Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İzleyici Statüsüne Alınma ve ya Tamamen Üyeliğimin Silinmesi İsteği  (Okunma sayısı 3508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 05, 2020, 10:15:45 ös

Giderek forumda gereksiz bir üye olduğumu hissetmeye başladım. Yerli yersiz moralim de bozulabiliyor. Ben de kalp kırabiliyorum bu tür durumlarda. Sonra canım sıkılıyor...

Bunun dışında artık bu forum dışında başka şeylerle ilgilenmek istiyorum ve foruma üye kaldığım sürecede bu çeneyle boş durmam zor,  çok zaman harcamaya devam edeceğim...

Zamanımı artık foruma ayırmak istemiyorum. Aklıma geldikçe ziyaretçi olarak gelir, okumalar yaparım yine.

Forum yönetiminden ricam, üyeliğimin komple silinmesi.

Silinemiyorsa da izleyici statüsüne alınmam.

Bu arada hepinizi çok seviyorum, kırdığım, üzdüğüm üyelerden de tekrar özür dilerim. Mason üyelere ve masonluğu öğrenmeye gelmiş haricilere saygım ve sevgim hep olacak. İyiki sizleri tanımışım.

Mümkünse bir an önce üyeliğimle ilgili gereken yapılır ve bu da son mesajım olur.

Sevgiyle, selamla kalın.

Nurunuz daim olsun...
« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2020, 10:20:52 ös Gönderen: Mandıra Filozofu »
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Mayıs 05, 2020, 10:18:37 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mayıs 05, 2020, 11:02:11 ös
Yanıtla #2

Sen Özelsin

Mayıs 05, 2020, 11:07:46 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Mandıra Filozofu

Son dönem virüs vakaları sebebiyle siz değerli doktorların üzerinde çok baskı var. Bu nedenle karamsar düşünerek bizleri bilgi ve birikimlerinizden mahrum bırakmayınız. Biraz daha spor ve uyku düzeni yardımcınız olabilir.
Şiir bölümünde daha nice vahim denemelerim olacak. Bu denemeleri yorumsuz mu bırakacaksınız? 

Biz farklılıklara tahammül etmesini bilmeyen insanlarız. Sevdiğimizi severiz, başkalarının ise bizi sevmeme hakkının olmasına katlanamayız.

Mayıs 05, 2020, 11:19:33 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Sevgili doktorum ve tabiki hemserim( yazin Seferihisar da, Akkumda  bir kadeh iceriz belki ) öncelikle karariniza üzüldügümü söylememe izin verin.

Simdi sirayla ve numarayla:

1. Siz gereksiz bir insan degilsiniz, tam aksine disarda doktor olarak herkese ve burda bir bilim insani olarak hepimize lazimsiniz.
2.Kalp kirmak istemiyorsaniz, bizede disarda hastalariniza yaklastiginiz gibi yaklasin.
3.Baska seylerle ilgilenmik icin illahi buradan ayrilmaniz gerekmiyor, bakin ben 5 aydir yoktum simdi yine burdayim.
4. Akliniza geldikce "izleyici " olarak degil üyemiz olarak gelir okumanizi yapin. Hatta forumu takip icin giris yapmaniza bile gerek yok.

Haaaaaaa illahi Temel gibi " benu silun " diyorsaniz, ben forum yöneticisi arkadaslarin sözünü agizlarindan alarak diyeyimki, belli bir süre giris yapmadiginizda ve paylasimda bulunmadiginizda üyeliginiz otomotikmen silinir. Zaten bu üye olurken okudugunuz "Üyelik Sartnamesi"ndede yaziyor.

sahi doktor bey siz du basligi niye actiniz?

Mayıs 06, 2020, 03:37:39 öö
Yanıtla #5
  • Yeni Katilimci
  • *

Giderek forumda gereksiz bir üye olduğumu hissetmeye başladım. Yerli yersiz moralim de bozulabiliyor. Ben de kalp kırabiliyorum bu tür durumlarda. Sonra canım sıkılıyor...

Bunun dışında artık bu forum dışında başka şeylerle ilgilenmek istiyorum ve foruma üye kaldığım sürecede bu çeneyle boş durmam zor,  çok zaman harcamaya devam edeceğim...

Zamanımı artık foruma ayırmak istemiyorum. Aklıma geldikçe ziyaretçi olarak gelir, okumalar yaparım yine.

Forum yönetiminden ricam, üyeliğimin komple silinmesi.

Silinemiyorsa da izleyici statüsüne alınmam.

Bu arada hepinizi çok seviyorum, kırdığım, üzdüğüm üyelerden de tekrar özür dilerim. Mason üyelere ve masonluğu öğrenmeye gelmiş haricilere saygım ve sevgim hep olacak. İyiki sizleri tanımışım.

Mümkünse bir an önce üyeliğimle ilgili gereken yapılır ve bu da son mesajım olur.

Sevgiyle, selamla kalın.

Nurunuz daim olsun...

Sn. Mandıra Filozofu,
Forumda herhangi bir iletişimde bulunmadan sadece izleyici olarak kalmak zaten sadece sizin elinizde. Bunun için forum yönetiminden bir talepte bulunmanıza gerek yok. Geçmiş iletilerinizin silinmesiyle ilgili bir talebiniz varsa, forum kuralları içerisinde değerlendirilerek talebiniz yerine zaten getirilir.
Olmamak, olmak..

Mayıs 06, 2020, 04:36:16 öö
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Mandıra Filozofu, ben de İzmir'e gelince Alsancak'ta Sizinle iki kadeh içmenin hayalini kuranlardanım. Yapmayın böyle rica ediyorum. Hayatta her istediğimiz olmuyor evet ama burası kangren değil ki kesip atasınız!
Silinme talebinizi de ergenlik zamanımdaki ayrıldığım sevgili durumuna benzettim, ki doktor olarak biliyorsunuz her türlü sevgi de beynin aynı noktası çalışır (kuru fasulye sevgisi dahil) 😀 , aramak istemiyorum ama elim telefona gidiyor. Benim değilse aramamalıyım diyorum ama kendime hakim olamıyorum. En iyisi mi numarayı sileyim diyorum. Sorun çözüldü mü? Tabiki hayır. Sonra geceleri evinin önünde penceresinden gelen lamba ışığına bakıyorum. ☺️
Bu foruma daha koyacak çok tuğlanız var eminim. Düşünsenize ölseniz bile birileri gelip harika kullanıcı adınızla yazdığınız yazılarınızı okuyup bilgi arayacak. Üç kez yutkunup tekrar düşünün lütfen.
Sevgiler ve saygılar sayın Mandıra Filozofu.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

Mayıs 06, 2020, 07:34:53 öö
Yanıtla #7
  • Yeni Katilimci
  • *

Sayın Mandıra Filozofu,
Paylaşımlarınızla bizlere bilgi ve foruma renk katıyorsunuz.
Gitmenizi istememem.
Sevgilerimle ve Saygılarımla

Mayıs 06, 2020, 10:09:41 öö
Yanıtla #8
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın Mandıra Filozof u

Sayın Fason bu konuda ki uygulamamız hakkında size bilgi vermiş.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Mayıs 06, 2020, 12:19:27 ös
Yanıtla #9

Aktif üye olduğum sürece yazmadan duramam, karakterim bu, refleks gibi birşey. Lütfen seyirci statüsüne alın üyeliğimi. Çok müteşekkir olurum

Eğer üyeliğimi seyirci statüsüne almazsanız ve ya silmezseniz sürekli anti masonik söylemler paylaşacağım. Bilginize arz ederim.

Sevgiler.
« Son Düzenleme: Mayıs 06, 2020, 12:23:40 ös Gönderen: Mandıra Filozofu »
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci