Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: alpacino , LuckyEye , hiario , Sevil , paragon  (Okunma sayısı 6211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 04, 2007, 09:23:37 ös
Yanıtla #10
  • Uzman Uye

Evet Sn. shemeuel diğer arkadaşların cezası halen devam etmekte

Allah kurtarsın

gerçekten üzüldüm

Kasım 06, 2007, 09:17:07 öö
Yanıtla #11

Hey millet ne haber?( Sayın Site Yöneticileri muaf) (saygıdan ibaret :))  çok şükür rahatladım şükür kavuşturana bundan sonra bir daha böyle yaparsam iki olsun. Arkadaşlar (özellikle Paragon sen) hepinizden özür dilerim. Bir daha böyle yapmıcam bana iyi bir ders oldu hani derler ya ''Bir musibet bin nasihattan iyidir'' gerçekten doğru söylemişler bunun için atalarımıza minnettarım... :)

SAYGILAR, SEVGİLER, SELAMLAR..... 
« Son Düzenleme: Kasım 06, 2007, 09:20:05 öö Gönderen: SEVİL »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 06, 2007, 10:18:43 öö
Yanıtla #12
  • Aktif Uye

aslında paragon da ben suç görmüyorum.
Ayrıca sevilide çok kışkırtıyorlar.
neyse olay bitmiş 
Ne mutlu bizeki site yöneticilerimiz  görmediklerimizi görüyorlar ,Yada kim bilir otorite ugruna belkide var sayıyorlar....Yazdıgım herhangi bir yazı nedeniyele şahsi bir pişmanlık hissetmiyorum ,öte yandan kestirmek öncesinde güçde olsa yazılarımın konuyu taşıdıgı botyutların sonuçları beni gerçekten üzüyor....
   Tartışmadaki hiçbir arkadasın böylesi bir durumun şahsi boyuttaki burukluklarını aşamayacak düzeyde insanlar olduklarını sanıyorum.  Eger kırdıklarım varsa kucak dolusu sevgiler saygılar.....
Arkadaşlar (özellikle Paragon sen) hepinizden özür dilerim. Bir daha böyle yapmıcam bana iyi bir ders oldu hani derler ya ''Bir musibet bin nasihattan iyidir'' gerçekten doğru söylemişler bunun için atalarımıza minnettarım... :)

SAYGILAR, SEVGİLER, SELAMLAR..... 
Size söylenecek söz yok sevgili sevil .Hatırlarmısın bilmem senin adını sayende aldıgım ikinci yıldıza vermiştim .İşte o gün dedim birdaha asla ;)   genede olmuyor baksana . Ama anladım sende şeytan tüğü var..Sükür kavuşturana diyelim ....
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Kasım 06, 2007, 10:58:33 öö
Yanıtla #13

Senin söylemenle şimdi hatırladım ve buna da çok memnun olmuştum Sevgili Paragon; ama lütfen bana şeytanla ilgili birşey söylemeyin benden uzak dursun, aman aman zaten başımda onca tür şey var, bir de bu benden eksik olsun şaka bir tarafa da Tanrı Yolu'nda yürümeye çalışan bir Kul'um. Hazır bu fırsatı yakalamışken her ne pahasına olursa olsun O'nu kaybetmeyi asla göze alamam! Neyse bu kadarlık yeter tekrar merhabalar....
« Son Düzenleme: Kasım 06, 2007, 11:00:23 öö Gönderen: SEVİL »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.