Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Iğdır'da 10 Şehidimiz Daha Var  (Okunma sayısı 7557 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 08, 2015, 10:52:18 öö
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Henüz geceden kalan 16 şehidimizin acısını yaşarken biraz evvel Iğdır'dan gelen bir habere göre, polis aracımıza saldırı oldu ve 10 polisimiz şehit oldu. Aile ve yakınlarına baş sağlığı diliyor, bu alçak saldırıyı yapanların tez zamanda cezalarını çekmelerini ümit ediyorum...
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Eylül 08, 2015, 01:20:08 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.

Son 10 yılda 654 şehit vermişiz :(
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil prensipleri ve inançlarıdır.   A. Einstein

Eylül 08, 2015, 02:48:39 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

400 bin kere lanet olsun !
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil prensipleri ve inançlarıdır.   A. Einstein

Eylül 08, 2015, 03:42:53 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Evet işte her şey o 400 rakamı için yapılıyor.

Eylül 08, 2015, 04:08:21 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Birşeyleri yahut birilerini savunuyor olmaktanda savunmaktanda genel anlamda hoşlanmam nefret ederim.
Toplumsal bir hastalık oldu artık bizde,şimdikide 400 hastalığı.

Konu ile ilgilenen yok varsa yoksa araya 400 ü sıkıştıracak bir cümle kurmak.
Ben tam tersini düşünüyorum hatta ne alaka diyorum.Pkk lılar ve ona destek veren kürtler açık ve aleni bir biçimde şu an Türkiyeden kopmak için doğuda genel anlamda bir savaş hatta iç savaş çıkarmanı  derdindeler.Tüm işaretler,demeçler ve yön bunu işaret ediyor.Biz ise ne yapmalıyızı düşüneceğimize tayyibin her dediğini dilimize pelesenk edip kuyruğunu ısırarak dönen küçük sevimli köpekler gibi etrafımızda dönüyoruz.

Biz barış yapalım dedik,hatta ben bile bir ara inanır gibi oldum.Hdp barış diye diye her türlü yalan kurgyu bunun etrafında yapıyor,her şeyi söylüyor şu halde bile 46 şehidimiz varken dahi pkk ya terörist diyemiyorken ve tayyibe sallıyor iken buradada yapılanın demirtaşın yaptığından farkı ne.Frekans aynı.

20 yaşında çocuklarımız ölüyor,kürt halkı acilen kararını vermeli benim mehmedimi vuran çocuklarını dağdan çekip almalı.Bu halkın tahammül sınırı kalmadı,ayrışma şiddetlenerek artıyor,lakin tayyip aşağı tayyip yyukarı forumun tek ilgi alanı tayyip öfkesi.

Kardeşim bu lanet olası pkk ,bu çığrından çıkmış azmış pkk ve ona söz geçiremeyen ama burnundanda kıl aldırmayan meclisteki uzantıları ne olacak.Böyle devam edemez.

karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Eylül 08, 2015, 04:26:06 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın karahan,

Bende akp nefreti pkk nefretinin önüne geçmiş durumda. Gördüğüm kadarıyla ve tüm akp lilerin söylediği gibi herşey bu 400 e bağlı.

Cumhurbaşkanı 400 milletvekilini verin bu iş huzur içinde çözülsün derken sanırım sağlık bakanıydı çıktı cumhurbaşkanını değilde başkanı seçseydik bu iş böyle olmazdı dedi.

akp den nefret eden herkes pkk ya ya da hdp ye sempati duymuyor.

Şehit veriyorsak bunun başlıca nedeni pkk olarak gösterilemez açılım safsatalarıyla örgütü güçlendiren dağdan şehire indiren hükümet bir numaralı sorumludur.

Eylül 08, 2015, 04:41:24 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Bu sözlere itirazım yok,benim itiraz ettiğim biz türklerde artık bu iş bir felakete dönüştü.Milli ruhumuz nerede?miili benlik ve birliğimiz nerede?

Kurtuluş savaşındaki o birleşen ruh nerede?
Hep ve herşeyde ayrışma nereye kadar.Birbirimizden nefret ederek nereye kadar.
Önce birleşelim şu belayı defedelim sonra bu işlere bakalım.

karahan

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Eylül 08, 2015, 05:07:58 ös
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Dün CHP Aydın Milletvekili benimde üniversiteden (SDÜ) eski rektörüm Metin Lütfi BAYDAR aynen sizin gibi konuştu ve acilen meclisin toplanıp milli bir hükümetin kurulması gerektiğini belirtti.

Ama bunun için bu ayrışmayı arttıran aramıza kin ve nefret tohumlarını eken kişilerden br kurtulmak lazım.

Eylül 08, 2015, 05:28:22 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Dün CHP Aydın Milletvekili benimde üniversiteden (SDÜ) eski rektörüm Metin Lütfi BAYDAR aynen sizin gibi konuştu ve acilen meclisin toplanıp milli bir hükümetin kurulması gerektiğini belirtti.

Ama bunun için bu ayrışmayı arttıran aramıza kin ve nefret tohumlarını eken kişilerden br kurtulmak lazım.

Bu çok zor sevgili burakc.

Seçim yapmak ve tercihler belki bizim elimizde ama,biri sana 4 tane çürük karpuz veerse aralarından birini seçsen sende diğerleride çürük karpuz seçecek.
İçimizden bunlar çıkıyor,bazen saatlerce dinlerim radyodan haberleri her lider doğru şeyler söylüyor dinleyince,hepsini ayrı ayrı dinle hepsi haklı sonra kafam karışıyor doğal değil bu diyorum.Öyle ya en azından birinin haksız olması lazım değilmi?

Neyse uzatmayayım onların hepsi haklı ama be kim haksız onu buldum dilerim sende bulursun birgün.

karahan

EDMUND BURKE

Eylül 08, 2015, 06:37:48 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Kurtuluş savaşını biz Kürt lerle birlikte kazandık ve Alevilerle ve Türkiyeli Araplarla vs.vs.vs.
Yani biz bu savaşı bu gün bütün "ötekiler" le birlikte.