Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Shemuel  (Okunma sayısı 36939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 08, 2008, 05:53:46 ös
Yanıtla #90
  • Ziyaretçi

Ben de muhteremiye olduğumu söylemiştim hatırlarsanız :)

Ocak 08, 2008, 06:28:26 ös
Yanıtla #91
  • Uzman Uye

Ben de muhteremiye olduğumu söylemiştim hatırlarsanız :)
:D :D Güldürme beni

Ocak 08, 2008, 06:33:23 ös
Yanıtla #92
  • Ziyaretçi

Gül sevgili Şemo, gül diye söyledim zaten :P

Ocak 30, 2008, 05:33:27 ös
Yanıtla #93
  • Uzman Uye

Kendisini gorme ve beraber koca bir gun gecirme serefine eristigim, bana 10 km'lik yolu "aha surasi" diye diye yuruten , lokum gibi bir insan dedigim, Iki acinin yildonumunun ayni gune rastladigi o gunde bana bir bayrami yasatan ve seneye o gunun yildonumunu tesid etmeyi dort gozle bekledigim, satrancta kendisine rakip tanimadigim, bugunlerde bilgisayar kasasi kirildigi icin internete giremeyen ve muhtemelen satranc turnuvasini kaciracak dedigim, gecenlerde yaptigi buro sandelyesinin altina motor monte edip sokakta binerken kablolarin kisa devre yapmasi sonucu sandalyeyi patlatan, patlatirken Bahcelievler'i yakacak diye korktugumuz :),  site kurucusu Admin'in mesajlarini gecerek bir ilke imza atan, boncuk boncuk bakan degerli bir uyemizdir...

Muhabbetle
« Son Düzenleme: Ocak 30, 2008, 05:41:31 ös Gönderen: Kirlangic »

Ocak 31, 2008, 07:52:19 ös
Yanıtla #94
  • Ziyaretçi

Sevgili şemo ve kafadan rahatsız kuzeni Yonanın son icadı uçan koltuk ;D elertrikteki kısa devreden dolayı bilgisayar kasasının yanmasına sebep olmuş.
Siz siz olun Şemonun icatlarından uzak durun çünkü ben zamanında dersimi almıştım :D

Ocak 31, 2008, 08:08:33 ös
Yanıtla #95
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sevgili şemo ve kafadan rahatsız kuzeni Yonanın son icadı uçan koltuk ;D elertrikteki kısa devreden dolayı bilgisayar kasasının yanmasına sebep olmuş.
Siz siz olun Şemonun icatlarından uzak durun çünkü ben zamanında dersimi almıştım :D

benim anlamadığım hadise su bilgisayar kasasının uçan koltuun yakınında işi neydi :D

Ocak 31, 2008, 08:15:49 ös
Yanıtla #96
  • Ziyaretçi

benim anlamadığım hadise su bilgisayar kasasının uçan koltuun yakınında işi neydi :D
koltuğun altındaki motora  elektrik bağlamışlar. kablo kısa gelmiş olacakki kısa devre olmuş yada anlayacağınız binanın elektrik tesisatını yakmışlar :)  o esnada  çalışan elektronikler yanmış.Tabiki elektrikten anlamadığım için neden yanmış bilemiyorum :)

Ocak 31, 2008, 10:19:35 ös
Yanıtla #97
  • Ziyaretçi

İnanmıyorum!!! ;D Şemuel ve Yona ne yapmış öyle ??? Allahtan kendileri de yanmamış :D Bu icatlarını bilmiyordum Şemo ve Yona' nın :) Yona' ya niye öyle dediniz Sn. King_David? Kafadan rahatsız değil çocuk bir kere :)

Şubat 22, 2008, 10:34:05 ös
Yanıtla #98
  • Ziyaretçi

Bak şemuel beni af etmezsen intihar ederim. :(
Ölümümün tek sorumlusu sen olursun ::)

Şubat 23, 2008, 09:00:22 ös
Yanıtla #99
  • Uzman Uye

Farecik bana da kusmustu ama nihayet gunlerden sonra sesini duydum bugun...Turp gibi mashallah. Allah nazardan saklasin :)

Muhabbetle
« Son Düzenleme: Şubat 23, 2008, 09:08:43 ös Gönderen: Kirlangic »