Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ÖNERİM...  (Okunma sayısı 2058 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 13, 2017, 07:58:05 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhaba! Uzunca bir süre forumda bulunamadim.Bu da beni fazlasiyla mutsuz etmeye yetti.Ve aklima su öneriyi getirdi

Mesela forumda uzun sure bulunamayacak veya yogun iş temposu olan uyelerimiz ya da işte ne bileyim "yoğun" "1- 2 hafta içerisinde forumda" bulunacak  şeklinde ibareler olsa en azindan o üyenin nerde ne yaptiği doğru veya yanliş bilinir.

Haftalarca foruma giremediğinde "forumu unuttu gitti" yorumu en azindan olmaz.Ve ya bir konu basliği açilip oraya yorum seklinde de yazilabilir.
Ben şahsim adina bunu belirtmek istedim.Gerisi forum yöneticilerinin takdirine kalmiş.

Saygılarımla
Ad majorem Dei gloriam
Ab uno disce omnes

Nisan 13, 2017, 10:47:27 öö
Yanıtla #1

Sayın Rana, Hoşgeldiniz.Seninle ilgili şahsım adina bıraktı gitti,unutuldu diye hiç düşünmedim.Biz insanlarında bir aile hayatı,meşgul olduğumuz hayatımızı idame edeceğimiz işlerimiz çıkabiliyor.Güzel bir paylaşımda bulunmuşsun.Sitenin onerini göz ardı etmeyeceğini düşünüyorum.Saygi ve sevgiyle.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!