Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Krishnamurti (loneliness - alone)  (Okunma sayısı 8319 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 01, 2022, 08:55:48 ös
Yanıtla #10

Lütfen bu yazılarının kopyasını al ve doğruca psikiyatrise götür .İnan sana yardım ederler .
Sadece bir dost tavsiyesi ...
Saygılar

Gidiyorum zaten. İlacımı da kullanıyorum Nosam33 dostum. Bununla yaşamaya alıştım. Teşekkürler tavsiyen için yine de  :).

Sevgiler
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 01, 2022, 09:24:00 ös
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

Obsesif komfsis bozukluğu hastasıyım seni anlıyorum .Lütfen bu yazdıklarını psikiyatri hocasına da okut .
Bu abini dinle ve bize içini döktüğün içinde teşekkürler ...

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Nisan 01, 2022, 09:26:44 ös
Yanıtla #12

Obsesif komfsis bozukluğu hastasıyım seni anlıyorum .Lütfen bu yazdıklarını psikiyatri hocasına da okut .
Bu abini dinle ve bize içini döktüğün içinde teşekkürler ...

Saygılar

Tamam, bir sonraki randevumda bunların tamamını okutacağım ama zaten çoğunu biliyor psikiyatri hocam. Ama yine de okutacağım. Seni kırmam Nosam dostum.  İçin rahat etsin. :)
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 01, 2022, 09:27:20 ös
Yanıtla #13

Sevgili midyad hocam, bu karanlıkta kalmış kişiliğime, bir yorum yapma imkanınız var mı? Bir çıkış, bir ışık arıyorum. Herkes gibi olmak bir yandan da kendimi düzeltmek istiyorum. Bunun sizce hiç imkânı yok mu?

Normal bir yaşam sürme şansım yok mu yani sizce de? Çok yoruldum. Kendimi daha doğru keşfetmek istiyorum. Onun için bu yola girmek istiyorum. Benden kesinlikle bu yolun yolcusu olmaz mı? Yoksa artık tamamen karanlığa batmış, yokolmuş bir ruh muyum?

Sizi ve tüm forumdaki arkadaşları çok seviyorum. Gerçekten çok seviyorum.

Bu yazdıklarım için yine pişmanlık ve endişe oluştu ruhumda. Ama bu duygu durumuna da alıştım artık. Bir sorun yok yani.

Sevgiler midyad hocam.

Bu arada bir süre forumda yorum yapmayacağım. Çünkü flood oluyor. Sessiz kalmaya çalışacağım.
« Son Düzenleme: Nisan 01, 2022, 09:37:51 ös Gönderen: Mandıra Filozofu »
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Nisan 03, 2022, 12:44:49 öö
Yanıtla #14

Tüm çağların genetik veya epigenetik bilişsel yansıma ve davranışsal anomalileri farklıdır,çünkü çağın ve konumun insanı hayatta tutma biçimi değişkendir.Günümüzdeki bir çok ruhsal hastalığın genetik aktarım nedeni, kendi zamanının elzem duygu durumu olduğundandır.

Örneğin; duyarlı kişilerin afet,tehlike ve saldırıları sezmesi veya bir küme liderinin dozajında paronayak olması gerektiği gibi...

Duyarlı kişiler günümüzde acı cekiyorlar çünkü İnsanlar,evrimsel olarak uygun olmadıkları bir çağ içinde doğuyor.Tüm gelişimler sayısal çoğunluk ve iletişimin yüksekliğinden ötürü iken zira beden mağra devrinden...

Sayın Mandıra Filozofu, çağımızın gelişimi insanoğlu algısı için çok fazladır.Zerre olan bizlere bir kainat gösteriliyor,sonsuz seçimler içinden seçimler sunuluyor.Bu durumda hatalar kaçınılmazdır, fakat hata değil seçimler vardır ve seçimler benzersizliğe evrilen hataların bütünsel mimarıdır.Sizin hata varsaydığınız benzersizliğinizi kendi içinizde keşfetme yolculuğunuz tabiki diğerlerinden farklı olucaktır.Tabiki Bir bedelle elde edilmiş bu algının anlaşılmasını beklemek ""hatalı"" olur.

Sevgiler

« Son Düzenleme: Nisan 03, 2022, 12:46:56 öö Gönderen: Tık-Tik-Tak »
Sen Özelsin

Nisan 03, 2022, 07:30:05 öö
Yanıtla #15

Tüm çağların genetik veya epigenetik bilişsel yansıma ve davranışsal anomalileri farklıdır,çünkü çağın ve konumun insanı hayatta tutma biçimi değişkendir.Günümüzdeki bir çok ruhsal hastalığın genetik aktarım nedeni, kendi zamanının elzem duygu durumu olduğundandır.

Örneğin; duyarlı kişilerin afet,tehlike ve saldırıları sezmesi veya bir küme liderinin dozajında paronayak olması gerektiği gibi...

Duyarlı kişiler günümüzde acı cekiyorlar çünkü İnsanlar,evrimsel olarak uygun olmadıkları bir çağ içinde doğuyor.Tüm gelişimler sayısal çoğunluk ve iletişimin yüksekliğinden ötürü iken zira beden mağra devrinden...

Sayın Mandıra Filozofu, çağımızın gelişimi insanoğlu algısı için çok fazladır.Zerre olan bizlere bir kainat gösteriliyor,sonsuz seçimler içinden seçimler sunuluyor.Bu durumda hatalar kaçınılmazdır, fakat hata değil seçimler vardır ve seçimler benzersizliğe evrilen hataların bütünsel mimarıdır.Sizin hata varsaydığınız benzersizliğinizi kendi içinizde keşfetme yolculuğunuz tabiki diğerlerinden farklı olucaktır.Tabiki Bir bedelle elde edilmiş bu algının anlaşılmasını beklemek ""hatalı"" olur.

Sevgiler

Çağımız yaralı kalpler ve akıllarla doldu taştı. Sonumuz hayrola. Sevgiler Tık - Tik - Tak  :)
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci