Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Einsof  (Okunma sayısı 22418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 07, 2008, 10:55:54 öö
Yanıtla #20
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

"Daemon - Einsof - Mabool -  Sylphus - deadly - Santander - draug - zohar - mehmet"
Ismi siralanmis uyeliklerin bircogu silinmis, kalanlari seyirci statusune alinmistir. Kisi halen foruma uyelik basvurularinda bulunmakta, uye olmak icin bircok farkli yolu denemektedir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Eylül 02, 2008, 12:54:06 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 07, 2008, 01:40:02 ös
Yanıtla #21
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Gün içerisinde ara ara Mabool ve Deamon adlı arkadaşları görüyorum.Hepsi aynı kişi yani.
Çok garip. İşi gücü yok herhalde bu arkadaşın.
...Söyleceklerimi yukarda söyledim zaten...

Eylül 18, 2008, 04:32:32 ös
Yanıtla #22
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Yaw bu kişinin bütün üyelikleri orataya çıkmış afişe edilmiş hala ne geziyor sitede anlamıyorum...
Mabool olarak girmiş...Gench sana istersen benim şifremi vereyim diyecem ama ...neysee
...Söyleceklerimi yukarda söyledim zaten...

Eylül 28, 2010, 12:51:36 ös
Yanıtla #23
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Uyeler,

Kisi, yaklasik son 3 saattir Admin basta gelmek uzere bazi uyelerin sifrelerini tahmin etmekte ve sifre hatitlatma seceneklerini denemektedir. Ihtiyatli olmanizi onerir bilgi ve dikkatinize sunarim.

Saygilarimla   
« Son Düzenleme: Eylül 28, 2010, 12:56:32 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 28, 2010, 12:54:02 ös
Yanıtla #24

הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 04, 2010, 04:04:24 ös
Yanıtla #25
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Ekim 04, 2010, 07:19:56 ös
Yanıtla #26
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Basarisiz denemelerin sonucunda sahsima gonderilen email...

Sn. *** Mason niye bu kadar korkuyorsunuz ? O sitede yazdığım takdirde insanların masonluktan nefret edeceğini mi düşünüyorsunuz..? Korkularınız nelerdir gelin hep beraber bilinçaltınıza inelim küçükken *** ? Yoksa her gün alkol alıp *** Annesi her gün gözünün önünde dayak yiyen bir ezik misiniz siz ? Kendinize olan güveninizi neden yitirdiniz ? Bu soruların cevabını merak ediyorum.. Bir insanın sizin kadar ödlek olması için ciddi travmalar atlatmış olması gerekir.. Aman Gökhan'ı almayalım siteye bizi *** bizi rezil eder ele güne kepaze oluruz ne soytarılığımızı bırakır ne *** ne *** diyerek gerçekten kalbimi kırıyorsunuz. Ben bu kadar şeytani vasıflara sahip bir adam değilim.. Erkeklere ilgi duyuyorum heteroseksüelim korkmayın ***mem *** panik yapmayın ne de olsa siz "..insanlığa doğru yolu gösteren " erdemli kudretli büyük adamlarsınız..

Sizin o " parası olmayan giremez " replikleriyle döşenmiş pembe localarınızı *** oldu mu ? Sizin gölgesinden ödü kopan karaktersiz karakterinizi *** ! Sizin insanları  " doktor mühendis mimar işadamı olanlar artı bunları olamayanlar " diye ikiye ayırışınızı ***. Sizin ***..

Bana karşı yaptığınız bu *** bundan böyle tüm mason camiasına mal ediyorum.. Elimizden geleni ardımıza koymayız efenim.. Ne geliyorsa artık..
Hadi bakalım

üstadım selamlar ben einsof..
biraz önce süper loto oynadım aynı zamanda piyango aldım şans topu'nu her zamanki gibi her hafta deniyorum , kısa bir süre sonra zengin olup masonluğa müracat etmeyi düşünüyorum.Umarım Dul Kadın Kesesine 1 milyon dolar attığımda bana karşı yıllardır devam eden negatif tutumlarınız bir nebze olsun değişir.
Yetser Ara yardımcım olsun. Siz de dua edin malum zenginlik masonlukla aynı paket içinde geliyor.
« Son Düzenleme: Ekim 04, 2010, 08:27:19 ös Gönderen: MASON »

Ekim 04, 2010, 08:13:46 ös
Yanıtla #27
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Üstadım forumu çok özledim bi davetiye yollayın da girelim :( Söz bu sefer
uslu durucam (lütfen bu mesajı masonlar org.a gelen mailler bölümüne
yazmayınız)

Sn.Üstadım
Beni tanıyorsunuz siteye daha önce einsof nickiyle üye olmuştum..Siteye
girdiğimde amacım mason olma hakkında bilgi toplamaktı ama benim açımdan
oldukca olumsuz şeylerle karşılaştım ve bunların bana verdiği sinirle
cahilce ve çocukca şeyler yazdım, sizleri kırdım..Müslümanmışım gibi
davrandım halbuki islamdan da muhammedden de nefret ederim!Masonluk aleyhine
söylediğim sözlerden ötürü beni bağışlayın gerçekten sizi kırdığım çin
vicdan azabı çekiyorum umarım hoşgörüp beni bağışlarsınız
Sevgilerimle..

Sn.Mason bu konularda birikimli oldugunuzu düşünerek kısa bir sorum olacak ;

Şu an orta sütun çalışması üzerine yogunlaşmış durumdayım ,şöyle bir
sorun var , İsrael Regardie'nin kitabında verdigi çalışmayla Hermetic
sitesindeki çalışma biraz farklı , aynı çalışma olmasına ragmen
Regardie kürelerin beyaz imgelenmesini söylüyor ve Taç küreden
başlayıp üç farklı şekilde enerjiyi döndürüyor , hermetic cemiyeti ise
kürelerin beyaz-gri-sarı-mor ve siyah olarak imgelenmesini söylüyor ,
ayrıca tifaretten başlayıp malkuta'a ordan burun deliklerine giden
enerji dolaşımından bahsediyor..

Sizce bunların hangisi dogru geçerli yada daha uygun ?

Merhaba..
Sevgili Mason forumda yazabilmek için sizden son bir şans daha rica edebilir miyim?

Merhaba..

Üstadım inadı bırakıp Masonlar.org sitesindeki üyelik engelimi kaldırır mısınız. Artık ne yazabilirim nedir bu hiç bitmeyecek yasağın sebebi..?

Ekim 04, 2010, 09:28:47 ös
Yanıtla #28

Korkularınız nelerdir gelin hep beraber bilinçaltınıza inelim küçükken *** ? Yoksa her gün alkol alıp *** Annesi her gün gözünün önünde dayak yiyen bir ezik misiniz siz ? Kendinize olan güveninizi neden yitirdiniz ? Bu soruların cevabını merak ediyorum..

Sanırım kendi bilinçaltınla ilgili bi sorunun var. Annene atılan dayakların haddi hesabı olmadığı için bunun sorumlusu buradakiler değil git kendi babandan hesap sor. Bence kendinle hesaplaşma zamanın. Dikkat etmeni öneririm kendine malum cinnete varan olaylara sebebiyet vermekten ya kendine ya da başkalarına olabildiğince büyük zararlar doğurabilirsin.. Ruh halin oldukça karmaşık.. çünkü .. işte bu sorularının cevabını da kendin vermelisin einsof..
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 05, 2010, 12:12:40 ös
Yanıtla #29

Sahis kisiligindeki denge olayini coktan asmis.Öyle cokta kulak asilmamasi gereken silik bir tipleme sadece...
Bir güzel söz söyleme sanati varsa;birde güzel dinleme ve anlama sanati vardir..