Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Heil !!!  (Okunma sayısı 9903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 28, 2009, 10:38:07 öö
  • Ziyaretçi

Öncelikle beni davet etme nezaketinde bulunan yönetime çok teşekkür ederim.İnternetin bile yeşile döndüğü ülkemizde nefes alacak bir ortamda olabilmek çok güzel.Sonsuz teşekkürler...

Ocak 28, 2009, 04:55:32 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Hoşgeldiniz beyefendi

Ocak 28, 2009, 05:11:13 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Sayın M.Akyol

Beni selamlama nezaketinde bulunan tek üye olduğunuz için gözümde yeriniz herzaman 1. sıra olacaktır.Teşekkür ederim.

Yaptığınız bu ince davranış nezakette değil de jandarmalıkta ve sansürcülükte birinci olmaya çalışanlarada iyi bir ders olacaktır.Sağolunuz var olunuz.

Ocak 28, 2009, 05:25:59 ös
Yanıtla #3
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayin BombIslam,

Hosgeldiniz aramiza ama cok da hizli geldiniz.

Bu forumun ozellikleri vardir ve hepimiz buna oldukca dikkat ederiz. Seviyeyi dusurmeme ve fikirlere katilmasaniz bile saygi gosterme bunlarin basinda gelir. Butun bunlara cok dikkat edeceginize inanarak saygilar sunuyorum.
Bakmak yetmez, gormek gerek...

Ocak 28, 2009, 05:36:57 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Bay BombIslam,
Özgürlükler de belirli kurallar içindedir, demokrasi de belirli kurallar içindedir.Nasıl ki bir şirkette çalıştığınız zaman, şirketin kuralları katı geldiğinde iş değiştirebiliyorsanız veya istifa edebiliyorsanız, sizde eğer rahatsızlık duyuyorsanız, hiç rahatsız olmadan bu foruma birdaha gelmeyebilirsiniz.
Düşünsenize ne kadar özgür ve demokrat bir forum.Çünkü isterseniz hiç girmeyebiliyorsunuz.

saygılar

Beni selamlama nezaketinde bulunan tek üye olduğunuz için gözümde yeriniz herzaman 1. sıra olacaktır.Teşekkür ederim.

Yaptığınız bu ince davranış nezakette değil de jandarmalıkta ve sansürcülükte birinci olmaya çalışanlarada iyi bir ders olacaktır.Sağolunuz var olunuz.

Ocak 28, 2009, 05:43:09 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Size de teşekkür ederim Sayın Dino.Size hak veriyorum ancak beni bir kanalizasyon temizleyicisine benzetebilirsiniz.Evin gideri tıkandığında ve normal yollarla açmak mümkün olmadığında kanalizasyoncu gelir pisliği temizler bu sırada üstü başı da batar tabii.Seviye hususunda bana bu şekilde bakarsanız beni anlayabileceğinizi umuyorum.

İşim pis de olsa maksadım temizliktir.

Saygılar

Ocak 28, 2009, 05:51:42 ös
Yanıtla #6
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayin BombIslam,

Yanlis mi degerlendiriyorsunuz acaba, burada herhangi bir pislik yoktur, zaten barinamaz da. Pislik olmayan steril bir ortamda da temizlenecek birsey olmaz. Gelisiniz ve sizi tabirinizle temizlige girismeniz bir oldu. Daha once bu forumda baska isim altinda bulundunuz da simdi bir baska (ve yanyana gelmemesi gereken iki ismi birlestirerek) isim ile temizlige mi geldiniz? Neyi temizleyeceksiniz, izah edebilir misiniz?

Saygilarla
Bakmak yetmez, gormek gerek...

Ocak 28, 2009, 06:12:13 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Espri yapıyorum sayın dino ne işim var pislikle falan.Ben fazla espiriliyimdir.Yapı meselesi.Sizler çok ciddi insanlar olduğunuz için alışmanız biraz zaman alabilir ama sonunda alışırsınız merak etmeyin.

Saygılar,

Ocak 28, 2009, 08:48:35 ös
Yanıtla #8
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

Sayın M.Akyol

Sayın BombIslam!

Bu sitede hiçbir düşünce sansür altında değildir. Ve fakat bu sitede çok düzgün bir denetim sistemi vardır. Ne kardeşlerim ne ben ne de harici alemden seçilmiş moderatörlerimiz bu konuda tolerans göstermeyiz. İnsanların dinlerine saygı gösteriniz, İnsanlara saygı gösteriniz. Ancak bu sayede (amacınız bu ise eğer) forumumuzda yer bulabilirsiniz.

Saygılarımla,
Tempus fugit...

Ocak 28, 2009, 09:28:13 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Sayın BombIslam,
Hoşgeldiniz ...İsminiz ve temsili resminizle ne düşüncede olduğunuz ortadadır.Güçlü ve gelişmiş ülkelerin gerikalmış ilkel ülkelerle oynamasını savunuyorsunuz anladığım...Bir yandan terörizmi beslerken,diğer yandan terörizmle savaşması,iktidar savaşları,güçlünün zayıfı sömürmesi...Bir sorum olacaktı :Niçin Tanrı Amerika'yı korusun? Siz Amerikalı mısınız? Yoksa Amerikan Rüyası'na inanan Türkiye vatandaşı mısınız?