Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 2018 Yılı Dünya Planı  (Okunma sayısı 3836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 23, 2017, 09:16:51 öö

The World in 2018 The Ekonomist'ten yayınlanan karikatür haberde karikatürde geçen şekilsel çizimlerde geleceğin planlı şekilde aktarıldığı izlenimi veriyor..Ornegin; Haberlerde bir kac şekillerde izlenimlerimi aktarmak istiyorum.Doğal olaylar, depremler,sel (Harp cihazi)...Danuld Trump'un ölmesi yada yargılanması..New Yorkta bağımsızlik ile ilgili  ayaklanma..Reza Zarrab davasi 2018 kayabilir.Bu davada yargılanacak şahsın resmi:)).. Papa'nın ölmesi ve İngiltere kraliçesi ile ilgili bir olay..İsrail-iran savaşı..Kuzey Kore ve Güney Korenin birlesmesi..Sudi Arabistan'da iç çatışma lar..vs.yayinlanan bu resimde ne ifade ediyor?...Saygılarımla
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2017, 09:29:27 öö Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 23, 2017, 10:47:39 ös
Yanıtla #1

Bu dergiyi anlamak "Codex Seraphinianus" isimli kitabı anlamaktan bile zor gözüküyor. Ekonomi her şekilde reklamdan beslenir.Öyle veya böyle dergi de ismi gibi bunu yapmış.

Bu arada bisiklet neyi sembolize ediyor acaba ?

Sevgiler
Sen Özelsin

Kasım 24, 2017, 07:50:14 öö
Yanıtla #2

Sayın Tık-Tik-Tak, Çevresel kirlenmeden ve dünyaya ilerde bitecek enerjiden dolayi bisikletle ulaşımı insanlığa aktarılmış olabilir...Horlanda başbakanı ve bir çok ulkede bürokratlar görevlerine bisikletle gidiyorlar...Bisiklet turnuvasında (terörizim) olayi da planlamış olabilir..Sembollere nasil bakarsan oyle algilarsin..Her bakana farklı anlamlar yükler.. Saygılarımla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Kasım 25, 2017, 01:11:43 öö
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Dinler arası diyalog var .
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 25, 2017, 02:03:55 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

En altdan ikinci sıra da sonda ki mavi adamı birisine benzeten oldu mu? Bana Erdoğan gibi geldi. İlginç..
Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat

Kasım 25, 2017, 02:32:52 ös
Yanıtla #5

Sayın Zaharoff, Tayyip Erdoğan'a benziyor.Danold Trump,Putin,Kim Jong'unda resmi var.Dört deliyle üçüncü dünya savaşı subliminal mesaj...Bebek resmiyle Bebek klonlama... Atmosfer olaylari...Uzay arabasi var.Muhtemelen uzay aracı yada uzaya yolculuk veya uzayda olacak olaylar gibi..Palyanço tipli ahlaksız kişilerin 2018de başa gecmeleri...Yapay zeka (Robotların) dönemi...gibi.Saygilarimla.
« Son Düzenleme: Kasım 25, 2017, 02:44:18 ös Gönderen: Farmakoloji »

Kasım 25, 2017, 03:08:59 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Farmakoloji neden hep en kötüsüne ve savaşa odaklandınız? 2018 dileriz ki bütün insanlık için mutlu, huzurlu ve savaşın olmadığı bir yıl olur.
Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat

Kasım 27, 2017, 04:31:46 öö
Yanıtla #7
  • Aktif Uye

Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Aralık 02, 2017, 05:51:30 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Büyük komplo teorileri bence. Hepsi gerçekleşir diye kesin bir şey yok belki hiçbiri gerçekleşmez. İnsanlara korku ve endişe empoze ediyorlar. Ama başçalana birşey olursa bilmem.
Öldükten sonra yaşamak istiyorsanız;
Ya okumaya değer şeyler yazın ya da yazılmaya değer şeyler yaşayın!

Ocak 10, 2018, 05:21:49 ös
Yanıtla #9

Yeni Dünya Düzeninde ( New World Order ) insanlığı sanal dünyaya entegre etmek ve Ulussuz Devlet yapmak için sanal paralara geçiş yapılıp, kağıt para ile işlemler sonlandırılacak.Örneğin;Bitcoin,Repals,liyt coin vb.sanal  paralar  gibi bir çoğu...The Economist Dergisini kapağındaki kuş phoenix kuşudur. Mitolojide "Küllerinden Yeniden Doğma" anlamına gelir. Yani bu paganlar, dijital dünya projesi ile küllerinden yeniden doğacaklarını ima ediyorlar.. Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2018, 05:29:47 ös Gönderen: Farmakoloji »