Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Fotoğraf  (Okunma sayısı 6004 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 17, 2020, 11:07:06 öö
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Ekteki fotoğraf nerede çekilmiştir?

Bilen üyemiz var mıdır?
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Eylül 17, 2020, 02:12:43 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Nerde oldugunu bilmiyorum. Bir yari dogal sphinx'e benziyor, Misir' da olmayabilir, cunku pekte cole benzemiyor. Misir'in disinda Pakistan ve Romanya da buna benzer sphinx i andiran dogal sekiller var. Ama bu daha guzel sanki... 

Eylül 17, 2020, 02:14:38 ös
Yanıtla #2
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Nerde oldugunu bilmiyorum. Bir yari dogal sphinx'e benziyor, Misir' da olmayabilir, cunku pekte cole benzemiyor. Misir'in disinda Pakistan ve Romanya da buna benzer sphinx i andiran dogal sekiller var. Ama bu daha guzel sanki...

Sfenksi andıran bir doğal şekil olduğu doğrudur ama yer tahmini yanlış.
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Eylül 18, 2020, 02:27:43 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Nevada'da imiş. Şu teknoloji çok ilerledi. Sayın @Caliper bildiğimden değil google da görseli arattım  karşıma aşağıdaki sayfa çıktı :D

Saygılarımla.

https://www.indianz.com/covid19/?p=5013&amp
no one

Eylül 19, 2020, 10:10:54 öö
Yanıtla #4
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Nevada'da imiş. Şu teknoloji çok ilerledi. Sayın @Caliper bildiğimden değil google da görseli arattım  karşıma aşağıdaki sayfa çıktı :D

Saygılarımla.

https://www.indianz.com/covid19/?p=5013&amp

Evet Sayın Zenn. Nevada'da Piramit Gölü.

Eylül 19, 2020, 11:38:34 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sfenks ile Hezekiel’ in ruyasi arasinda bir baglanti kurmak, acaba biraz zorlama mi olur?

Yakin gecmiste sn Anarchosa’nin bu ruya ile ilgili bir yazisini okumustum, bu fotograf vesilesi ile sefenks sembolu bana o ruyayi hatirlatti.