Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598702 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 29, 2008, 11:49:18 öö
Yanıtla #190
  • Ziyaretçi

Israrla yazıyor sanırım Sayın MASON :)

Nisan 29, 2008, 12:49:12 ös
Yanıtla #191
  • Ziyaretçi

kesinlikle ya ayni kisi ya da azerbeycanda bu site cok populer herkes siteye uye olmak istiyor.... :D :D

Nisan 30, 2008, 09:48:36 öö
Yanıtla #192
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Beklemekden bikdim.Gozlemeyi sevmirem biraz tez olun meni qebul edirsiz ya yox?
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 30, 2008, 09:53:18 öö
Yanıtla #193
  • Skoç Riti Masonu
  • Aktif Uye
  • *

stilus absentis...

Nisan 30, 2008, 10:38:48 öö
Yanıtla #194
  • Ziyaretçi

Beklemekden bikdim.Gozlemeyi sevmirem biraz tez olun meni qebul edirsiz ya yox?

Sayın MASON bir cevap yazsanız, baksanıza isyan etmeye başlamış :D :D :D

Mayıs 03, 2008, 09:48:15 öö
Yanıtla #195
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Salam.Ona göre; ki,men sizin qüdret elametlerinizin şahidiyem.Meselen.Dollar-onun üzerindeki terezi,üçbucağın içindeki tek göz,üzerindeki (G) herfi ve s.Pul ele bir mehfumdur ki,indiki zamanda hamının ona ehtiyacı var.Bu qüdre;tli idare; edici vasite; üsulunu seçdiyinize; göre; size; azarkeşlik edirem.Sizi seçmeyimin sebebi budur.(Hemişe qalib olan terefde olmaq istemişem).  Yaşım 10 yanvar 1987-ci il (21)Masonların qüdreti haqqında düşünürem.Her şeyi olduğu kimi qebul ede bilirem.Bu kelmeni ilk olaraq doğulduğum şeherde eşitmişem.Men o zaman hörgü ustasının yanında işleyirdim.Mason sözünü ilk olaraq ele ondan eşitmişem.Bildiyim başqa diller Türk ve Rus dilleridir. {ISIM} Celil oğlu - Şexsi veb sitem yoxdur.{Telefon Numarasi} Mason sözünü viciped ensiklopediyada axtardım ve sizin siteni oradan tapdım.Seçilen siz deyilsiniz ki,seçen sizsiniz.Hansı qerarı verseniz mende; sadece olaraq o qerarı olduğu kimi qebul ederem.(Meslehet sizindir)   İmza:General...
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 03, 2008, 09:59:07 öö
Yanıtla #196
  • Ziyaretçi

azeri kardeslerimiz bu siteye uye olmayi cok istiyorlar ne kadar cok azerilerden mesaj geliyor.bunlar galiba surekli ayni kisiler galiba hemen hemen yazilanlar ayni gibi....

Mayıs 03, 2008, 11:27:35 öö
Yanıtla #197
  • Uzman Uye

ya bu azericede 'ele' kelimesi var miydi, varsa ne anlama geliyorki acaba?bu kadar msj gosteriyir ki azerbaycan'a bir loca lazim geliyir :)

Mayıs 03, 2008, 11:41:38 öö
Yanıtla #198
  • Ziyaretçi

ya bu azericede 'ele' kelimesi var miydi, varsa ne anlama geliyorki acaba?bu kadar msj gosteriyir ki azerbaycan'a bir loca lazim geliyir :)

"Öyle" anlamında olması gerekir Sevgili Kırlangıç :)

Mayıs 06, 2008, 09:44:44 öö
Yanıtla #199
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

1. Masonlarla temesda olmaq ucun
2. Yasim 18, tahsilim orta
3. Ben masonlari helelik bir mafiya kimi anliyorum
4. Ben mason kelmesini ilk defa ne vaxt duydugumu unutmusam
5. Rus ve Turk dillerini biliyorum
6. {isim}
7. Kendi web sitem yok
8. En cok masona aid sitelerde vaktimi geciriyorum
9. Google de masonlar sozunu axtarisa verdim ve sizin sitenizi buldum
10. Tepkim cok pis olur,uzulurum.Ben nerde yalnis yapdim diye uzun zaman dusunerem
Eger kabul etmeseniz lutfen sebebi gosterin.
Saygilarimla!