Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Asıl Ümmetçilermi Irkçıdır?  (Okunma sayısı 1795 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 28, 2007, 12:53:03 öö
  • Ziyaretçi

Bu konuyu açmamın sebebi tartışmak ve fikir teatisi yapmaktır. Geçelim konuya ümmetçiler Türkçülere ithafen ırkçı derler, islamlarında ırkçılık olamayacağını ancak ümmet olunacağını savunurlar ve devamında ırk diyorsusunuz, soy diyosunuz peki siz ırkınızı, soyunuzu kendinizmi seçtinizki asıl keramet islamdadır diye devam etmektedirler.

Buna verilecek cevap ise keramet İslam'da olsaydı; bugün Arap, Fars, Endonezyalı, Malezyalı, kürt vb. aşağı millet ve topluluklar hidayete erip; ilkellikten, kötülükten arınmış olurlardı. Ayrıca eşek, eşek olmayı, fare fare olmayı mı seçmiş ki? Tanrı her canlıya bir görev vermiş ve onun için yaratmış. İnsanları da, "Sen Türk olacaksın ve benim asil kutlu milletim olacaksın diyerek yaratmıştır.

Aslında esas ayrımcı ve bölücü olanlar ümmetçilerdir. Sebebi de, insanları, dinlerine ve mezheplerine göre ayırıp, düşmanlık etmeleridir. Araştırmalara göre takunyalılar yıllarca alevi denen mezheptekilerede düşmanlık etmişler, devlet kademelerinde yer vermemişler, yıkmışlar, öldürmüşler vs. Türkleride Sünni, Alevi, dinsiz vs. diye hep yine bunlar bölmüşler!

Bir Türkçü Türk'e düşman olan millet ve toplululukları sevmez (ki haklıdırda) ama ümmetçiler ise, müslüman olmayan milyarlarca insanı sevmezler, nefret duyarlar kafir, gavur, kuffar diye ananlar yine bu çapulcu, afyonkeş, ulema, şeyhlerin eniği, tarikatçı, ümmetçi, arabik bedevilerdir.(birde bop'çu ve diyalogçu ümmetçiler var oda ayrı bir mevzuu onlarda bunların tam tersidir ve dahada tehlikelidir. Tamamen bunlardan görünüp Türk düşmanlarıyla işbirliği yapar ve Amerikan mandasında bir kürt-islam devleti rüyası kurarlar)
« Son Düzenleme: Kasım 28, 2007, 01:03:35 öö Gönderen: LEON COMANDANTE »

Ocak 23, 2008, 01:26:50 öö
Yanıtla #1

Her satırında güldüm doğrusu. Özellikle "Sen Türk olacaksın ve benim asil kutlu milletim olacaksın" diyerek yaratıldığımı öğrendiğimden andan beri daha bir mutlu daha bir umutluyum. :D
ars longa, vita brevis...