Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: UFO görüntüleri  (Okunma sayısı 3086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 12, 2014, 09:43:41 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • makrada personel site

Kendi çektiğimiz yada şahidi olduğumuz tanımlanamayan hareket eden nesnelerin video görüntüleri
greetings and happiness

Aralık 12, 2014, 09:46:33 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • makrada personel site

greetings and happiness

Aralık 13, 2014, 04:53:20 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Görüntüler inandırıcılıktan uzak,
fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Aralık 14, 2014, 01:37:08 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu görüntülerin nasıl çekildiğini bilemeyiz ama “UFO gördüm”,  “UFO kaydı yaptım” gibi ifadeler ile sıkça karşılaşılmaktadır. Hatta UFO ve parlayan cisimler gördüklerini söyleyenler saniye saniye gördüklerini ve görüntülediklerini ifade etmektedirler.

Artık neyin UFO zannedildiği bilindiğinden UFO gördüğünü söyleyenlerin ne zamanlar ve hangi şartlarda söyleyecekleri tahmin edilmektedir. Çünkü aslında UFO zannedilenler sırasıyla Venüs, Uluslararası Uzay İstasyonu, İridyum uydusu ve hatta meteoroloji balonlarıdır. Bu saydıklarımın ortak özelliği Güneş ve Ay’dan sonra çıplak gözle görülebilen parlak cisimler olmalarıdır. Az önce söylediğim gibi bu cisimlerin ne zaman nereden görüleceği nasıl hareket edecekleri (yörüngeleri) bilinmektedir.

Aslında bu cisimlere ait olan ve UFO görüntüsü denilen görüntüler parlak olan nokta ışık kaynağının kayıtları ve gözlemleri için uygun olmayan amatör video kameralar tarafından çekildiğinde vatandaş kolayca yanılıp heyecanlanabilmektedir.

Nosce te Ipsum

Aralık 14, 2014, 11:27:28 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • makrada personel site

Görüntüler inandırıcılıktan uzak,
İnandırmak için değil ne olduğunu bilmek istedim
greetings and happiness

Aralık 14, 2014, 11:33:22 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • makrada personel site

Bu görüntülerin nasıl çekildiğini bilemeyiz ama “UFO gördüm”,  “UFO kaydı yaptım” gibi ifadeler ile sıkça karşılaşılmaktadır. Hatta UFO ve parlayan cisimler gördüklerini söyleyenler saniye saniye gördüklerini ve görüntülediklerini ifade etmektedirler.

Artık neyin UFO zannedildiği bilindiğinden UFO gördüğünü söyleyenlerin ne zamanlar ve hangi şartlarda söyleyecekleri tahmin edilmektedir. Çünkü aslında UFO zannedilenler sırasıyla Venüs, Uluslararası Uzay İstasyonu, İridyum uydusu ve hatta meteoroloji balonlarıdır. Bu saydıklarımın ortak özelliği Güneş ve Ay’dan sonra çıplak gözle görülebilen parlak cisimler olmalarıdır. Az önce söylediğim gibi bu cisimlerin ne zaman nereden görüleceği nasıl hareket edecekleri (yörüngeleri) bilinmektedir.

Aslında bu cisimlere ait olan ve UFO görüntüsü denilen görüntüler parlak olan nokta ışık kaynağının kayıtları ve gözlemleri için uygun olmayan amatör video kameralar tarafından çekildiğinde vatandaş kolayca yanılıp heyecanlanabilmektedir.

bu iki hafta önce bu çekimi yaptığım yerin yakınlarında  kamera ile çekemediğim ama tv da gösterilen Balistik füze görüntüsü değil, belki meteoroloji balonu olabilir
greetings and happiness