Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Hicazkar Sirto Composer Sultan Abdulaziz - 1830 Music Of Ottoman Empire  (Okunma sayısı 860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 06, 2017, 02:31:27 öö
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

! No longer available

https://www.youtube.com/watch?v=XPTg_H_rP5E

MP3 Olarak indirmek için lütfen ekteki bağlantıya tıklayınız.
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Haziran 06, 2017, 02:37:31 öö
Yanıtla #1

Saygıdeğer Risus,Guzel ve dinlendirici bir müzik.Paylastiginiz icin Tesekkurler.Saygilarimla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Haziran 06, 2017, 02:38:37 öö
Yanıtla #2
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Rica ederim sayın Farmakoloji. Doğu ile Batı sentezini barındıran harikulade bir eser. Paylaşmamak olmazdı.

Sevgiler
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Haziran 06, 2017, 02:41:05 öö
Yanıtla #3

Orkestra sanatini cok severim.Osmanli padisahlarimizida güzel ifade etmişler.Saygilarimla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!