Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Itzhak - La_Merica  (Okunma sayısı 29234 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 30, 2007, 07:23:03 ös
Yanıtla #30
  • Seyirci
  • Aktif Uye

aç gozlu olmanız o konuda full bılgı sahıbı olabılecegınız anlamına gelmez bılgı arıyorsanız sıze verıldıgınle yetınmek zorundasınız..Ha bılgınız cok ıse o zaman sız bılgıyı ıstedıgınız gıbı yıne kullanamassınız...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Kasım 30, 2007, 07:33:06 ös
Yanıtla #31

Sevgili Itzhak; benim bilgi konusundaki arayışımın bir tek nedeni vardır. Bilgi konusunda uzmanlaşmak gibi birşeyin mümkün olmadığı düşüncesindeyim. Fazla bilgilere sahip olduğumu iddia edemem çünkü Evren tamamiyle Bilgilerle doludur. Bunların hepsini bir ömür boyunca bir insanın öğrenmesi imkansız. Bu nedenledir ki; amacım bir yerlere gelmek değildir, kendimi yetiştirmek ya da geliştirmek değil sadece Ruhsal Açlığımı doyurarak önceki geçirmiş olduğum çok zor süreçleri atlatmaktır benim için önemli olan da budur!

Saygılarımla   
« Son Düzenleme: Kasım 30, 2007, 07:35:08 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 30, 2007, 08:02:29 ös
Yanıtla #32
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Kendınızı gayet guzel ıfade etmıssınız.Umarım dıleklerınız yasadıklarınızla beraberlesır.Saygılarımla
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Kasım 30, 2007, 08:08:10 ös
Yanıtla #33

Evet belki ama ya içinden çıktığım bu çok zor devrelere başkalarının girmesi! En azından ben sadece bir müddet yaşıyor ve buna katlanmak imkansız çünkü deyim yerindeyse adeta kan kusturuyor. Fakat çıkma formülümü bildiğim için zamanında çıkabiliyorum ve buna rahatlamakla beraber çok mutlu oluyorum. Diğer taraftan diğerleri girdikleri o korkunç kaosa çıkma yolunu bulmadıkları için bir ömür boyu yaşamak zorunda kalıyorlar!

Özür dilerim Sayın Itzhak; gene senin başlığın altına yorumlarımı yazdım ama inan bana bunu burada yazmasam çok zor durumda kalıyorum.   
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 30, 2007, 08:35:14 ös
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

Degisik bir karakter. Cok sohbetimiz olmustur. Izlenimlerime gore iyi bir insan.

Kasım 30, 2007, 08:37:51 ös
Yanıtla #35
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Tesekkurler Sublimeprince....

Kasım 30, 2007, 08:50:04 ös
Yanıtla #36
  • Ziyaretçi

Kasım 30, 2007, 10:53:51 ös
Yanıtla #37
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Arkadaslar sıte hayatıma bır surelıgıne son verıorum uzunca bır sure sıtede olamayacagımı belırtırken sızlerınde ısık dolu konularla daha ıyı bır paylasıma devam etmenız umuduyla.....Uyelıgımın sılınmemesı temennılerımle...Saygılarımla

Aralık 01, 2007, 02:38:04 öö
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

Hayirdir Itzhakcigim, Yunan'i denize dokmeye mi gittin:))

Incir getir bana taze taze..Bak kulahlari degisiriz..

sevgiler

Aralık 01, 2007, 02:49:05 öö
Yanıtla #39
  • Ziyaretçi

Sevgili Itzhak,

Paylaştıklarımız çok fazla olmadı.
Fakat bu sitede varlığına olan ihtiyacı göz önünde bulundurursan; gidişinle gelişin arasındaki süre biliyorum ki kısalacaktır.
Umarım en kısa zamanda tekrar aramızda olursun.

Hoşçakal.