Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Adem ve Havva  (Okunma sayısı 22299 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 23, 2007, 06:09:07 ös
Yanıtla #20
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Hangi filmde izlediniz Sevil Hanım ya da hangi romanda okudunuz bakın hanımefendi hayat filmler ve romanlardan ibaret değildir siz onların çok etkisinde kalmışsınız ama biraz realiteye dönün...
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Eylül 23, 2007, 06:09:50 ös
Yanıtla #21

Bu arada Piyon Kardeş; Hoşgeldin, Nasılsın?
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Eylül 23, 2007, 06:10:39 ös
Yanıtla #22
  • Ziyaretçi

Bu neye eleştiri getiriyor anlamsız bence daha başka tür kelamlarlada nitelendirelebilir ama yasaktan yeni döndük girmyelim diyorum ve vazgeçiyorum o sıfatlardan.Bu tarz şeylerle bazı şeylere  eleştiri getiren beyinler ne istiyor acaba açılıp saçılmakmı bilmiyorum bilmekte istemiyorum.Özenti fikirlere çakılıp kalmayalım artık ezbere iş yapmayalım başkalarınada saygı duymayı öğrenelim...

Ne kadar alakalı bilmiyorum ama resme karşı görünce hemen aklıma Akif in bir sözü geldi garip!!!

"Medeniyet dediğin açmaksa bedeni , Afrikadaki bedevi senden daha medeni"

Forumunuzun espri makinesi Piyon geri döndü :)

Lucky dostum sığ espri anlayışın yüzünden ikimizide caza yedirttin ama olsum seni affediyorum.

Sevil ablacım selamlar esprilerimi bir tek sen anlıyorsun bu forumda galiba seni çok seviyorum.

Hışşşşt Lucky yukarıdaki karikatürede tepki göstermişsin ama elimde bir karikatür var onu koysam aceba ne yaprsın diye merak ediyorum.Hani şu köpekli karikatür.Bana göre o karikatürde köpeğe hakeret ediliyor.Sence kime :)

Sevgiler

Eylül 23, 2007, 06:14:23 ös
Yanıtla #23

Filmlerin etkisinde kaldığım falan yok neyin ne olup bittiğini gayet anlama kapasitesine sahibim pardon şimdi anladım Stigmata filminden bahsediyorsunuz sanırım ama şunu itiraf edeyim ki ister inanılsın ister inanılmasın kendi yaşam gerçeklerim bunlar ve ne kadar tuhaftır ki o filmle de çok büyük bir benzerlik gördüm neyse bunun üzerinde fazla duracak değilim ki ben aynı zamanda bir araştırmacıyım hayatım Bilgi Kitaplarını okumakla geçti dini hurafelerle değil anlaşıldı mı?
Saygılar bizden,

Eylül 23, 2007, 06:15:01 ös
Yanıtla #24
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Ben seninle ilgili çok güzel espriler yaptım ama okuma fırsatın olmadı anlaşılan seni muhatap almama biriler çok kızdı :) ama gelir gelmez dalaşmayalım.Keşke sığ bulduğun ince mizah ürünü esprilerimi görebilseydin :) o zaman bana böyle DOSTCA  yaklaşabilirmiydin...

Eylül 23, 2007, 06:16:19 ös
Yanıtla #25

Canım Kardeşim, aramıza tekrar döndüğün için çok mutlu oldum!
SEVGİLERİMLE_  

Eylül 23, 2007, 06:23:45 ös
Yanıtla #26
  • Ziyaretçi

Ben seninle ilgili çok güzel espriler yaptım ama okuma fırsatın olmadı anlaşılan seni muhatap almama biriler çok kızdı :) ama gelir gelmez dalaşmayalım.Keşke sığ bulduğun ince mizah ürünü esprilerimi görebilseydin :) o zaman bana böyle DOSTCA  yaklaşabilirmiydin...

Rica ederim bende espri kabızlığı olmadığı için espri yuttuğum zaman kolayca çıkıp gider.İçimde patlayıp ağazımdan salyalar aka aka çıkartana kadar kendimden geçmem.Bana her türlü espriyi yapabilirsin. hah haa..

Eylül 23, 2007, 06:26:44 ös
Yanıtla #27
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Şu sözlerin anlattığın süreci (nekadar inkar etsende) bizzat yaşadığını somut olarak gösteriyor :) Fazla söze ne hacet...Esriyle hakareti ayıracak yaşa geldiğinde görüşmek dileğiyle şimdilik hoşcakal...
« Son Düzenleme: Eylül 23, 2007, 06:33:20 ös Gönderen: LuckyEye2 »

Eylül 23, 2007, 06:39:13 ös
Yanıtla #28

Sayın LuckyEye2; peki ben size bir Peygamberim desem bu ne derece gerçeklik kazandırır?

Eylül 23, 2007, 06:40:39 ös
Yanıtla #29
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sevil Hanım eğer öyle birşey deseydiniz tığkı diğer dedikleriniz gibi güler geçerdim...