl yapılacağını bilen bir arkadaşım bana bu konuda bilgi verebilir mi?

Şubat 20, 2011, 10:31:39 ös
Yanıtla #8
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Sorun cozulmustur. Istediginiz boyutta bir resim yukleyebilirsiniz. Sistem otomatik olarak onu tekrar boyutlandiracak, avatariniza uygun duruma getirecektir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 20, 2011, 10:53:06 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Sn.Mason,

Yardımınız için çok teşekkür ederim.

Sevgi, saygı, selamlar.

arte.