Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Özel Üyelik (Private Membership)  (Okunma sayısı 10177 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 10, 2007, 03:07:23 ös
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

Önce, ben kendime kefil olabilirmiyim acaba diye sorsak nasıl olur ?AKER

Temmuz 14, 2007, 09:30:59 öö
Yanıtla #21
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Davetiyeli uyelik sistemine, 1 ocak 2008 tarihi itibariyle baslanacaktir.

« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2007, 09:32:54 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 15, 2007, 01:44:42 öö
Yanıtla #22
  • Uzman Uye

kardeşim hesap donarsa aç kalırız.üstelik piyasalardaki itibarımız ne olur biliyormusun. ???
Bu kefil olma işi beni korkuttu. ::)

Valla abi boyle bırseyle karsılasırsan pesın soylıyeyım bugunlerde elım cok sıkısık....:D ama aylık % 200 faızle alırım dersen bırseyler yapabılırım...:D ve senı 9 ay kadar bekleyebılırım..Hatta dukkanını bıle ıpotek ettırebılırız degıl mı? :d
NEEEEEEEEE  :o :o :o
%200 mü    :o
Dükkanı yakarım yinede sana vermem >:(
9ay değil 9 yıl beklesen kapını çalmayacağım bunu bil yeter :'(

Temmuz 15, 2007, 03:11:40 öö
Yanıtla #23
  • Seyirci
  • Aktif Uye

kardeşim hesap donarsa aç kalırız.üstelik piyasalardaki itibarımız ne olur biliyormusun. ???
Bu kefil olma işi beni korkuttu. ::)

Valla abi boyle bırseyle karsılasırsan pesın soylıyeyım bugunlerde elım cok sıkısık....:D ama aylık % 200 faızle alırım dersen bırseyler yapabılırım...:D ve senı 9 ay kadar bekleyebılırım..Hatta dukkanını bıle ıpotek ettırebılırız degıl mı? :d
NEEEEEEEEE  :o :o :o
%200 mü    :o
Dükkanı yakarım yinede sana vermem >:(
9ay değil 9 yıl beklesen kapını çalmayacağım bunu bil yeter :'(
Shemuel sen uzulme ama ıste tıcaret bu ne yapabılırım kı ? Hadı sana bır kıyak yapayım %198 olsun faız ama bekleme suresı 8 aya duser...Hem sana bana dukkanı ver demıyorum kı benımde paramı guvence altına almam lazım..Sen uzulme yeter..
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Temmuz 15, 2007, 05:30:37 öö
Yanıtla #24
  • Uzman Uye

vereceğin mebla ne kadar?
şu ana kadar bankadan kaç defa kredi çektim biliyormusun
Ben sana %2 faiz veririm odaki yabancı değilsin diye
 normal faiz oranları %1.59

Temmuz 17, 2007, 07:41:01 ös
Yanıtla #25
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Davetiyeli uye alimina gecilmistir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 18, 2007, 12:15:44 öö
Yanıtla #26
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Hayırlı olacagını umdugum bır gelısme umarım tamamına erer...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Temmuz 19, 2007, 10:40:46 ös
Yanıtla #27
  • Uzman Uye

Temmuz 19, 2007, 10:44:56 ös
Yanıtla #28
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Suanda davetiyesiz olarakta uyeler secilerek alinabiliyor. Ziyaretciler (uye olmayanlar) forumu goruntuleyebiliyor.

1 ocak 2008 de forum yanlizca uyelere acik olacak. Uye olmayan forumu goruntuleyemeyecektir. Davetiyesiz uye alimi olmayacaktir.