Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ElmasMehmet'in Youtube'dan seçtiği müzik klipler  (Okunma sayısı 3495 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 28, 2007, 01:33:46 öö
  • Ziyaretçi

İlk parçam bir Gürcü halk parçası, son iki gündür sıkça dinliyorum da. Kalbini kırmış olabileceğim, Yahudi ama benim gibi fanatik biri için bile değerli arkadaşlara bu parçayı buraya yapıştırıyorum. Rus Yahudilerinden oluşan bu koro bu parçayı harika söylüyor... Çocukken çok dinlemiştim, Patorjinskiy -soyadı- namıyla bilinen büyük Rus tenor söylüyordu bunu -galiba-. Ama binlerce plakla birlikte şu an kolilerin içinde bir depoda bekliyor. Yıllar sonra bu parçayı bu korodan ve de zevkle dinledim ya, kader denilen şeye bir kez daha inandım.

« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2007, 04:13:30 ös Gönderen: MASON »

Mayıs 29, 2007, 03:25:10 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2007, 04:14:10 ös Gönderen: MASON »

Mayıs 29, 2007, 05:11:51 öö
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin ElmasMehmet,

Foruma video eklemek icin bu adrese bakabilirsiniz.Daha onceden aciklanmisti. http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php/topic,866.0.html

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 29, 2007, 05:25:26 öö
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

cok guzelmis. muhtesem dans ediyorlar. tskler arkadasim.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mayıs 30, 2007, 01:07:37 öö
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Sayın Mason, anladığım şekilde bir link veriyorum. "Embed"i ile; ya'ni Japoncası ile beraber. Doğru mudur? Yanlış yaptığımdan eminim; ama anlattıklarınızdan anlayabildiğim anca bu -bilgisayarda epey cahilim de-:

Neyse, Paganini'den 24 Numaralı Kapris...
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2007, 07:42:01 öö Gönderen: MASON »

Mayıs 30, 2007, 07:42:36 öö
Yanıtla #5
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 31, 2007, 11:26:56 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

« Son Düzenleme: Haziran 01, 2007, 09:45:27 öö Gönderen: MASON »