Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sevil  (Okunma sayısı 21841 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 29, 2008, 01:59:42 ös
Yanıtla #60
  • Ziyaretçi

Sevgili arkadaşlar,

site yönetiminin ve / veya site sahibinin herhangi bir üyenin genel olarak yazdıkları ile ilgili yorum yapacağını tahmin etmiyorum. nihayetinde sitenin belli kuralları mevcuttur ve bu kurallara riayet ettiği müddetçe her üye dilediği görüşü forum üyeleriyle paylaşabilir, forum üyelerince bu görüşler tartışılabilir.

Sevil kullanıcı isimli üye hakkında yorum yapmak istemiyorum. Ancak, bundan evvel de defaatle siteden ayrıldığını, yazılarını yazmayacağını söylediğini ve buna karşın bir kaç gün geçtikten sonra forumda görüşlerini açıklamaya devam ettiğini bildiğimiz bir üyenin bu hareketinin de uzun süreli olmayacağını ve yakında yine forumdaki paylaşımlarına devam edeceğini ön görebilirim.

Sn. Sevil'in böylesi bir mesaj yazmasının da ne gibi bir maksadı olduğunu çözümleyemediğimi ayrıca vurgulamak istiyorum. Site kurallarına aykırı olmadıkça görüşlerini, inançlarını, düşüncelerini özgür bir biçimde aktarabileceğini, paylaşabileceğini ve bunun site yönetimi ve/veya admini tarafından sonsuz bir hoşgörü ile karşılanarak koruma göreceğini bilmesi gerekirken yazmamı istiyorsanız söyleyin, yazayın, istemiyorsanız söyleyin gideyim, yaklaşımının en azından "hoş" bulmadığımı söylemek istiyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.

Evet Sevil hanımın düşüncelerine hoşgörülü davranılcağına bilmesi gerekirken neden böyle yaklaşımda bulunduğuda tuhaf bir şey.
sanırım baska bır konu altında dusuncelerıne saygı gosterılmedıgı ıcın olmus olabılır ve oyuzden boyle bır yazı yazma geregı duymus olabılır....

Mart 29, 2008, 02:02:51 ös
Yanıtla #61
  • Ziyaretçi

Bunu en iyi nedenini kendi biliyodur ve açıklamasınıda kendi yapması gerekir.

Mart 30, 2008, 12:35:25 ös
Yanıtla #62

Sevgili arkadaşlar,

site yönetiminin ve / veya site sahibinin herhangi bir üyenin genel olarak yazdıkları ile ilgili yorum yapacağını tahmin etmiyorum. nihayetinde sitenin belli kuralları mevcuttur ve bu kurallara riayet ettiği müddetçe her üye dilediği görüşü forum üyeleriyle paylaşabilir, forum üyelerince bu görüşler tartışılabilir.

Sevil kullanıcı isimli üye hakkında yorum yapmak istemiyorum. Ancak, bundan evvel de defaatle siteden ayrıldığını, yazılarını yazmayacağını söylediğini ve buna karşın bir kaç gün geçtikten sonra forumda görüşlerini açıklamaya devam ettiğini bildiğimiz bir üyenin bu hareketinin de uzun süreli olmayacağını ve yakında yine forumdaki paylaşımlarına devam edeceğini ön görebilirim.

Sn. Sevil'in böylesi bir mesaj yazmasının da ne gibi bir maksadı olduğunu çözümleyemediğimi ayrıca vurgulamak istiyorum. Site kurallarına aykırı olmadıkça görüşlerini, inançlarını, düşüncelerini özgür bir biçimde aktarabileceğini, paylaşabileceğini ve bunun site yönetimi ve/veya admini tarafından sonsuz bir hoşgörü ile karşılanarak koruma göreceğini bilmesi gerekirken yazmamı istiyorsanız söyleyin, yazayın, istemiyorsanız söyleyin gideyim, yaklaşımının en azından "hoş" bulmadığımı söylemek istiyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.

O zaman Kişisel Yazılarımın yazılıp yazılmamasına Site Yönetimi herhangi bir şekilde müdahale etmiyorsa Kusura Bakmayın Sayın Santander bu da SİZE DÜŞMEZ. 
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 30, 2008, 12:44:14 ös
Yanıtla #63

Bu bir, ikincisi de bundan sonra yazılarım hakkında herhangi bir açıklama yapmıcam. Hiçkimseyle de zaten bir sorunum yok olamaz da :D Sanal ortamda ne gibi bir sorun olur onu merak ediyorum.

Sayın SkullG; şimdi geçmişte birçok kez ayrılıp geri dönmelerimin sebebini burada açıklayamam öyle değil mi?

Bakınız burada bir Site Ortamında birşeyleri kendi çapımızda paylaşıyorsak bu en önemlisi Sevgi - Saygı - Hoşgörü Kapsamında paylaşılmalıdır, diye düşünüyorum.

Sadece cevap hakkımın doğmasından kaynaklanarak bu şekilde açıklamalarda bulunma gereksinimini hissettim. Olayın fazla uzamaması adına burada kendi açımdan bir son nokta koyuyorum. Hiç kimseyle de tartışma gibi bir duruma düşemem. Kusura bakmayınız.

Sayın Santandere gelince herhangi bir konuda eleştiri yapma hakkına tabiki sahipsiniz ancak bir kişinin yazılarından yola çıkarak yok efendim siz kimsiniz, insanları yanlış yönlendirme gibi bir telkinde bulunuyorsanız o zaman benim de size tek bir lafım olacaktır : Okumayınız efendim, kendi aklınızla iradenizle kendinizi şekillendirin=> Böyle ağır ithamlarda bulunarak değil!

Hayatta her zaman için yersiz ve gereksiz tartışmalara şu sebepten girmeyi reddediyorum. Kişiselliğe dönüşerek birbirimize olan Saygınlığımızı yitirmemize yol açacak ve en önemlisi de yapılacak onca önemli şey varken zamanımı bu gibi gereksiz polemiklerle geçirirsem kısacası kendi kendime tek söz söylemek yeterli olacaktır, o da ; YAZIKLAR OLSUN BANA

Açıklamam Bu Kadar.

Son olarak eğer ki Paylaşımlarda bulunan Arkadaşlarımı bir şekilde överek güzel paylaşımlarda bulunduklarını tasvip ederek bu şekilde davranıyorsak bu Tamamen İnsanlığın Olumlu Yönlerini açığa çıkararak Takdir Etmektir. Ha bunun bilincine varamayan İnsanların yaptıkları tek şey şu olacaktır => Birbirini yermek, çekişmek, kıskançlık, küçük görmek, aşağılamak!! Bu gibi insanların da size doğrusunu söyleyeyim asla muvaffak olamayacakları da bir Gerçektir.

Sanırım mesajım yerine gitmiştir.....   
« Son Düzenleme: Mart 30, 2008, 12:49:55 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Nisan 07, 2008, 12:37:00 öö
Yanıtla #64
  • Uzman Uye

Navala.  katiliyorum.
''Kızıl elmada buluşalım''

Nisan 16, 2008, 03:30:47 ös
Yanıtla #65
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sevil ablaccığımla aramiz çok iyiydi. Halende öyle ama artık  forumda pek görünmüyor. Bazı değişken davranışları ve yazıları olsada eminim temiz yürekli ve iyilik için çabalayan, saf bir kul. Inancını tam olarak anlayamadım fakat galiba hıristiyan. Kendisinin kutsal birisi olduğunu yazmış bazı konularda. İnancına (kendisinin kutsal oldugunu iddia etsede) saygi duymak lazım. Bu yüzden yorum yapmıyorum. Allah onada yardımcı olsun ve doğru yolu en kısa zamanda bulmasını nasip etsin. Doğru bir öğretmeni olmadığı için bu kadar sık karar değiştirdiğini düşünüyorum. Bulunduğu yer galiba iç anadolu yada doğu illerinden birisi.çünkü o yörelerin kültürüne ve konuşma tarzına hakim. Onunda bekar olduğunu tahmin ediyorum ve kendisine kendisi gibi temiz kalpli, dini bütün bir eş bulabilmesini diliyorum. Birde sanırım Sayın MASON`a aşık  :)

Sayın MASON ile ilgilide araştırma yapıyorum. Kendisinin gerçekte kim olduğunu galiba buldum. Yada bulmak üzereyim.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 16, 2008, 04:32:11 ös
Yanıtla #66
  • Ziyaretçi

Nasıl bulabildiniz Sayın MASON' un kim olduğunu Sevgili Aslı? İster istemez merak ettimde :)

Nisan 16, 2008, 04:56:47 ös
Yanıtla #67
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Nasıl bulabildiniz Sayın MASON' un kim olduğunu Sevgili Aslı? İster istemez merak ettimde :)

İş yerimdeki Genel Müdürüm sayesinde...
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 16, 2008, 04:58:25 ös
Yanıtla #68
  • Ziyaretçi

İş yerimdeki Genel Müdürüm sayesinde...

Daha fazlada merak ettim ama sanırım bu şekilde paylaşım uygun olmayabilir...

Teşekkürler Sevgili Aslı...

Temmuz 04, 2008, 09:22:19 öö
Yanıtla #69
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

Sayın Sevil,

Sitemiz Global Moderatörünün 1 Temmuz 2008' de tarafınıza yaptığı uyarıyı lütfen dikkate alınız.

Saygılarımla,
Tempus fugit...