Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonların kendi kanalı var mı?  (Okunma sayısı 13042 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 20, 2017, 12:48:09 öö
Yanıtla #20
  • Uzman Uye

Selim önemsemeyin gitsin o şahıs çok konuşuyor şekeri çıkınca veya düşünce doğru hastaneye gidiyor .İlginç olan son gidişte KADIN DOKTOR tedavi etti . Bu da kendini böyle var etme çabasında ... ;D ;D ;D 8)
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Eylül 20, 2017, 01:18:10 öö
Yanıtla #21

Konuda Bahsi geçen kişnin şöyle bir konuşmasına şahit oldum: "Ay'a niye gündüz roket gönderiyorlar,gece gönderip göre göre gitseler ya" dedi.

Başka bir konuşmasın da; Avrupa Uzay Ajansı'nın 67P kuyruklu yıldızını incelemek için fırlattığı uzay aracı Rosetta 'nın görevi için şu cümleyi kullandı: "O kadar masrafa ne gerek var, bana sorsalardı, orda ne olduğunu söylerdim"

Birde deccal'ın okyanus'ta  bir ada da esir tutulduğunu söylüyor ve o yüzden depremler ve tsunamiler oluşuyor imiş.

Eğlenceli biri ve İslamiyetin renkli espirili bir siması...

Sevgiler
Sen Özelsin

Eylül 20, 2017, 02:00:38 öö
Yanıtla #22

Ay'a niye gündüz roket gönderiyorlar,gece gönderip göre göre gitseler ya" dedi.
 Bu gerçekten güzelmiş, yola sabah çıkın geze geze gidersiniz der gibi bisey olmus..
İşin şakası bir tarafa insanlar bir konuda bilgi sahibi olmadiklari zaman sadece duz mantik kullaniyorlar ne acı ki.Ay gunduz gorukmuyor olabilir fakat sonuç olarak hala gezegende.
 Cocukken basimdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum
Bir gun sakız cigniyordum birisi geldi sakiz cigneme migdeni yorarsin dedi niye dedim cignedikce mide yiyecek geliyor zanneder acilip kapanir dedi( duz mantikla dusununce insana mantıklı geliyor o yaşta, yemek yerken cigneyip yutuyoruz cunku  lokmamiz migdemize gidiyor) demeye calistigim bir konu hakknda bilgi sahibi olmadan duz mantikla ahkam kesmek cok yanlis ve insani korelten bir kisir dongu.. bilimin ışığında aydinlanmak bu yuzden onemli herkese saygilar

Ocak 04, 2018, 03:43:14 ös
Yanıtla #23
  • Mason
  • Yeni Katilimci
  • *

İlgili şahsın programına çıkan kişiler, kendilerine ''mason'' diyen ancak herhangi bir muntazam mason obediyansıyla bağı, geçmişi, ilişkisi olmayan kişilerdir. Bu yüzden bol keseden 33 derece de verirler, üstatlık da verirler, mehdilik de verirler.

Saygılarımla

Sayin risus,
Oncelikle iyi aksamlar dilerim.. Bu insanlar mason degilse neden masonlar bununla ilgili bir aciklama yapmadı ( belki yapıldı ben bilmigorum) bunun gibi insanlara önlem alınması gerekmez mi masonlar neden isminin kullanılmasına izin verdi bunu sormak istedim teşekkürler

Sebep  kaale almamak olabilirmi?

Örneğin ben şimdi kalkıp burada "I am the sovereign ruler of United Kingdom. All hail King Stuzun I." desem Britanya kraliçesi Queen Elizabeth çıkıp "hayır Kral stuzun diye birisi yok, kendisini tanımıyoruz,  Britanyanın hükümdarı benim" diye açıklama yaparmı? ;)
Meğerse dünya aslında düzmüş ve ben insanları yuvarlak diye kandırıyormuşum!

Aralık 26, 2018, 07:08:57 ös
Yanıtla #24
  • Yeni Katilimci
  • *

Alıntı
direk 33.derece olarak davet edilmiş falan.

Bir İnsan doğrudan 33' derece olabilir mi ?

Tarihte nadiren Bir örneği var : Fransız Mareşal Bernard MAGNAN, 1862 senesinde Masonluğa başvurmuş ve 48 saat icinde 33. derece verirmiştir...

Aralık 27, 2018, 12:48:30 öö
Yanıtla #25
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın ANARCHOSA çok iyi açıklamışsınız. Öyle bir insanın Adnan Oktar'dan bahsediyorum zaten mümkün bile olamaz mason olabilmesi. Bir keresinde youtube'da röportajına geldim o kadar traji komikti ki. Masonlar mezarlara gidip kuru kafa çalıyorlarmış özel kişiler görevliymiş. Böyle şeylerle insanların zaten temeli yok heleki bağnaz olan kesim bir izliyor bu tarz videoları. Sonra bir yerde konu açıldı mı masonlar şöyleymiş diye atıp tutuyor kötülüyorlar aslı astarı olmayan bilgilerle. Biraz okusalar iki kitap alıp. Ne bağnazlık kalacak ne başka bir şey. Çok üzüntü içerisindeyim. Bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış misali Adnan Oktar gibiler yüzünden yanlış bilinç oluşuyor toplumumuzda ne acıdırki.

Saygılarımla.
🌿🌞🌿 Sit Lux Et Lux Fuit 🌿🌞🌿