Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bilgi Kitabi  (Okunma sayısı 109787 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 12, 2008, 07:48:07 ös
Yanıtla #30

Bayan Sevil özgür iradenizdir istediğinize inanıp istediğinizi yapabilirsiniz yasalar çerçevesinde.

saygı ve sevgilerimle

Tesekkur Ederim :)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ağustos 24, 2008, 07:53:08 ös
Yanıtla #31

Bilgi Kitabinin onemli bir fonksiyonu :

Dunyamiz bir giris - cikis kapisidir. Giris, bilindigi gibi dogum yoluyla soz konusudur. Peki cikis kapisi?

Cogu kisi olum sanabilir ama aldanir. Bize yani İnsanliga tek cikis yolunu gosteren Bilgi Kitabi, bir Cikis Kapisidir. Bu cikis kapisindan gecen herkes evrimini tamamlamis ve bu dunyasal yasama bir daha donmemek uzere baska bir gezegene transferi gerceklestirilecektir : BETANOVA GEZEGENİ.

4. Boyut yani Cennet Boyutu ve İnsanlik bu boyuta geldiginde artik olum, aci dogurganlik vb. seyleri yasamicaktir.

Ancak Kural: Bilgi Kitabinin tamaminin okunup bir defaliga yazilmasi sartidir. Yine okuma olayi ise belirlenmis, donusumlu olarak  tum dunyaca ayni periyotta seyreden gunluk okuma planina dahil olmaktir. Hergun bir Fasikul okunacaktir ( 24 saat icinde ).

Saygilarimla

« Son Düzenleme: Ağustos 24, 2008, 07:58:36 ös Gönderen: Sevil »

Ağustos 24, 2008, 08:43:36 ös
Yanıtla #32
  • Aktif Uye

Ordaki seyleri okuyup katip gibi harfiyen gecirmek mi gerek yoksa aklimizda kalan kisimlari mi tekrardan yazmak gerekiyor? Ayrica o fasikul de gecen seyleri gunluk hayatta da uygulamak gerek herhalde. Degil mi

Ağustos 25, 2008, 08:41:16 öö
Yanıtla #33

Ordaki seyleri okuyup katip gibi harfiyen gecirmek mi gerek yoksa aklimizda kalan kisimlari mi tekrardan yazmak gerekiyor? Ayrica o fasikul de gecen seyleri gunluk hayatta da uygulamak gerek herhalde. Degil mi

Sevgili Poyraz; Bilgi Kitabinin tamamini noktasina virgulune tarihler de dahil olmak uzere aynen defterinize gecirmeniz istenilmektedir. Elyaziniz sizin bonservisiniz olacaktir. Yalnizca aklinizda kalanlari yazarsaniz ne anlami kalir ki..

Zaten dunya okuma planina dahil oldugunuz zamanda ise gunluk okuyacagiz fasikuller sizi bir yandan hizlandirilmis evrim programi dahilinde yetistirirken ayni zamanda daha ileri boyutlara hazirlayacaktir. Bundan dolayi da haliyle yasaminizda onemli derecede degisiklikler kaydedilebilinmektedir. Bununla birlikte en onemli seyi soylicem bu Bilgi Kitabini okuyanlar Korunma Boyutuna alinmis olup sizi bircok tehliklerden uzak tutmaktadir.

Sunu da onemle belirtmek isterim ki, bu Kitabi okuyan kisinin hafizasinda hicbirsey ( belki az da olsa kalir ama ) kalmaz. Cunku yazi bizim bilmedigimiz farkli bir teknikle yazildigi icin hafimizdan kayma ozelligine haizdir ancak yine bu teknik sayesinde ilerleyen zamana paralel olarak zaman yuklemesi de yapilmaktadir ve saniyorum ki bu Kitap onumuzdeki daha kac yuzyil daha gecerliligini korumaktadir.

Son olarak bu Kitabi yazan kisiler eger tamamladiklari taktirde hayati tamamen guvence altina alinmistir. Bu arada son birseyi daha bilginize sunmak isterim : Kitabi almak, okumak, yazmak ve dagitmak buna Kitap hakkinda Bilgi vermek de dahildir; tamamen bir musaade isidir.

Saygilarimla.   

Ağustos 25, 2008, 10:03:24 öö
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

Sn sevil burada bilgi kitabını anlatıp konunun kapatılması gerekiyordu.Merak edenler için sitede gerekli bilgiler var zaten.Konu amacında saptı misyonerliğe giriştiniz.

Ağustos 25, 2008, 10:22:58 öö
Yanıtla #35

Sn sevil burada bilgi kitabını anlatıp konunun kapatılması gerekiyordu.Merak edenler için sitede gerekli bilgiler var zaten.Konu amacında saptı misyonerliğe giriştiniz.

Ben, sadece yardimci olmak istemistim. Uzgunum

Ağustos 25, 2008, 10:36:40 öö
Yanıtla #36

Sevil abla çok ilginç konuları işliyosun. Peki bu kitap için bu derneğe üye olmak niçin şart anlayamadım?Ben incil okumak istediğimde gittim aldım kimse bana bizim derneğe üye olmazsan okuyamazsın demedi.bide yanlış anlamazsan bu yazma işi bana çok saçma geldi. Yani kitabı okumak özümsemek önemli değil ama yazı bonservismi olacak

Ağustos 25, 2008, 10:40:38 öö
Yanıtla #37
  • Ziyaretçi

ya sevil nasıl bunu dersin anlam veremiyorum kutsal kitaplar devri bitti diye.sen yasadığın topluma bakıyormusun sence bitti mi? manavi değeri cok büyük olan kitaplar onlar bu kitaplar hakkın da konuşurken bence biraz daha düşünmemiz gerekiyor çünkü kitaplarn bize ulaşması alfa kanalı yada vs yıldız olayı ile değil rab bize yapmamız gerekenleri we yapmamızı istediklerini istediği için gönderilmiş kutsal kitaplardır.

Ağustos 25, 2008, 10:51:16 öö
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

alfa kanalıyla alınan bilgi denilen şey bir varlık tarafından verilen bilgidir.Bu varlığın da doğru bir varlık olduğu doğru söylediği bilinemez bu da teknik anlamda parapsikolojinin konusudur.Dünyanın birçok yerinde alfa kanalından bilgi alarak kitap yazan insan var.Alfa kanalına girmek çok zor bir iştir zaten ve orada hakimiyeti sağlayabilmek daha da zordur.Hiçbirşeyden emin olamayız.(not:alfa kanalına girebilmek için beynin alfa dalgalarını yayan konuma geçmesi gerekir bu da uyku ile uyanıklık arasındaki geçiş anında yayılan dalgalardır)

Ağustos 25, 2008, 10:58:17 öö
Yanıtla #39

Sevil abla çok ilginç konuları işliyosun. Peki bu kitap için bu derneğe üye olmak niçin şart anlayamadım?Ben incil okumak istediğimde gittim aldım kimse bana bizim derneğe üye olmazsan okuyamazsın demedi.bide yanlış anlamazsan bu yazma işi bana çok saçma geldi. Yani kitabı okumak özümsemek önemli değil ama yazı bonservismi olacak

Kitabi almak icin Dernege uye olmaniz gerekir diye bir ibare kullandigimi hatirlamiyorum.