Opportunist vampirler konuya el atıp rahmetli Hrant Dink i sevgiyle ve saygıyla anmamıza engel olacaklarını bildiğim için, bu başlığı biraz erken ve ayrı bir konu başlığı altında ele almak istedim.
Rahmetli Hrant Dink in vefatı, ya sözde soykırım uğruna kişisel menfaatlere alet edilecek, ya da sözde milliyetçi kişilerin dudaklarında "ama"lara "fakat"lara kurban edilecek.
Sözlerim kişisel çıkar beklemeden hareket eden veya söylemlerde bulunanlara değil.
Sözlerim, sokak ortasında düşünceleri ve yazdıkları nedeniyle hunharca, barbarca ve haince katledilen bir Beyfendinin, bir Gaztecinin, bir Entellektüelin cenazesini kişisel şov ve söylemlerine alet etmeye çalışan insan müsveddelerine.
Siyasal söylemleri ve birkaç oy için, 2 komşu ülke insanlarını birbirlerine düşman etmekten rahatsızlık duymayan yabancı siyasilerden ve sözde gazetelerden medet umarak, bu kişi ve kurumlara, kendi şovları için yalvaran sözde aydınlar!!!
Aynı ülkede aynı sofradan yemek yediğimiz insanlara hakaret etmekten en ufak rahatsızlık duymayan ve kendini sözde milliyetçi sayan ve kraldan daha kralcı üslupla devletini düşündüğünü ve koruduğunu sayan sözde vatan millet edebiyatçıları!!!
İyi dinleyin bu 2 videoyu
İyi izleyin bu 2 videoyu
Kelime kelime,harf harf iyice ezberleyin
Bakın biz kimi kaybettik ? Bakın kimi katlettiler ?
Ve belki, bir umut anlarsınız, öğrenirsiniz;
BİZLER NEDEN HRANT DİNKiz
BİZLER NEDEN AĞLIYORUZ,İÇİMİZ NEDEN ACIYORSaygılarımla
https://www.youtube.com/watch?v=KHG_w7TDOwY