Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sevil  (Okunma sayısı 21850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 29, 2007, 12:44:04 öö
  • Ziyaretçi

Sn Sevil hakkindaki goruslerinizi, yapici elestirilerinizi, takdir ettiginiz ozelliklerini buraya yazabilirsiniz...

saygilar

Kasım 29, 2007, 08:56:30 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Kendisi baskan'a kalbini kaptiran talihlilerden olma serefine ermis:), onceleri bir kac kisiyle anlamsiz tartismalari olsa da sonradan itidali buldugunu dusundugum, samimi bir kul, sicak bir insan oldugu husn-u zanninda oldugum, duzgun turkcesini takdir ettigim, 900 kusur mesajiyla tam bir masonlar.org fanatigi oldugunu dusundugum sitemizin diger incilerindendir.

sevgiler

Kasım 29, 2007, 10:55:10 öö
Yanıtla #2

Sayın Şebnem; benimle ilgili olarak bir konu açmanızı asla tavsiye etmezdim. Güzel fikirleriniz olabilir hatta olumsuz düşüncelere sahip olan Sevgili Arkadaşlarım da olabilir. Hepsine ayrı ayrı saygılarımı sunarım.

Bu dakikadan itibaren benim kendi çapımda duyduğum Sevgi ile alakalı olarak siz dahil hiçbirinin ağzında sakız olmasına asla müsaade etmeyeceğim bilinsin!
Kendi Özlük ve Bireysel Hakkımı kullanarak bu konunun Sayın Site Yöneticileri tarafından ısrarla silinmesini Talep Ediyorum.

Saygılarımla
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 29, 2007, 10:59:22 öö
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sabirsiz, aciksozlu, oldugu gibi gorunen ve de hic usenmeden uzun uzun mesajlar yazan , forumun ilginc karakterlerinden...

hep burda kal
Gerçeğin çölü

Kasım 29, 2007, 01:40:56 ös
Yanıtla #4

Teşekkür Ederim Sevgili One; o senin güzel düşünmenden kaynaklanıyor. Senin de yardımsever ve iyi nitelikli biri olduğun kesindir.

Benim de temennim budur ancak zamanın neyi göstereceği bilinmez bu yüzden kendimi sadece kendi yaşamımda değil, heryerde geçici olduğumu hissediyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

Kasım 30, 2007, 08:46:48 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Forumumuzdaki en ilginc karakterlerden birisi. Yazdiklarinin cogunu okuyor, ve "ilginc" yorumunda bulunuyorum. Cok iyi, saf ve temiz kalpli bir insan oldugu konusunda hic suphem olmayan bir uye.

Kasım 30, 2007, 08:53:50 ös
Yanıtla #6

Çok Teşekkür Ederim Sevgili Sublime; hayattaki temel prensibim: Güvercin gibi saf ve temiz olmak; Yılan gibi zeki ve kurnaz olmaktı ama bunu benim açımdan gerçekleştirebilmek önemliydi. Ne kadar gerçekleştirebildiğim ise meçhul!

Sevgilerimle 

Kasım 30, 2007, 08:55:43 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Daha onunuzde koca bir yasam var. Hayatinizi emellerinize ulasmak amaci ile yasadiginiz surece buyuk hatalar yapmaniz zor olacaktir.

Sevgiler, saygilar.

Kasım 30, 2007, 09:01:10 ös
Yanıtla #8

Bir insanda bulunması gereken en önemli özelliklerden birtanesi ve benim içinde şahsen çok önemli olan özellik "iyi niyet ve temiz kalp"tir.Sevil hnm da bu özelliği görüyorum.Ayrıca kişisel gelişimi konusunda da yine tüm iyi niyeti ile çaba gösteren bir üyemiz ki bu husuta çok önemli.
Omnia mors aequat

Kasım 30, 2007, 09:04:11 ös
Yanıtla #9

Teşekkür Ederim Saygıdeğer Mystic; Niyetler ve Sevgiler Karşılıklıdır_

Sevgi ve Saygılarımla