Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sevil  (Okunma sayısı 21832 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 04, 2008, 10:54:13 öö
Yanıtla #70

Pardon, neymiş o? Tarafıma herhangi birşey bizzat bildirilmedi. Öğrenirsem daha iyi olacağını düşünüyorum ve dikkatimi çekti de yazımdan sonra bunun belirtilmesi -benim açımdan herhangi bir soruna ya da seviyesizliğe pek mahal vermememe rağmen- doğrusu pek şaşırtıcı geldi. Sorununuz nedir anlayamadım (?) 

Sayın Sevil,

Sitemiz Global Moderatörünün 1 Temmuz 2008' de tarafınıza yaptığı uyarıyı lütfen dikkate alınız.

הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Temmuz 04, 2008, 11:15:40 öö
Yanıtla #71

Alıntı
Pardon, neymiş o? Tarafıma herhangi birşey bizzat bildirilmedi. Öğrenirsem daha iyi olacağını düşünüyorum ve dikkatimi çekti de yazımdan sonra bunun belirtilmesi -benim açımdan herhangi bir soruna ya da seviyesizliğe pek mahal vermememe rağmen- doğrusu pek şaşırtıcı geldi. Sorununuz nedir anlayamadım (?) 

Sevil hnm,

Konu sürekli olarak kalın ve italik font kullanmanız.Uyarı bu sebeple yapılmıştı.Diğer üyelerimiz gibi  ve mesajlarınızı normal karakterlerle yazmanızı ve uyarıyı dikkate almanızı rica ediyorum.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Temmuz 04, 2008, 11:35:10 öö
Yanıtla #72

Sevil hnm,

Konu sürekli olarak kalın ve italik font kullanmanız.Uyarı bu sebeple yapılmıştı.Diğer üyelerimiz gibi  ve mesajlarınızı normal karakterlerle yazmanızı ve uyarıyı dikkate almanızı rica ediyorum.

Saygılarımla,

Sayın Mystic; öncelikle konuya açıklık getirdiğiniz ve durumu benim açımdan daha anlaşılır kıldığınız için Size çok Teşekkür Ediyorum. Ancak sitenin kurallarından biri mi tam olarak bilemiyorum, yazı stilimin değişmesinde kendi açımdan bir sorun olarak görmediğimi ve bununla birlikte yazım şeklinin ne gibi bir sorun teşkil ettiğini anlayamadığımdan üzerinde fazlasyıla durulabilecek bir noktayı henüz belirleyemediğim için forumda yazı yazarken kullanmış olduğum birtakım yukarda yeralan tarafınızca konulmuş sitenizin sağladığı imkanlardan yararlandığımı belirtiyor ve herhangi bir değişiklik yapmayacağımı tarafınıza açık ve net bir şekilde bildirmek durumundayım.

Saygılar Bizden, 
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Temmuz 04, 2008, 11:52:11 öö
Yanıtla #73

Sevil üye isimli kişinin foruma girişi engellenmiştir.Süresi konusuna daha sonra karar verilecektir.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Temmuz 04, 2008, 01:46:17 ös
Yanıtla #74
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Uye, bir sure icin "Seyirci" statusune konulmustur.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 05, 2008, 01:35:13 öö
Yanıtla #75
  • Uzman Uye

Demokrasi ve özgürlük kurallar çerçevesindedir.

Temmuz 14, 2008, 09:13:40 öö
Yanıtla #76
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Uye, "Seyirci" statusunden "Normal Uye" statusune geri alinmistir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.